Starity

Legend of the Seeker / A hős legendája (2008–2010)

27 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. május 21. 22:15 #341
Desmond wallace
Desmond wallace
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.30.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 51051
Offline offline
Jó ez az Emily videó.
2010. május 22. 20:15 #342
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Újra belekezdtem a második évadba. Istenem, milyen jót nevettem azon a részen, mikor Zeddikus beöltözött nőnek. _nevet.gif Mondjuk az egész rész nagyon vicces volt. biggrin.gif Cara beszólása a királynak, rímbe mondva, aztán Richard "új" szerelme. _nevet.gif rofl.gif
2010. május 23. 03:52 #343
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.05.22. 20:15)
aztán Richard "új" szerelme. _nevet.gif rofl.gif

http://i41.tinypic.com/10h50rt.jpg
laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2010. május 23. 04:18 #344
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Na, szóval a finálé...

Így kell egy finálét megcsinálni! smokin.gif Ok, úgy még jobb lett volna, ha két epizódon át tart, de így is szuper volt. meghajolo.gif

A legjobb jelenet:
- So, who is in charge here?
- I am.
*SMACK!*
- So who is in charge here?
- You are.
- Then lets ride.

_nevet.gif Cara a legjobb. cool.gif

Imádtam:
- Cara és Zedd párbeszédét, miután Cara hezitált, hogy megölje Kahlant. Jó látni, hogy a vén mágus így törődik vele. Szépen elvarrták a szálakat kedvenc Mord-Sithem történetében. Mondjuk, nagyon elsiették, több időt érdemelt volna, de a semminél azért jobb.
- Cara és Zedd újra egy csapatként, az mindig király.
- Cara a mesterlövész! biggrin.gif Nagyon kockázatos lövés volt, de pont bele Nicci tarkójába! cool.gif meghajolo.gif
- Verna! Jó volt újra látni.
- Nicci majdnem olyan szuperül nézett ki, mint Cara! biggrin.gif Azok a lábak és a szemei... wub.gif Az is nagyon tetszett, mikor megfőzte Darken Rahlt. laugh.gif
- Majdnem mindenki nagyszerű alakítást nyújtott.
- Az effektek kiválóak voltak.
- Marianna harmadjára is meghalt. laugh.gif
- Az új Könnyek Köve jó ötlet volt.
- Dahlia újra él! Szuper! smileeee.gif Talán Cara elmegy majd felkutatni. Persze nem úgy,mint egy szeretőt, a közös múltjuk nélkül erre nem sok esélyt látok, de ő is közeli barátjává válhatna, hiszen gyerekként azok voltak. Aztán meg ki tudja hová fejlődne a kapcsolat... smileeee.gif
- Zedd kis trükkje, amivel megölte a két Mord-Sithet az elején.
- A Keeper-gyerek, jó színész a kis srác és jó ötlet is volt az alvilág urától. Richard nem volt képes otthagyni.

Tetszett: - Kahlan a Con Dar-ban, egy része egész jó volt, de összességében úgy érzem, kicsit lehetett volna jobb. A kedvencem az volt, mikor a Mord-Sitheket egymásra küldte, meg úgy az az egész jelenet.
- Bridgettől kicsit többet vártam, nyújtott már ő jobb alakítást. Így is nagyon jó volt azért.

Tetszett is, meg nem is:
- A vége. Szép volt, de teljesen figyelmen kívül hagyták Cara-t és Zeddet. Ok, Richard és Kahlan sztorija főleg, de jobban tetszett volna, ha egy családként együtt örülnek legalább az utolsó másodpercekben...
- "A szerelem a legerősebb varázslat." Ó, ugyan már... dry.gif Idióta duma, ezt nem vártam volna így a végén. És bíztam benne, hogy nem a könyvből ismert megoldást alkalmazzák majd, de sajnos nem jött be. Mondjuk, ettől függetlenül szép jelenet volt, de kicsit másképp szvsz jobb lett volna.

