Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 10. 15:33 #11061
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2013.05.09. 12:04)
Végre a kezemben  wub.gif


Esetleg nem tudod, hogy Damonék gyűrűjét hol és milyen áron rendelhetem meg? smileeee.gif
2013. május 10. 15:36 #11062
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Érdekes rész. Esemény dús, bár picit még így is unalmas. Annyi duma van benne ami felesleges, és csak untat; pedig már kezdtem azt hinni hogy hasonlítani arra amilyen régen volt, kevés beszéd sok "akció". Azért nem azt mondom, esemény dús,- mint már mondtam- de hiányzott még belőle valami. Érdekes lesz a folytatás, nagyon várom.. smileeee.gif
ui: remélem halott is marad bonnie, nem rossz indulatból de tényleg. valamiért rühellem őt.
3 felhasználónak tetszik: Brittany, Nina 10, Adrianna
2013. május 10. 15:36 #11063
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2013.05.10. 15:33)
Esetleg nem tudod, hogy Damonék gyűrűjét hol és milyen áron rendelhetem meg? smileeee.gif

Vannak különféle facebook csoportok,majd ha kell akkor küldök(kettőről tudok asszem),és olyan 2500,3000ft körül van meg talán postaköltség smileeee.gif Én láttam tíz ezreset is,szóval szerintem ahhoz képest nem olyan rossz rolleyes.gif
2013. május 10. 15:42 #11064
- törölt felhasználó -    
Én remélem hogy Bonnie nem halt meg. Nem ő a kedvenc karakterem de számomra fura lenne a sorozat Kat Graham nélkül.
Lexit és Alaricot nagyon jó volt újra látni. Várós a következő rész. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: xxNikixx
2013. május 10. 15:53 #11065
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
4x23 Graduation promo magyar

6 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, aníítaaa, csaje.9999, mikieger, Vampire Lady, BunnyGirl
2013. május 10. 16:03 #11066
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.05.10. 15:36)
Vannak különféle facebook csoportok,majd ha kell akkor küldök(kettőről tudok asszem),és olyan 2500,3000ft körül van meg talán postaköltség smileeee.gif Én láttam tíz ezreset is,szóval szerintem ahhoz képest nem olyan rossz rolleyes.gif


Köszi! smileeee.gif
2013. május 10. 16:46 #11067
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2013.05.10. 15:33)
Esetleg nem tudod, hogy Damonék gyűrűjét hol és milyen áron rendelhetem meg? smileeee.gif


Azt még nem csekkoltam de ebayen biztos van. Én Elena gyűrűre hajtok még. biggrin.gif
2013. május 10. 16:53 #11068
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
beer.gif beer.gif
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna, Vampire Lady, Évike12, Galexa93, TheDanush, standoffan
2013. május 10. 18:18 #11069
- törölt felhasználó -    
SPOILER!!
Mivel Bonnie nem zárta vissza a falat, ezért azok, akik azon a területen belül haltak meg mind visszatértek. Nem hinném, hogy szellemekről kéne beszélnünk...inkább zombikról, élőhalottakról. biggrin.gif A vámpírok is élőholtak. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: cintia0023, mikieger
2013. május 10. 18:44 #11070
- törölt felhasználó -    
Vicces, hogy az írók milyen szép jeleneteket képesek írni, ha barátságról van szó (gondolok én itt a Dalaric pillanatokra vagy Stefan és Lexi találkozására), de a Stefan/Elena/Damon szerelmi szállal (ami elvileg a mozgatórugója lenne a sorozatnak) nem tudnak mit kezdeni, csak elnyújtani az egészet a nevetséges időhúzásukkal. Remélem, a mostani évadzáróval elvarrják a szálakat, mert már tényleg kezdem unni, hogy mindenről van szó, csak arról nem, amiről kéne.
9 felhasználónak tetszik: Brittany, Misao, Nina 10, mikieger, Vampire Lady, Vampiregirl1, Adrianna, xxxddd, Nita09
2013. május 11. 02:59 #11071
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
4x23 ext. promo
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, Vampire Lady
2013. május 11. 07:38 #11072
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2013.05.11. 02:59)
4x23 ext. promo

