Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 01. 08:03 #10501
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
6 felhasználónak tetszik: lostgirl, Daxy, allyangel, Vampire Lady, Brelly, rencsi95
2013. február 01. 15:32 #10502
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
04x13 Into The Wild - Stills
10 felhasználónak tetszik: Kyra99, Lolla, Vampiregirl1, lostgirl, Vampire Lady, allyangel, Galexa93, An_d_a, Alison Lerman, standoffan
2013. február 01. 16:09 #10503
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Erre a részre a reakcióim röviden:
http://media.tumblr.com/tumblr_mbuogeOMGZ1ru9myq.gif
+ ez
Nem részletezném tovább.
5 felhasználónak tetszik: Nameni, Vampire Lady, cintia0023, Kyra99, Alison Lerman
2013. február 01. 18:12 #10504
- törölt felhasználó -    
Oh lá lá. Nincs kedvem fehéríteni! SPOILER


Elena tekintete, amikor Damon beárulta Stefant... epic. Meg is érdemelte, hogy leszúrja Kol. Őt nagyon sajnáltam... aki normális, azt megölik? Rebekát is kezdem kedvelni, kihozza Stefanból a legjobbakat, de Klausban nagyon csalódtam a stelenás beszéde miatt.. menjen a francba. Amúgy kicsit sok volt a duma, de nem volt rossz epizód. Amikor Damon leütötte Stefant.. behaltam rohog.gif
És ne csak amiatt hallgassatok The Cure-t, mert itt felcsendült. Örök legendák. beer.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, allyangel, Kyra99, rencsi95, Nita09, Alison Lerman
2013. február 01. 19:05 #10505
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.02.01. 18:12)
Oh lá lá. Nincs kedvem fehéríteni! SPOILER
Elena tekintete, amikor Damon beárulta Stefant... epic. Meg is érdemelte, hogy leszúrja Kol. Őt nagyon sajnáltam... aki normális, azt megölik? Rebekát is kezdem kedvelni, kihozza Stefanból a legjobbakat, de Klausban nagyon csalódtam a stelenás beszéde miatt.. menjen a francba. Amúgy kicsit sok volt a duma, de nem volt rossz epizód. Amikor Damon leütötte Stefant.. behaltam  rohog.gif 
És ne csak amiatt hallgassatok The Cure-t, mert itt felcsendült. Örök legendák.  beer.gif


Miért csodálkoztál Klauson? Ő sosem bírta Damont,Stefan viszont kb. legjobb barátja volt régebben. Szerintem eléggé egyértelmű,hogy ő nem Damont fogja pártolni. biggrin.gif
Ha Jeremy nem kezd el üvölteni,akkor Damon is kapott volna párat,mert amúgy biztos rossz érzés a delena rajongóknak,de igaza volt,Damon tényleg tudja irányítani Elenát és többször meg is tette.
Spoileresebben:
Én sosem voltam vmi nagy Kol fan,szerintem Elijah,Klaus és Rebekah a legérdekesebb, Kol csak utánuk jön,de azért sajnáltam. Illetve főleg Klaust sajnáltam,borzalmas lehetett végignézni ahogy meghal az öccse sorry.gif
Nem nagyon értem,hogy Elena hogy képzeli néha,hogy ő dönti el mi lesz...Most is úgy leadta a dolgot Stefannek a telefonban: megöljük Kolt,te Rebekaht szúrod le,Bonnie elintézi Klaust,oké? Ja persze,jól hangzik biggrin.gif Aztán még kiakad,mert Stefan nem csinálta meg azt amire kérte -> Drama Queen biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: mikieger, Vampire Lady, Kyra99, rencsi95, Toxic, Alison Lerman
2013. február 01. 19:41 #10506
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Szerintem ez egy jó rész volt a többihez képest.Először is nagyon tetszik Bonnie új,erős és gonosz karaktere,remélem Abbie-éknek nem sikerül megfosztani őt ettől az erőtől.Kolt nagyon sajnálom,imádtam őt,annyira izgalmas szereplő volt,talán mostanában a legnagyobb. sad.gif Sikerült meglepniük Julieéknak a halálával. dry.gif Damont sajnos szembesítették a ténnyel,hogy Elena lehet,hogy nem lesz szerelmes belé,ha újra ember lesz.Bár szerintem a végén aranyosak voltak,még ha 10másodpercet sem voltak együtt.Rekebah és Stefan kezdenek egyre közelebb és közelebb kerülni egymáshoz,remélem sikerülni fog,mert Rebekah elviselhetőbbé teszi Stefant,mert mostanában elég unszimpatikus.Mindenesetre nagyon várom a következő részt,szerintem nagyon izgalmas lesz. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. február 01. 20:08 #10507
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Ó ezt a jelentégtelen Abigiailt minek kellett visszahozni? fear.gif Egyik legjobb karaktert kinyírják egy tök feleslegeset meg elővesznek? Amúgy nem úgy volt hogy a vasfű nincs hatással az originalokra? Lehet rosszul emlékszem,de a 3. évadban még mindenki azt hangoztatta hogy mennyire nem lehet megölni őket eddig meg tök egyszerűen elintézték az összeset. omg.gif No mindegy, ez az epizód sem volt nagy szám, bár Kol karaktere vitte az egészet. Kedvenc jelenetem amikor Elenával társalog a nappaliban, végre valaki nem úgy bánik vele mint egy hejcegnővel. Silas barátot meg mostmár ajánlom találják meg a következő epizódban, mert kezd kicsit frusztráló lenni a mivoltja,ha meg csak néhány barlangrajzot fogunk látni belőle + egy újabb szerelmi drámát by Elena feat. Salvatores - nagyon ideges leszek. reklamalo.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Lilimooo, Jessy, allyangel, Kyra99, Alison Lerman
2013. február 01. 20:12 #10508
Nameni
Nameni
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.18.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 183887
Offline offline
Az érzéseim a mai epizódról:
11 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, Vampiregirl1, Lilimooo, Jessy, lostgirl, cintia0023, Kyra99, Rékakroki72, aníítaaa, Alison Lerman
2013. február 01. 20:33 #10509
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.02.01. 19:05)

