Starity

Sokkoló! Az énekes meg akarta ölni barátnõjét?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. február 21. 14:16 #41
stellaqueen
stellaqueen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.20.
Hozzászólás: 233
Csatolások: 5
Azonosító: 44062
Offline offline
Úristen szegény Rihanna... Nagyon eltángálta ez a szemét mad.gif ohmy.gif

a rosszfiúk nem feltétlenül verik a csajokat... én is szeretem a rosszfiúkat de természetesen csak mértékkel, ha meg merne csak pofozni is már mehetne a francba! biggrin.gif
2009. február 21. 14:16 #42
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet(Kata159 @ 2009. February 21. - 14:10)
De azért elég nagy a különbség a között, amit a fiúk és amit a lányok tartanak rosszfiúsnak. Szerintem itt a probléma...


jaja. rosszfiú lehet valaki úgy is, hogy nem bánt nõket... de ha egy lány belezúg egy ilyen "rosszfiúba", sose lehet elõre tudni, hogy mikor és minek a hatására bújik ki belõle az állat.
2009. február 21. 14:17 #43
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet(fuge7 @ 2009. February 21. - 15:16)
jaja. rosszfiú lehet valaki úgy is, hogy nem bánt nõket... de ha egy lány belezúg egy ilyen "rosszfiúba", sose lehet elõre tudni, hogy mikor és minek a hatására bújik ki belõle az állat.


Mondjuk igen, igaz. De Chrisrõl pl. utoljára feltételeztem volna ilyet... mad.gif
2009. február 21. 14:20 #44
Gordon
Gordon
visszatérő vendég
 
StátuszPihengetés van..izgalom mentesen :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.21.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 11
Azonosító: 485
Offline offline
"Hát, én nem vonzódom az idegbeteg állatokhoz, és nem vágyom arra, hogy jól pofon vágjanak. Szerintem ezzel a nõk többsége így van. Szóval véleményem szerint ez egy butaság."

Persze ez igaz,csak általában nem úgy jön össze egy lány a pasival,hogy az egybõl egy maflással indít. Csak késõbb jön már ki,de akkora már jaj annyira szeretem,és nemtudom elhagyni. Ezért van a sok családon beüli erõszak is.

Egyébként Rihanna elmondta hogy nem elõször fordult már elõ hogy Chris megütötte. Csak gondolom ez már elég dúrva volt,és kellett valamit tenni.
2009. február 21. 14:28 #45
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet(Gordon @ 2009. February 21. - 14:20)
Persze ez igaz,csak általában nem úgy jön össze egy lány a pasival,hogy az egybõl egy maflással indít. Csak késõbb jön már ki,de akkora már jaj annyira szeretem,és nemtudom elhagyni. Ezért van a sok családon beüli erõszak is.


hát amelyik nõ ezt akarja, annak úgy kell. de hidd el, a legtöbb nõ (és gyerek) úgy kénytelen elszenvedni a családon belüli erõszakot, hogy egyszerûen nem tud elmenekülni, nem tud hova menni, senki nem segít nekik. ez a nagy baj.
2009. február 21. 14:58 #46
RedArmy
RedArmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.19.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 5
Azonosító: 23353
Offline offline
Idézet(Mia @ 2009. February 20. - 16:20)
Akkor Rihanna rettenetesen buta. Ez nem férfi, ez egy undorító féreg. Ha  még ezek után képes szeretni, akkor gratulálok hozzá.  mellow.gif



majd az lesz a következõ hírek a TV-ben vagy a bulvár lapokban hogy lelõtte a barátnõjét, ez szinte tuti!
2009. február 21. 15:32 #47
florii
florii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.15.
Hozzászólás: 838
Csatolások: 3157
Azonosító: 87401
Offline offline
szegény. sajnálom. :{

amúgy már jelent meg kép ririrõl. bár nem látszik belõle sok, de ami igen ott szerencsére nem vészes. mondjuk kitudja mivan a homlokánál, meg a szemüveg alatt.
2009. február 21. 15:40 #48
Reni11
Reni11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.18.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 25880
Offline offline
huhh..mint már elõttem is írták a csajok álltalában a rosszfiúkhoz vonzódnak mert õk az izgalmasak a bulisak.én se vagyok máshogy de egy verés..az már nem ebbe a kategóriába tartozik.nem állok egyik pártjára sem mert nem tudjuk mi történt..én csak annyit tudok mondani riri gyógyulj meg és énekelj a világnak továbbra is wink.gif az viszont sztem szemétség h nem játszák chris dalait.a munka és a magánélet más.a számai királyak attól függetlenül h egy "állat"..hajrá riri gyógyulgass és a következõ megjelenésen már legyél ott smileeee.gif
2009. február 21. 15:45 #49
Holczi
Holczi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.17.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 27382
Offline offline
Lógnia kéne, azt mondom még mindig.

szerencsére Ririnek semmi maradandó baja nem történt láthatóan
Adtaazég!