Nem tetszett: - A legeleje és az, hogy előző részt, illetve Cara utolsó történetszálát elpocsékolták. dry.gif Még jobban összecsapták, mint ahogy előzőleg gondoltam.
2010. május 23. 11:54 #345
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Na megnéztem.
Cara, ki itt a főnök, jelenete nagyon tetszett. thumbsup.gif
Nicci /Emily/ nagyon dögös volt. Rendresen elbánt Rahllal.
A történet fő szála nekem tetszett, de az eleje össze lett csapva. Mint azt már egyszer mondtam néhány résszel előbb kellett volna bedobniuk ezt az alternatív világot nem pont itt a végére hagyni.
A végén ez a szerelem mindent legyőz mottó...hát nekem nem igazán jött be. Megtörte Kahlen Con Dar és Confess varázsát és létre hozott egy új követ is.
Itt az utolsó részben meg bedobnak gyorsan mégegy próféciát. Ennek nem sok értelmét láttam. Egyedül Kahlenhez jutott el a hír, de ő se sokra ment vele. Csupán arra hogy belekiáltsa Richard arcába hogy ő volt a Kepper.

Nos remélem nem ez volt az utolsó rész és megcsinálják azt a harmadik évadot is. Túl jók ezek a karakterek és a történet nameg a világ is hogy csak így abbahadják.
SPOILER!:
Szívesen megnézném Richard és Kahlen, vagy Cara és Benjamin tábornok esküvőjét.
Szépen végig lehetne vinni egy történetszálat arról hogyan lesz Nicciből Richard szövetségese.
Egyszóval kell az a harmadik évad!
2010. május 23. 14:52 #346
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet (Sxsyew @ 2010.05.23. 11:54)
Na megnéztem.
Cara, ki itt a főnök, jelenete nagyon tetszett. thumbsup.gif

http://i48.tinypic.com/15872ox.jpg
A legjobb jelenet az epizódban. biggrin.gif

Idézet (Sxsyew @ 2010.05.23. 11:54)
SPOILER!:
Szívesen megnézném Richard és Kahlen, vagy Cara és Benjamin tábornok esküvőjét.

Engem csak a kiemelt rész érdekelne, illetve a kapcsolatuk odáig eljutása is, persze. smileeee.gif Külföldi fórumokon már olvastam róluk egy keveset, sokkal érdekesebbnek tűnik számomra, mint R&K tökéletes, mindennél erősebb, blabla szerelme. Mondjuk, nekem a Leo és a Dahlia románc is jobban tetszett, mint a főhősök ömlengő szerelme, de gondolom, ezzel kisebbségben vagyok. smileeee.gif
2010. május 23. 17:43 #347
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ettől az "örökké szeretlek, amíg világ, a világ" Kahlan és Richi szerelemtől nekem is néha felfordul a pocim. De az akció, a látvány (táj) és Cara beszólásai kárpótolnak ezért az ömlengős percekért. biggrin.gif
2010. május 23. 19:21 #348
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Én is ezek segítségével vészelem át az ilyen jeleneteket. smileeee.gif

De mi lesz, ha tényleg ez az utolsó rész, az egész sorozatból? unsure.gif Milyenek lesznek ősztől a hetek Cara nélkül? Kurva unalmasak... sad.gif dry.gif

Ha nem sikerül megmenteni a sorozatot, ha nem kapunk néhány héten belül jó híreket, akkor remélem, Tabrett talál magának egy másik jó kis sorozatot, ahol tudom tovább nézni. Fantasztikus színésznő, csak a legjobbakat kívánom neki! Komolyan mondom, engem lenyűgözött ebben az évadban. A szépsége egy dolog, bár, az is bőven elég lenne. De annak ellenére, hogy lényegében 3 éve foglalkozik komolyabban a színészmesterséggel, már most sokkal jobb, mint több nagy sztár. A mimikája, a testbeszéde, ahogy játszik a hangjával és az, hogy csak a szemeivel többet tud elmondani, mint a többség szavakkal és minden egyébbel, egyszerűen elképesztő. Belenézel a szemébe és pontosan tudod, mire gondol a karakter. Nem is őt, a színésznőt látod, hanem csak a karaktert. Akkor is, ha csak a háttérben van és nincs fókuszban.
Komolyan mondom, nem vagyok egy sírós típus, filmen vagy sorozaton nagyon ritkán érzékenyülök el, de Tab játéka nagyon szíven talál. A többiekkel és sok más színésszel ellentétben ő olyan természetes, őszinte (ami a Torch interjú alapján a személyiségéből is fakad).
Őszintén úgy érzem, hogy ha valaki, akkor ő megérdemelne valami komolyabb elismerést a munkájáért.
2010. május 23. 22:10 #349
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Én is ettől félek. Egy ilyen fantasztikus sorozatot ritkán látni. Főleg, hogy gyerekek is nézhetik. Kár, hogy jelenleg kevesen ismerik. Nagyon remélem, hogy az RTL klub hamar műsorra tűzi. Jó lenne. Annyit meséltem már róla, de sokan azért nem nézik meg, mert csak felirattal tudom lemezre írni, angolul meg nem tudnak.
Még az sem izgatna, ha valami hülye címet találnának neki. Vagy pocsék lenne a szinkron. biggrin.gif Csak vetítenék már.
Bár amilyen idióta az RTL meg a TV2 tuti, hogy valami lehetetlen időpontra tennék a vetítést. dry.gif
2010. május 23. 22:55 #350
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.05.23. 22:10)
Én is ettől félek. Egy ilyen fantasztikus sorozatot ritkán látni. Főleg, hogy gyerekek is nézhetik. Kár, hogy jelenleg kevesen ismerik. Nagyon remélem, hogy az RTL klub hamar műsorra tűzi. Jó lenne. Annyit meséltem már róla, de sokan azért nem nézik meg, mert csak felirattal tudom lemezre írni, angolul meg nem tudnak. 
Még az sem izgatna, ha valami hülye címet találnának neki. Vagy pocsék lenne a szinkron. biggrin.gif Csak vetítenék már.
Bár amilyen idióta az RTL meg a TV2 tuti, hogy valami lehetetlen időpontra tennék a vetítést. dry.gif