Bővített promo, végre! Egy kicsit hosszabb! biggrin.gif
2013. május 11. 09:16 #11073
- törölt felhasználó -    
SPOILER!!
Nekem eddig ez a rész tetszett a legjobban a 4. évadból! Miért? Azért mert a megölt kedvenc karaktereimből sokan visszatértek. Sokkal színesebb a sorozat, ha Alaric, Lexi és Jeremy benne vannak. Kedvenc színészeink megint nagyot alakítottak. Candice zseniális volt Silasként, de a SilasAlaric sem volt semmi. thumbsup.gif A SilasCaroline-okat látva szerintem óriásit dobna a sorozaton, ha lenne egy Silas szintű női fő gonosz is. biggrin.gif Kedvenc jeleneteim: SilasCaroline és Bonnie, Bonnie és Katerina, amikor Katerina éppen tapsikol Bonnienak, a temetői jelenet, és végül a Rebekah és Caroline jelenet, miközben Donovan Matyi éppen telefonált! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2013. május 11. 09:18 #11074
- törölt felhasználó -    
Elkészültem az új epizód pillanatképeivel. biggrin.gif Most nem ide töltöttem fel őket, hanem a facebookon megtalálható legnagyobb, magyar TVD csoportokba. Természetesen a Ninuskák azért erre az oldalra is felkerülnek. wink.gif
2013. május 11. 11:33 #11075
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Most gondolom Julie hatalmas elégedettséget érez, a sok rajongó odáig van a résztől... igen ez az nagyot alkottál Julie. De elmondjam én mit gondolok? Szánalmas az egész úgy ahogy van.
Nem arról van itt szó h ne tetszett volna a rész, mert de igen nagyon is. Jeremy , Lexi, Alaric , Silas Caroline-ként meg mindenkiként.., Bonnie összes pillanata , minden úgy ahogy volt tetszett az egész rész alatt.
    Az ami szánalmas az Julie. Ez a rész még ha nem is vette észre tökéletesen példázza mennyire elcseszte. Konkrétan az van hogy senkinek nem lehet szorosabb barátja mert azt 3 rész után biztos elintézi.
    Vegyük Stefant. Hányszor lett volna szüksége Lexire? Ezerszer.
    Damon-nek hányszor lett volna szüksége Ric-re? 2ezerszer. Az egyetlen ember aki boldognak akarja látni, aki szeretné hogy végre Elenával boldog legyen Alaric, de most mi is ő? Ó igen halott!
    Bonnie is mint vmi magányos farkas. A nagyija persze nekem nem hiányzott, de neki sosincs hosszútávon olyanja akire számíthatna, egyedül boldogul mint a többi. Ott volt Jer és egy ölelés??? Legszívesebben el sem engedte volna a srácot, de nem , ő még akkor is azt mondta. Legyen Elenával. Pedig neki is legalább annyira hiányzott.
Most vissza hozza mindet, mint vmi kárpótlás hogy bocs hogy a kedvenceiteket megölettem, de nesze egy v két részig vissza jöttek. Hát én csak csodálkozom h nem veszi észre magát.
Egy normális kapcsolaton kívül ( Car- Stefan ) nincs több, csak a szerelmi katyvalékok. Pedig nem csak ebből áll az élet, Julie nagyon magányos lehet ha ennyire erre épít már mindent.

Úgyhogy bár a rész a legjobb volt talán az évad egészében, de másfelől felhúzott mert Julie-nak semmi keresnivalója nem lehetne már a sorozatban. Semmi. Ami meg az akciót illeti, bőven volt a részben , nekem ennyi tökéletesen elég volt.
14 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, xxNikixx, lostgirl, Misao, mikieger, Vampiregirl1, Adrianna, Cintii, rencsi95, Zsuzsy93, An_d_a, Alison Lerman, xxxddd, Nita09
2013. május 11. 13:05 #11076
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Tekintsük át a negyedik évad utolsó részének legfontosabb elemeit!

-Ez az utolsó része 'Az emberség" című fejezetnek.
-Meg lesz tartva az érettségi ceremónia, de nem mindenkinek sikerül leérettségiznie.
-Hivatalos szereplőlista (eddig): Nina Dobrev, mint Elena Gilbert és Katherine Pierce, Paul Wesley, mint Stefan Salvatore, Ian Somerhalder, mint Damon Salvatore, Steven R. McQueen, mint Jeremy Gilbert, Kat Graham, mint Bonnie Bennett, Zach Roeirg, mint Matt Donovan, Candice Accola, mint Caroline Forbes, Michael Trevino, mint Tyler Lockwood, Joseph Morgan, mint Klaus Mikaelson, Claire Holt, mint Rebekah Mikaelson, Nathaniel Buzolic, mint Kol Mikaelson, Marguerite MacIntyre, mint Liz Forbes seriff, Matt Davis, mint Alaric Saltzman, Torrey DeVitto, mint Dr. Meredith Fell, Persia White, mint Abby Bennett Wilson, Arielle Kebbel, mint Lexi Branson, Scott Parks, mint Silas, Charlie Bewley, mint Galen Vaughn, Todd Williams, mint Connor Jordan, Paul Telfer, mint Alexander, Cynthia Addai-Robinson, mint Aja, Micah Parker, mint Adrian, Alyssa Diaz, mint Kimberley.
-Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt és Phoebe Tonkin ez után az epizód után elhagyják a sorozatot (átmennek a The Originals című új sorozatba), de még vendégszereplőként visszatérhetnek a későbbi évadokban.
-Steven R. McQueen és Michael Trevino szintén kilépnek a főszereplői státuszukból.
-Valaki beveszi a gyógyírt.
-Megtudjuk, hogy Elena érzései valósak voltak-e Damon iránt.
-Silas megmutatja valódi arcát, valószínűleg fényben és sebhelyek nélkül.
-Caroline és Lexi újra találkoznak.
-Terítékre kerül Stefan-Elena-Damon és Klaus-Caroline-Tyler szerelmi háromszöge, valamint Rebekah és Matt románca is.