2009. február 21. 17:16 #50
-AC-
-AC-
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.28.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 85562
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. February 20. - 17:01)
Én sem értem, de hát ez nem ritka jelenség sajnos. Ilyenkor kellene néhány jó barát, családtag, aki beszél a fejével. Nem pszichomókus, azokat rühellem, nagyrészt feleslegesek.
Ezt a k.öcsög szemétládát meg le kell sittelni néhány évre, hogy gondolkozzon el, hogyan kell bánni a nõkkel. mad.gif
-AC-, tartod még a véleményed? dry.gif

Kevdes Necros!
"Ezt a k.öcsög szemétládát meg le kell sittelni néhány évre, hogy gondolkozzon el, hogyan kell bánni a nõkkel." - Na látod, pontosan ez az én bajom. Ez és az ehhez hasonló hozzászólások. Ha nem lettek volna ezek az üzenetek, õszintén szólva nem is írtam volna ebbe a topic-ba, mert én nem különösebben lepõdtem meg azon, hogy két amerikai sztárocska összekapott és az idáig fajult. (ez arrafelé megszokott) DE, nem értem miért kell ilyeneket irkálni, hogy: "Ez nem férfi, hanem egy állat. ", "nem sokra tartom azt az embert aki kezet emel egy nõre", "nem néztem volna ki belõle, hogy képes megütni egy nõt. Egy pasi biztos nehéz falat lett volna neki.", "Ez nem férfi, ez egy undorító féreg.", "gondolkozzon el, hogyan kell bánni a nõkkel.", "nem is ez a téma hanem az h egy pasi (igen PASI) megverte." . A történtekben NEM az a lényeg, hogy egy (esetünkben) férfi megvert egy (esetünkben) nõt. Hanem az, hogy egy EMBER így elbánt egy másik EMBER-rel. AZT kell vizsgálni, hogy mi válthatta ki azt, hogy egy ember rátámadjon a másikra és így elintézze.(és egyébként akik elvileg szeretik egymást) Ezek a hozzászólások és szemlélet engem felháborít és nagyon fáj. Én demokrata beállítottságú vagyok és hiszek az egyenlõségben.(sajnálom én ilyen hülye vagyok nem tehetek róla) Én nagyon igyekszem elkerülni azt, hogy egy másik emberrel folytatott vitám tettlegességig fajuljon. De ha ezt õ másképp gondolja, akkor nem érdekel hogy ki õ meg mi õ meg hogy most kék vagy sárga e a pólója. Ha felnõtt öntudatánál lévõ ember én kiállok magamért.
2009. február 21. 17:22 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet(-AC- @ 2009. February 21. - 17:16)
Kevdes Necros!
"Ezt a k.öcsög szemétládát meg le kell sittelni néhány évre, hogy gondolkozzon el, hogyan kell bánni a nõkkel." - Na látod, pontosan ez az én bajom.  Ez és az ehhez hasonló hozzászólások. Ha nem lettek volna ezek az üzenetek, õszintén szólva nem is írtam volna ebbe a topic-ba, mert én nem különösebben lepõdtem meg azon, hogy két amerikai sztárocska összekapott és az idáig fajult. (ez arrafelé megszokott) DE, nem értem miért kell ilyeneket irkálni, hogy: "Ez nem férfi, hanem egy állat. ", "nem sokra tartom azt az embert aki kezet emel egy nõre", "nem néztem volna ki belõle, hogy képes megütni egy nõt. Egy pasi biztos nehéz falat lett volna neki.", "Ez nem férfi, ez egy undorító féreg.", "gondolkozzon el, hogyan kell bánni a nõkkel.", "nem is ez a téma hanem az h egy pasi (igen PASI) megverte." . A történtekben NEM az a lényeg, hogy egy (esetünkben) férfi megvert egy (esetünkben) nõt. Hanem az, hogy egy EMBER így elbánt egy másik EMBER-rel. AZT kell vizsgálni, hogy mi válthatta ki azt, hogy egy ember rátámadjon a másikra és így elintézze.(és egyébként akik elvileg szeretik egymást) Ezek a hozzászólások és szemlélet engem felháborít és nagyon fáj. Én demokrata beállítottságú vagyok és hiszek az egyenlõségben.(sajnálom én ilyen hülye vagyok nem tehetek róla) Én nagyon igyekszem elkerülni azt, hogy egy másik emberrel folytatott vitám tettlegességig fajuljon. De ha ezt õ másképp gondolja, akkor nem érdekel hogy ki õ meg mi õ meg hogy most kék vagy sárga e a pólója. Ha felnõtt öntudatánál lévõ ember én kiállok magamért.

Megértelek h demokrata vagy, de szerinted normális ha egy férfi megver egy nõt??? És szerinted ha egy erõsebb bántalmaz egy gyengébbet, akkor annak tiszta az elméje???? Engem személy szerint nem érdekel, hogy Chris verekedni akar, tegye, de ne nõt, vagy gyengébbet verjen. Menjen el boxedzésre, vagy kezdjen ki egy izomkolosszussal.
2009. február 21. 17:30 #52
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Kedves AC jelenet esetben egy férfi vert meg egy nõt... tehát másról nem lehet írni, és nem írhatjuk h nem a férfi az állat...mert az... szóval sztem ilyeneken ne akadj fent. Mert nem általánosított senki, mindenki a helyzetrõl írt...
2009. február 21. 18:38 #53
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(-AC- @ 2009. February 21. - 17:16)
Kevdes Necros!
"Ezt a k.öcsög szemétládát meg le kell sittelni néhány évre, hogy gondolkozzon el, hogyan kell bánni a nõkkel." - Na látod, pontosan ez az én bajom.  Ez és az ehhez hasonló hozzászólások. ...

Megértem a gondolatmeneted, de ez esetben nem kell egy ilyen vadbarom védelmére kelned. Az eset le volt írva a nyitó hsz-ben, abból elég nyilvánvaló, hogy ez a Brown gyerek könnyen elveszti az önuralmát. Meg szerintem az is jogos, hogy felháborodunk azon, hogy egy férfi egy nála gyengébb nõt fojtogat és ver így meg. Most semmi szükség a politikai korrektségre, egy ilyen szemétnek nem jár szimpátia és kész.
2009. február 22. 09:26 #54
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. February 21. - 19:38)
Megértem a gondolatmeneted, de ez esetben nem kell egy ilyen vadbarom védelmére kelned. Az eset le volt írva a nyitó hsz-ben, abból elég nyilvánvaló, hogy ez a Brown gyerek könnyen elveszti az önuralmát. Meg szerintem az is jogos, hogy felháborodunk azon, hogy egy férfi egy nála gyengébb nõt fojtogat és ver így meg. Most semmi szükség a politikai korrektségre, egy ilyen szemétnek nem jár szimpátia és kész.


meghajolo.gif
2009. február 23. 08:04 #55
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
http://www.dailyfreegames.com/flash/action...rown-punch.html
_nevet.gif thumbsup.gif laugh.gif
2009. február 27. 19:23 #56
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Rihanna terhes?

Óriási megdöbbenés fogadta a napokban a hírt, hogy Rihanna fontolgatja a békülést kedvesével, Chris Brownnal, aki néhány hete egy veszekedést követõen összeverte. A legfrissebb hírek szerint a békülés nem véletlen, az énekesnõ ugyanis terhes agresszív fiújától, aki még egy terápiára is bejelentkezett, hogy visszahódítsa barátnõjét.

Rihanna meghökkentõ látleletei után senki nem gondolta, hogy az énekesnõ valaha is szóba fog állni sérüléseit okozó kedvesével, Chris Brownnal, de kiderült: az énekesnõ békülne. A National Enquirer magazin cikke szerint fény derült a sokkoló döntés okára: a 21 esztendõs énekesnõ terhes Chris Browntól. Állítólag a nem kívánt terhesség volt vitájuk kiváltó oka, ezt azonban cáfolja az a tény, hogy Brown bejelentkezett egy indulatkezelõ terápiára, hogy jó apa és férj legyen, és már túl is van az elsõ konzultáción. – Chris mindenáron vissza akarja szerezni Rihannat, ajándékokkal bombázza és mindent elkövet, hogy jó színben tûnjön fel elõtte, ezért is kért segítséget és kezdte meg a terápiát. Gyereket akar Rihannától – mondta az énekes egyik barátja a Daily Mailnek. Bennfentesek szerint Rihanna a február 8-i események elõtt néhány nappal tudta meg, hogy babát vár és nagyon félt kedvese reakciójától. – Rihanna egy Los Angeles-i klinikán vizsgáltatta ki magát, nagyon kényelmetlenül érintette a helyzet, félt, hogy amúgy is viharos viszonyukon csak rontana egy gyerek – mesélte a Star magazinnak egy barát, aki szerint Rihanna mindenképpen megtartaná a gyermeket és a verést követõen legnagyobb félelme az volt, hogy elvetél. – Rihanna nem akarja egyedül nevelni a gyereket, ezért is kérte Christ, hogy menjen terápiára. Nem akarja, hogy ilyen indulatokkal vágjon bele az apaságba – folytatta. Rihanna egyelõre nem erõsítette meg a gyermekáldás hírét, barátai szerint szeretné megvárni Brown márciusi tárgyalását.
2009. február 27. 19:32 #57
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
ehhh.... mellow.gif
2009. március 01. 13:21 #58
- törölt felhasználó -    
nah tessék BRITNEY STORY 2 ~ The Fate Of Rihannon
2009. március 01. 16:46 #59
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. March 1. - 13:21)
nah tessék BRITNEY STORY 2 ~ The Fate Of Rihannon

Azért annyira nem durva a dolog, mint Britney esetében...
2009. március 02. 10:40 #60
Puruttya
Puruttya
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.02.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 1
Azonosító: 88915
Offline offline
ejha >(
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!