Starity

Ciki! Csimpánz vizelt az énekesnõre

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. március 23. 10:01 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Katy Perry-tõl már megszokhattuk, hogy különös szituációkba keveredik, ezúttal egy majom hagyta helyben.



Az 'I Kissed A Girl' énekesnõje éppen egy magazin fotósának pózolt, amikor az életvidám kisállat - akinek szintén a kamerák elõtti illegés lett volna az elsõdleges feladata - az énekesnõn könnyített magán.

Blogján így ír az esetrõl Katy: „Jeremy Scott, az egyik kis örök kedvencem elintézte, hogy a pisijében tocsogjak a képek készítése alatt.”

„Aznap egy csimpánz társaságában kellet pózolnom. Elég mókás volt a szituáció, ugyanis teljesen összepisilt, kénytelen voltam lezuhanyozni a fotózás kellõs közepén.” - meséli a sztár.

Katy nem az elsõ híresség, akinek meggyûlt a baja a csimpánzokkal. Tavaly Christina Ricci-t új filmjének forgatása közben zaklatta szexuálisan egy hasonló állat.

A színésznõ, akinek egyébként is állatfóbiája van, elárulta hogy Chim Chim megragadta a bal mellét, miközben épp filmezett.

Christina- aki egy disznóorral született nõt játszik a filmben- így emlékszik vissza a szituációra: „Félek a majmoktól, de erõt vettem magamon és eldöntöttem, hogy Chim Chim-tõl nem fogok megijedni, ugyanis rajtam kívül senkinek nem jutott eszébe szorongani ettõl a teremtéstõl.”

„Egyre csak azt ismételgettem magamban, hogy mindenki elragadónak találja, és csak lazának kell lennem. Éppen a forgatás elsõ napján történt. Egy konyhai jelenetet vettünk fel, amikor én leülök, Chim Chim pedig mellém ül.”- részletezi az eseményeket Christina.

„Természetesen pont ekkor hülyült meg a kis majom, megragadta a bal mellem, és egyáltalán nem állt szándékában elengedni, ráadásul olyan erõs volt!”
1 felhasználónak tetszik: Balu
2009. március 23. 10:29 #2
Balu
Balu
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 871
Csatolások: 628
Azonosító: 211
Offline offline
Hehe. laugh.gif
2009. március 23. 10:30 #3
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Balu @ 2009. March 23. - 10:29)
'I pissed a girl"


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif rohog.gif w00t.gif rohog.gif
2009. március 23. 10:31 #4
Balu
Balu
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 871
Csatolások: 628
Azonosító: 211
Offline offline
Töröltem ,mert szerintem nem jó nyelvtanilag. biggrin.gif
2009. március 23. 11:22 #5
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2009. March 23. - 11:01)
„Természetesen pont ekkor hülyült meg a kis majom, megragadta a bal mellem, és egyáltalán nem állt szándékában elengedni, ráadásul olyan erõs volt!”



szval megragadta erõsen a csöcsét, és egyben le is hugyálja? biggrin.gif a kis perverz biggrin.gif
2009. március 23. 11:33 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
_nevet.gif Szegény Katy. biggrin.gif
Idézet(Leo @ 2009. March 23. - 11:22)
szval megragadta erõsen a csöcsét, és egyben le is hugyálja? biggrin.gif a kis perverz biggrin.gif

Nem, az már Ricci kisasszony esete volt. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!