Ha Jeremy nem kezd el üvölteni,akkor Damon is kapott volna párat,mert amúgy biztos rossz érzés a delena rajongóknak,de igaza volt,Damon tényleg tudja irányítani Elenát és többször meg is tette.

Én is tartottam ettől, jön a fistfight, Elena meg vinnyog, hogy ne bántsák szegény Damont. Puszilgattam volna a sebeit helyette rohog.gif Amúgy nem tudom, hogy vagytok vele, én egyáltalán nem kedveltem Stefant három és fél évadon át, most pedig bazira bírom, tökös és kiáll magáért, mellesleg jobban tetszett ez a stebekahs jelenet, a ruciválasztás, a tánc, a beszélgetések, mint bármelyik másik stelenás rolleyes.gif Nem csupa nyál, hanem rejtett törődés sugárzott az egészből, és erre a Stefanra van szükség. Nagyot csalódtam volna, ha tényleg leszúrják Rebyt, embert kell faragnia ebből a pojácából. Jó úton halad. rohog.gif
Mellesleg Bonnie-t is jobban kedvelem ezzel a nagy erővel, többször cselekszik saját akaratából és magabiztosan. Ha jó, ha nem jó, maradjon ilyen.
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Jessy, Vampire Lady, allyangel, Kyra99, rencsi95, Rékakroki72
2013. február 01. 21:00 #10510
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.02.01. 20:08)
Amúgy nem úgy volt hogy a vasfű nincs hatással az originalokra? Lehet rosszul emlékszem,de a 3. évadban még mindenki azt hangoztatta hogy mennyire nem lehet megölni őket

2x08 mikor Elijah-ra dobtak vervain gránát-t az is megpörkölte öt szal van hatással rájuk csak gyorsabban begyogyul...

amugy lehet hogy unpopular opinion de Kol jobban tette volna ha inkább élvezte volna zenéit az ipod-ján ahelyett hogy cseszegette Gilbert tesokat hát rá is fázott, Klaus meg megérdemelte hogy gyarkolatilag elsö sorbol nézhette végig a végkifejlettet, még 1 picit se sajnáltam öt érte, és szerintem ezzel original-k kinyirása is befejezedött mert kétlem hogy kinyirnák Klaus-t vagy akár Elijah-t vagy netalántán Rebekah-t, és hogy Stefan-rol is ejtsek pár szép szot... rohog.gif az epizod elején hogy sunyult volna már ki Rebekah kecojábol ha Klaus rajta nem kapja, még a promo alapján azt gondoltam harmadjára is kicsesz vele de szerencsére nem történt meg nem is értem mért akarja még mindig megtisztelni öt a bizalmával mikor már kétszer elárulta öt Matt-l jobban járna unsure.gif oh és aza epizod végi maflás totál megérdelemte