Szerintem hétvégére fogják rakni, délutáni időpontra... egyébként én is így vagyok sok sorozattal: ajánlgatom mindenkinek, és csak azért nem nézik, mert nem akarnak szenvedni a felirat olvasásával... sad.gif
2010. május 24. 09:55 #351
Desmond wallace
Desmond wallace
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.30.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 51051
Offline offline
Valószínűleg csak délutáni sávban élne meg a sorozat, de hétköznap estére felesleges is lenne betenni, mert akkor 3 rész alatt megbukna. Igazán jöhetne már egyébként valamelyik magyar csatornára.

A finálé nekem tetszett, de ez évad még mindig csalódás.
Spoileres kritika.
2010. május 24. 13:34 #352
Haky
Haky
új tag
 
StátuszVégre, túl a vizsgákon!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.21.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 84620
Offline offline
Tetszett a finálé. Nagy pozitívum volt számomra az hogy, nem csak egy hanem több szálon és több helyszínen játszódott a rész. Nem csak egy csapat volt, hanem több, ez már inkább hasonlított arra, ami a könyvben van. Megint jön az hogy ez a sorozat nem a könyv. Én is nagyon jól tudom, ezért már egy ideje úgy nézem a sorozatot hogy elkülönítve a könyvtől, de sajnos néha így se tudom élvezni a részeket. Ilyen volt a Creator, amit azóta se néztem meg. Amikor néztem akkor is csak bele - bele tekertem, de az is sok volt. Az egész csak egy összefoglalás volt, de semmi lényege nem volt. Valamint nagyon epizodikus a sorozat, ami teljesen ellentéte - még egy ellentét - a könyvnek. Mert ugye az én véleményem az az, hogy ha valami valamire alapul, akkor legalább ahhoz legyen hű, vagy ha nem is az, de ne ferdítse el az egészet. Vegyük például a The Vampire Diaries-t. Igaz ezt nem olvastam, de azt hallottam hogy itt is elvan ferdítve az egész történet, de itt mindenki, akitől hallottam a sorozatot dicsérte. Nem tudom miért, lehet hogy maga a könyv nem olyan jó. De ha ez a helyzet, ez a Seekerre nem igaz, mert ott remek könyvek vannak, hiszen Terry Goodkind egy olyan világot teremtett, ahol minden összefügg. Míg a sorozat, had ne mondjam.
A lényeg az az, hogy még szívesen elnéztem volna egy harmadik évadot, mindezek ellenére, mert azért kellemes szórakozás, gyönyörű színésznőkkel, tájakkal és olyan effektekkel amiket sok sorozat megirigyelne.
Hoppá, ez elég hosszú lett. biggrin.gif cool.gif
2010. május 24. 18:12 #353
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Haky @ 2010.05.24. 13:34)
Tetszett a finálé...