www.vampire-bite.gportal.hu
3 felhasználónak tetszik: mikieger, lostgirl, rencsi95
2013. május 11. 21:37 #11077
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Kis SPOILERES vélemény a Csoszogó hullákról:

- Matt és Rebekah - évadzáróban tessék őket összehozni már, aranyosak együtt és mindkettő megérdemelne már kis boldogságot. smileeee.gif
- Silas "halála" - röhögtem a rész lett, de most komolyan, ez mire volt jó??? azért tesszük el láb alól, hogy majd visszahozzuk? a kreatív elme meg elment Hawaii-ra pihenni. lazy.gif blink.gif Felfedik az arcát az évadzáróban, számíthatunk az 5.évadban arra, hogy valamelyik karakter belezúg?? Julie néni kéretik egy Bonnie-Silas-Akárki szerelmi 3szög. Ahhoz értesz úgyis.
- KOL visszatérése -ÉLJENNN!!! Elenát szépen ellátta, néztem volna még tovább.
- Jeremynek is örültem, hogy vissajött.
- Bonnie varázsigéje + halála - NO KOMMENT.
- Alaric & Damon - ezt a párost kár volt szétszedni, nagyon jók együtt, kéretik vissza Alaric is.

Akinek még örülök, az a vámpírvadász Galen visszatérése. Olyan szexi hangja van meg a színész se rossz. wub.gif beer.gif drool.gif
Igazából ha nem jönnek vissza a halottak, akkor a rész egy kalap malade.gif
8 felhasználónak tetszik: Misao, lostgirl, Vampire Lady, Cintii, aníítaaa, cintia0023, xxxddd, Nita09
2013. május 11. 21:49 #11078
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
Idézet
- KOL visszatérése -ÉLJENNN!!! Elenát szépen ellátta, néztem volna még tovább.
- Jeremynek is örültem, hogy vissajött.
- Bonnie varázsigéje + halála - NO KOMMENT.
- Alaric & Damon - ezt a párost kár volt szétszedni, nagyon jók együtt, kéretik vissza Alaric is.

Igazad van,Kolnak énis nagyon örülök,hogy visszajött,meg Ricknek is!! thumbsup.gif
2013. május 11. 22:54 #11079
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2013.05.11. 21:37)

- Bonnie varázsigéje + halála - NO KOMMENT.


Ne is mond, a “ves matos” örökre beleégett az agyamba:D
6 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, mikieger, Toxic, rencsi95, Zsuzsy93, Nita09
2013. május 12. 08:08 #11080
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2013.05.11. 21:37)
Kis SPOILERES vélemény a Csoszogó hullákról: 
- Matt és Rebekah - évadzáróban tessék őket összehozni már, aranyosak együtt és mindkettő megérdemelne már kis boldogságot. smileeee.gif
- Silas "halála" - röhögtem a rész lett, de most komolyan, ez mire volt jó??? azért tesszük el láb alól, hogy majd visszahozzuk? a kreatív elme meg elment Hawaii-ra pihenni.  lazy.gif blink.gif Felfedik az arcát az évadzáróban, számíthatunk az 5.évadban arra, hogy valamelyik karakter belezúg?? Julie néni kéretik egy Bonnie-Silas-Akárki szerelmi 3szög. Ahhoz értesz úgyis.
- KOL visszatérése -ÉLJENNN!!! Elenát szépen ellátta, néztem volna még tovább.
- Jeremynek is örültem, hogy vissajött. 
- Bonnie varázsigéje + halála - NO KOMMENT.
- Alaric & Damon - ezt a párost kár volt szétszedni, nagyon jók együtt, kéretik vissza Alaric is.
Akinek még örülök, az a vámpírvadász Galen visszatérése. Olyan szexi hangja van meg a színész se rossz.  wub.gif  beer.gif  drool.gif
Igazából ha nem jönnek vissza a halottak, akkor a rész egy kalap  malade.gif


Igen, ha nem térnek vissza a halottak, akkor egy kalap sz*r az egész, ez így igaz, vagyis nem történt volna benne semmi. Én csak a színészek alakítása miatt nézem, mert az nagyon rendben van. A történet és a színvonal már nem olyan jó, mint régen. Julie vegyen példát az Odaátról! A 8. évad végén jár, de még most is izgalmas és szórakoztató és már berendelték a 9. évadot is. A Vámpírnaplók hogy fog megélni 9 évadot? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, rencsi95, BunnyGirl
596 oldal 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!