szerintem eza cure dolog tuti Silas-é lesz vagy az hogy felébresszék vagy az hogy Shane-nek kell aza cure mivel van egy olyan sejtésem hogy ö Silas csak más néven hogy vissza kaphassa képességeit és eztál feltámassza elveszett kedvesét (is) aztán fene tudja mit csinálna, mellesleg ahogy hirtelen Klaus is elakarja pusztitani aza "cure" cuccot hirtelen hibridkéi nem is voltak olyan fontosak eztál szerintem az tuti nem a vámpirság ellen van, hanem hasonlo félrevezetö legenda mint "sun and moon curse" s2-böl rolleyes.gif

szerk: ezta videot inkább nem is kommentálnám mivel fórum-s accom többet ér annál smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, Alison Lerman
2013. február 01. 21:20 #10511
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.01.25. 22:25)
Nem akarok túlnyomóan fangörlnek tünni,de szerintem Kol az a titokzatos 5. játékos vagy 'team' - ahogy Rebekah mondja. biggrin.gif 
Tuti ő küldte azt a pasast,hogy nyúlja le neki azt a kávicsot hogy aztán ne tudják feléleszteni Sesam-ot vagy kit. rohog.gif 
Mert ugye ott van Team Damon a vadásszal aka. Jeremyvel,ott van Team Klaus a kardal,Team Shane a füveivel meg Bonnieval és ugye hátul kullog Team Rebekah&Stefan nemsokkal csak a professzor kavicsával,akinek meg maradt a boszi. És itt jön a képbe Team Kol aki - természetesen - saját módszereire hagyatkozva tör borsot a versenyzők orra alá. Esküszöm ez már izgibb mint az olimpia. _nevet.gif 
u.i: csakis Kol küldhette szegény ürgét hogy lopja el azt a téglát,most őszintén ki igézne meg valakit hogy harapja el a saját nyelvét amint betöltötte a szerepét?
mellow.gif 
Kétlem hogy Katherine is beszáll a meccsbe az már túl sok lenne.

túl sok? biggrin.gif szerintem a TVD producerei nem ismerik ezt a kifejezést. főleg halállal szemben mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Kyra99
2013. február 01. 21:26 #10512
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.02.01. 20:33)
Én is tartottam ettől, jön a fistfight, Elena meg vinnyog, hogy ne bántsák szegény Damont. Puszilgattam volna a sebeit helyette  rohog.gif Amúgy nem tudom, hogy vagytok vele, én egyáltalán nem kedveltem Stefant három és fél évadon át, most pedig bazira bírom, tökös és kiáll magáért, mellesleg jobban tetszett ez a stebekahs jelenet, a ruciválasztás, a tánc, a beszélgetések, mint bármelyik másik stelenás  rolleyes.gif Nem csupa nyál, hanem rejtett törődés sugárzott az egészből, és erre a Stefanra van szükség. Nagyot csalódtam volna, ha tényleg leszúrják Rebyt, embert kell faragnia ebből a pojácából. Jó úton halad.  rohog.gif 
Mellesleg Bonnie-t is jobban kedvelem ezzel a nagy erővel, többször cselekszik saját akaratából és magabiztosan. Ha jó, ha nem jó, maradjon ilyen.



Ja,előttem is megjelenik Elena kétségbeesett feje,hogy jaj ne veszekedjetek miattam,jaaaj,de azért mindkettőtöket ott és akkor szívatlak amikor csak tudom mad.gif
Nekem mindig Stefan volt a kedvencem,de tény,hogy most kicsit jobban magára talált,hogy Elena így elbánt vele. Amíg még nem volt ennyire erős ez a szerelmi háromszög,addig én nagyon szerettem őket együtt,de ahogy kezdett eljönni ez a Damon dolog,onnantól kezdve az egész ment lefele a leejtőn,most pedig lassan már elviselhetetlen Elena viselkedése.
Rebekah jó karakter,feldobja a dolgokat,de nem tudom mennyire lesz hosszútávú a kapcsolat Stefannel. Én örülnék,ha még egy ideig együtt lennének. smileeee.gif
Az is megért volna egy díjat,hogy Elena milyen fejet vágott mikor megtudta,hogy mi történt S. és R. között. Neki már nem mind1? Semmi köze hozzá,mégis kb. besértődött...
Bonnie tényleg magabiztosabb lett,de én ugyanúgy nem bírom...Most már akkora hatalma van,hogy lufikat is tud pukkasztani biggrin.gif
Na jó,elismerem,hogy Klaust jól bezárta ohmy.gif
4 felhasználónak tetszik: lostgirl, Kyra99, rencsi95, marti27
2013. február 01. 21:29 #10513
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2013.02.01. 21:00)
nem is értem mért akarja még mindig megtisztelni öt a bizalmával mikor már kétszer elárulta öt Matt-l jobban járna  unsure.gif o


Ez volt számomra az év vicce. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Elképzelem ahogy Rebekah és Matt nagy egyetértésben éldegél, Rebekah néha öldös meg ilyesmi,Matt szájában pedig megalszik a tej. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Karina197, Vampire Lady, lostgirl, Kyra99, rencsi95, Rékakroki72, Alison Lerman
2013. február 01. 21:53 #10514
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.02.01. 21:29)
Matt szájában pedig megalszik a tej. biggrin.gif

rohog.gif rohog.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Karina197, Vampire Lady, Jessy, Kyra99
2013. február 01. 21:59 #10515
- törölt felhasználó -    
Hát asszem így estefelé sikerült eljutnom odáig hogy megnézzem az új részt. Hát mit is mondhatnék. Először is SPOILER másodszor enyhén szólva idegbajt kaptam. Nem megyek sorban az eseményeket illetően, szval kezdem Kollal illetve Klaussal. Bár jó néhányszor megkarózta őket, és az akarata szerint irányítgatta őket, nagyon is szerette a családját, és rohadtul nem fer hogy ez történt. Rohant hogy megállítsa azokat az idiótákat, erre meg a kis drágák elintézték az én drága Kolomat. Na szép. Klaus arca a végén, hasonlított az enyémhez, és az az indulat amivel leütötte volna elenácska fejét, bennem is ugyanúgy megvolt. De sok esze van neki is, ha beavatja Kolt is a tervébe talán nem járt volna így a srác. Ehhez mást nem is tudnék mondani , Kol kiírása egyenlő volt jó néhány száz minusz ponttal Julie-nak. Thank you Julie, ismét feldobtál reklamalo.gif

Klaus meg kicsit jobban körülnézhetne , talál magának jobbat is Caroline-nál, nekem már egyáltalán nem fontos hogy ők együtt legyenek. Főleg h annyira egyoldalú az egész.

Stefi meg.. Reb-el jó páros ismét meggyőztek, bár sose tudom eldönteni mikor kapja elő a karót és vágja bele a csajba, eléggé hülyére veszi őt is. Most kivételesen nem, de csak mert átállt az ő oldalukra.
Az meg amit Damon fejéhez vágott. Amikor Damon megnyugtatta Elenát, közvetlenül azután történt h majdnem kiszívta Matt összes vérét, és még csak nem is tudott a kötelékről, szval ez pl megint csak nem volt fer. De Damon legalább viszonozta a kedvességet. Igazából mindenki vak úgy látszik, és nem látják hogy a sok rossz mellett mennyi jót tett mindegyikért. Nem kezdem el sorolni.

Bonnie tetszett, az apja idegesítő, na majd pont ő tesz rendet a nagy ..t

Elena meg 100km/s sebességű jellemfejlődésen megy keresztül. Hova lett az a nagy család centrikussága? Egy élő rokona van, de rohad.ul lesza..ja, inkább legyen meg a gyógyír, Jeremy és mindenki más meg szívja csak meg. Mért is ne. Amikor Kol-nak ecsetelte h mi értelme ha a többiek akiket szeret bajba kerülnek Silas jóvoltából, nevetséges volt az egész. Régen pont fordítva volt, akk még mások élete jobban érdekelte.
Az is érdekes hogy már mindenki magának akarja azt a bizonyos vmit, de úgy sem az lesz hogy újra emberek lehetnek. Már alig várom miként csavarnak a sztorin. Gondolom az egész gyógyír nagy kamu, vagy vmi igen komoly feltétele van a használatának, vagy korántsem olyan szétosztható mint ahogyan sokan gondolják, itt már az összes ember akar lenni

összességében nekem elég izgalmas volt, néhol kitudtam volna vágni a monitort a szobából, valahol tetszett, valahol szidtam Julie-t. érzések bőven vannak bennem, jobb lett volna ha Kol-t nem szeretem meg annyira, de ha elena szájából elhangzik majd az a mondat h a roha.. életbe Kolnak igaza volt, hagynunk kellett volna Silast...én kitépem a haját.
6 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Karina197, cintia0023, Kyra99, aníítaaa, Alison Lerman
2013. február 01. 22:55 #10516
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.01. 21:59)
hagynunk kellett volna Silast...

Ha egy Original fél tőle, nem igaz, hogy csakazértis mennie kell a hülye feje után. Mi nem tetszik Elenának a vámpírlétben? Nem is táplálkozik, nem bánt senkit, meg tudja védeni a szeretteit. Az a baja, hogy nem rohangál mindenki körülötte, hogy ó, szegény, sebezhető Elena!!? *facepalm*
8 felhasználónak tetszik: allyangel, cintia0023, Kyra99, Jessy, Vampiregirl1, rencsi95, Rékakroki72, Alison Lerman
2013. február 01. 23:00 #10517
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
nem tudom voltak e már. Remélem nem:) Sajnos kicsik.

4x14
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Alison Lerman, standoffan
2013. február 01. 23:06 #10518
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
4x13 " Into the wild " smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Alison Lerman, standoffan
2013. február 01. 23:50 #10519
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Jessy @ 2013.02.01. 21:29)
Ez volt számomra az év vicce. _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
Elképzelem ahogy Rebekah és Matt nagy egyetértésben éldegél, Rebekah néha öldös meg ilyesmi,Matt szájában pedig megalszik a tej. biggrin.gif

igazad van, inkább legyen azzal aki kétszer is átverte nem számit hisz ö nem tehet rola hogy szakitott Elena-val mivel vámpir!Elena-val nem tudott mit kezdeni, és vajon Rebekah-val meddig szándékozik együtt lenni mig az érdekei ugy tartják? Damon legalább volt annyi tartás hogy nem lécelt le más nap reggel mikor ö is Rebekah mellet kötött ki akkor öt elhordták fünek fának de mivel most Stefan csinálna az teljesen ok jo van persze

Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.01. 21:59)
Bár jó néhányszor megkarózta őket, és az akarata szerint irányítgatta őket, nagyon is szerette a családját,

már nem azért de eza év legjobb vicce bocsi... mint Finn meghalt láttam/láttuk mennyire lesulytotta aza hir és amikor Rebekah kipukkasztotta az utolso doppelganger vért tartalmazo tasakokat és gyakorlatilag kitagadta Rebekah-t a "csaladjábol" majd kitörte a nyakát akkor is nagyon szerette öt, szegény Klaus a megnem értett lélek akik többre véli azokat a hybrideket akik köti a lojalitás feléje mint a vérszerinti családja és akkor ne kelljek már belekezdnem hogy tette tönkre Stefan addigi életét mig megnem igézete ö hogy "kapcsolja" ki az emberségét, meg az ahogy gyakorlatilag kiirtotta Elena családját is kiv. fogadott szüleit és Jeremyt aki az egyedüli családtagja aki él még és akkor itt jön képbe Kol tipikus család rosszgyereke laugh.gif mondjuk eza szerep még 3x14-ben elment de most komolyan mire számitott mikor halálba küldene mkit akinek köze lenne "cure"-nek a megszerzésére és ez alol még a családja se volt kivétel és még neki állt feljebb mikor ott mondta Rebekahnak azért nincs MF-ben Elijah mert undoritonak tartja a kis piszkos ügyleteiket, mintha ö sokkal jobb lenne... halálrol csak is ö maga tehet, mért szerinted/szerintetek Kol csak ugy békén hagyta volna Jeremy-t ha Elena arra kéri mikor ott volt a csinos méretü konyhakés/bárd a kezében készen állva arra hogy megcsonkitsa öt, erösen kétlem és akkor még ott van Jeremy ellenes gyilkosság amit Damon-l igézetetett meg
http://25.media.tumblr.com/dbf6db3e086a20886c336d33a80d7336/tumblr_mhj0dkfoUP1qmsc0lo10_250.gif
2013. február 02. 00:30 #10520
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Teljesen ki vagyok adakva.. mellow.gif Egy évadon keresztül mindenki megpróbált megölni egy ősvámpírt (Klaus), de nem ment, most pedig három perc alatt megszerezzük a karót, természetesen van verbénásított víz is, Elena pedig annyira felerősödött pár hetes vámpírsága alatt hogy egy ősvámpír kezéből simán kicsavarná a bárdot (vagy mi a fene volt az Kol kezében...). Hát persze, ez így tökre logikus...
Sorban nyírják ki a kedvenc karaktereimet..cry.gif Klaust és Damont ne ölje meg senki, és akkor talán még egyszer kibékülök Julieval.
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Cintii, Alison Lerman
596 oldal 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!