Sosem értettem, hogy miért mentegetőzik valaki, ha hosszú véleményt ír. Az csak jó. wink.gif laugh.gif
2010. május 24. 22:11 #354
Haky
Haky
új tag
 
StátuszVégre, túl a vizsgákon!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.21.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 84620
Offline offline
Idézet (Christo @ 2010.05.24. 18:12)
Sosem értettem, hogy miért mentegetőzik valaki, ha hosszú véleményt ír. Az csak jó. wink.gif  laugh.gif

Mert ki ezt szereti, ki azt. biggrin.gif
2010. május 24. 22:12 #355
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Christo @ 2010.05.24. 18:12)
Sosem értettem, hogy miért mentegetőzik valaki, ha hosszú véleményt ír. Az csak jó. wink.gif  laugh.gif

Egyetértek. Olyan uncsi csak azt olvasni, hogy jó, vagy rossz. Ebből az ember nem igazán tudja leszűrni, hogy mi az ami nem odavaló, vagy éppen mi az ami tetszett.
A könyvet nem olvastam, a finálé, és az évad is nagyon tetszett. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a nagy beteljesült love után mi jön? Szép, hogy ott álltak, helyére tették a könnyek kövét, aztán bárgyún mosolyogtak, hogy Kahlan és Richard szokás szerint egymásnak estek, de utána? Mi van Caraval? Hisz Richi tesója életben maradt, Nicci nővért elkapta. Szinte majdnem ott vagyunk ahol elkezdődött. biggrin.gif
Megöl az ideg, ha nem fogják folytatni.
2010. május 25. 08:03 #356
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Hát ez az. Tényleg ott vagyunk ahol kezdtük. Rahl él és csak idő kérdése hogy ismét visszaszerezze a teljes hatalmát.
Bocsi Richard de még van meló bőven!
2010. május 25. 11:48 #357
Haky
Haky
új tag
 
StátuszVégre, túl a vizsgákon!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.21.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 84620
Offline offline
Hát igen. Ezek a dolgok is igazak, csak ugye ez azért van, mert évad és nem sorozatzárónak készült. De még mindig nem erősítették meg hogy mi lesz... De én úgy érzem hogy ennyi, volt 44 részünk és kész. Pedig még eltudtam volna nézni sokszor ugyan ennyit.
2010. május 25. 14:31 #358
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Van egy olyan érzésem, hogy ha lesz harmadik évad, akkor Darken Rahl nem sokáig fog kavarni. Volt ugyanis egy prófécia a 9. részben, ami ugye azt mondta, hogy egy olyan új ellenség jön majd a Keeper legyőzése után, ami félelmetesebb az eddigieknél és csak a Rahl és Zorander ősökkel rendelkező Richard tudja majd legyőzni.

A könyvrajongóktól olvastam már néhány spoilert, biztos jó kis évad lenne ebből is.
2010. május 25. 21:04 #359
miss_areo
miss_areo
catnip™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 9795
Azonosító: 123720
Offline offline
Hát nekem nagyon bejött az évadzáró biggrin.gif És Cara miatt én is inkább a második évad párti vagyok tongue.gif Nagyon megkedveltem és egyetértek hogy fantasztikusan tehetséges, megérdemelné hogy világhírű legyen smileeee.gif a végén a Con Dar-os cucc nekem nagyon bejött biggrin.gif Mikor Richard meghalt meg a követ is levitte a kisgyerek én csak lestem ohmy.gif Mondom na ebből hogy fognak kikeveredni? xD De nagyon szépen megoldották, bár ez a "szerelem mindent legyőz" duma még nekem is sok volt x"D A végén szerintem nagyon látszott, hogy még a stáb sem tudja mi van! A legfontosabb, Kahlan-Richard szálat lezárták, de meghagyták még a Darken Rahl-Nicci vonalt is, ha esetleg lenne folytatás, amit nagyon remélek mert teljesen belezúgtam a sorozatba smileeee.gif Én is ajánlgatom mindenkinek, de nekem meg azt mondják, hogy nem szeretik az ilyen típusú sorozatokat -.-" Nem tudják miből maradnak ki tongue.gif
2010. május 26. 08:23 #360
Haky
Haky
új tag
 
StátuszVégre, túl a vizsgákon!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.21.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 84620
Offline offline
Idézet (miss_areo @ 2010.05.25. 21:04)
...bár ez a "szerelem mindent legyőz" duma még nekem is sok volt...

És miért? Érdekes hogy sok embernek van gondja vele. Mi olyan nagyon furcsa benne? És ez nem csak neked szól, mindenkinek aki így érez ahogy te is.
Csak azért kérdezem mert ez például megegyezik a könyvel, ott is így magyarázták, hogy Richard szerelme Kahlan iránt erősebb mint Kahlan inkvizítori ereje.
27 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok