The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)
2010. július 06. 15:46
#1242
Legjobb Vámpíros sorozat!!!! cukik benne a Vámpírok 


2010. július 06. 23:42
#1243
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.07.06. 11:17)
Mondjuk amennyire nem bírom a karaktert, úgy bírom a színészt, szóval jöjjön vissza.
Imádom David Anderst már a Heroes óta. Ott is visszajött egy párszor, remélem itt is megmarad a jó szokása.
Idézet (Domcicc @ 2010.07.06. 11:17)
Fuller, meghaltam az avatarodtól. Most komolyan kikészültem.
Ez a kedvencem abból a videóból. Itt ülök és csak nézem tátott szájjal (mint mindig). 
2010. július 06. 23:48
#1244
|
|
Sixyhajmániás™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.16. Hozzászólás: 1275 Csatolások: 1872 Azonosító: 107844 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.07.06. 11:17)
Fuller, meghaltam az avatarodtól. Most komolyan kikészültem.
Hallod, amennyire nem érintett meg az a videó amikor mutattad, most, hogy néztem az avatar-t és sokszor újraismételődik a hajtúrás...hát khm khm
2010. július 07. 01:21
#1245
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Lányok, nyugi.
Lecseréljem, hogy tudjatok koncentrálni?
Nem érintett meg a videó? Hát az meg hogy lehet...?
Idézet (Sixy @ 2010.07.06. 23:48)
Hallod, amennyire nem érintett meg az a videó amikor mutattad, most, hogy néztem az avatar-t és sokszor újraismételődik a hajtúrás...hát khm khm

Nem érintett meg a videó? Hát az meg hogy lehet...?
2010. július 07. 01:38
#1246
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.07.07. 01:21)
Lányok, nyugi.
Lecseréljem, hogy tudjatok koncentrálni?
Nehogy lecseréld!!!!!
Én Davidet az Alias és a Heroes óta bírom. Mindkettőben nagyot alakít. Na jó, az Aliasban sokkal gonoszabb.
Gonosz szerepet sokkal nehezebb eljátszani (hitelesen), mint egy "jókisfiú"/"jókislányét".
2010. július 07. 01:40
#1247
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Sixy @ 2010.07.06. 23:48)
Hallod, amennyire nem érintett meg az a videó amikor mutattad, most, hogy néztem az avatar-t és sokszor újraismételődik a hajtúrás...hát khm khm

Na látod mondtam én.
Nem igazán ismeri a munkásságát, szerintem itt a hiba.
2010. július 07. 01:40
#1248
|
|
Sixyhajmániás™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.16. Hozzászólás: 1275 Csatolások: 1872 Azonosító: 107844 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.07.07. 01:21)
Lányok, nyugi.
Lecseréljem, hogy tudjatok koncentrálni?
Nem érintett meg a videó? Hát az meg hogy lehet...?

Nem érintett meg a videó? Hát az meg hogy lehet...?
2010. július 07. 01:54
#1249
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Avatar közkívánatra marad.
Aliast nem nézem, nővérem szokott szólni, ha ő van benne.
Nagyon jó színész és igen, gonoszt sokkal nehezebb játszani. Bírom az angol akcentusát, pedig amerikai.
Idézet (Bessie @ 2010.07.07. 01:38)
Nehogy lecseréld!!!!!
Én Davidet az Alias és a Heroes óta bírom. Mindkettőben nagyot alakít. Na jó, az Aliasban sokkal gonoszabb.
De ezért imádnivaló. Épp erről beszélgettünk ma a barátnőmmel. Ő annyira utálja John-t. (Ő már csak így hívja.
)Mondom neki: De ha nem lenne jó színész, nem éreznéd ezt iránta.
Gonosz szerepet sokkal nehezebb eljátszani (hitelesen), mint egy "jókisfiú"/"jókislányét".
Én Davidet az Alias és a Heroes óta bírom. Mindkettőben nagyot alakít. Na jó, az Aliasban sokkal gonoszabb.
Gonosz szerepet sokkal nehezebb eljátszani (hitelesen), mint egy "jókisfiú"/"jókislányét".
Aliast nem nézem, nővérem szokott szólni, ha ő van benne.
Nagyon jó színész és igen, gonoszt sokkal nehezebb játszani. Bírom az angol akcentusát, pedig amerikai.
2010. július 07. 10:20
#1250
|
|
erdeikristof94visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.21. Hozzászólás: 157 Csatolások: 0 Azonosító: 127767 offline
|
kicsit hasonlit a twlightra,de sytem nm baj!!jóóó film,nagyon is
2010. július 07. 21:39
#1254
|
|
marti27 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 651 Csatolások: 640 Azonosító: 114724 offline
|
Lenne egy kérdésem. Valaki meg tudná nekem mondani hogy, a 8. rész elején amikor Stefant felköszönti Lexy, utána milyen szám megy? Kíváncsi lennék rá.
Előre is köszönöm.
Előre is köszönöm.
2010. július 07. 21:53
#1255
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (marti27 @ 2010.07.07. 21:39)
Lenne egy kérdésem. Valaki meg tudná nekem mondani hogy, a 8. rész elején amikor Stefant felköszönti Lexy, utána milyen szám megy? Kíváncsi lennék rá.
Előre is köszönöm.
Előre is köszönöm.
Itt vannak, hogy melyik részben milyen szám ment.
http://www.tvfanatic.com/music/shows/the-vampire-diaries/
1 felhasználónak tetszik:
marti27
2010. július 07. 21:55
#1256
|
|
marti27 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 651 Csatolások: 640 Azonosító: 114724 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.07.07. 21:53)
Itt vannak, hogy melyik részben milyen szám ment.
http://www.tvfanatic.com/music/shows/the-vampire-diaries/
http://www.tvfanatic.com/music/shows/the-vampire-diaries/
Jajj egy megmentő vagy
1 felhasználónak tetszik:
Fuller
2010. július 08. 08:40
#1258
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Idézet (annie1234 @ 2010.07.07. 21:57)
imádom a sorozatot és már nagyon várom a 2. évadot

Hát ezzel nem vagy egyedül
2010. július 09. 11:53
#1260
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
KAT GRAHAM INTERJÚ
PW: Nagy vihart kavartál a Twitteren, mikor azt írtad, hogy megkaptad a 2. évad egyik új szövegkönyvét.
Kat: Ó igen! Imádom a rajongókat azóta, mióta először adásba kerültünk, de el kell, hogy mondjam a második évad elmebeteg lesz!
PW: Az első rész onnantól folytatódik, mikor látjuk Elenát a konyha felé sétálni??
Kat: Igen (Nevet). És megjegyzem, Bonnie nagyon kemény lesz az első epizódban. Nem játszadozik, Bonnie kicsinál ha összeakasztod a bajszod vele! Neki is kell majd foglalkoznia Katherinenel. És ez egy teljesen új fenevad. Szó szerint.
PW: A fináléban, Bonnie tett egy elég baljós utalást Stefannak – lesz a második évadban ennek folytatása?
Kat: Igen. Tényleg azt jelenti, hogy nem fog többet segíteni nekik.
PW: Gondolom, Bonnie varázsereje csak tovább nő majd a következő évadban.
Kat: Ó igen, ő sokkal, de sokkal erősebb lesz. De fontos, hogy ez ugyan akkora veszélyt is jelent. És Bonnie sosem fogja elfelejtetni az egyik szerette, a nagymamája halálát. Nem fogja túltenni magát rajta…
A cikkért külön köszönet a www.diaries-online.gportal.hu nevű oldal szerkesztőinek!
PW: Nagy vihart kavartál a Twitteren, mikor azt írtad, hogy megkaptad a 2. évad egyik új szövegkönyvét.
Kat: Ó igen! Imádom a rajongókat azóta, mióta először adásba kerültünk, de el kell, hogy mondjam a második évad elmebeteg lesz!
PW: Az első rész onnantól folytatódik, mikor látjuk Elenát a konyha felé sétálni??
Kat: Igen (Nevet). És megjegyzem, Bonnie nagyon kemény lesz az első epizódban. Nem játszadozik, Bonnie kicsinál ha összeakasztod a bajszod vele! Neki is kell majd foglalkoznia Katherinenel. És ez egy teljesen új fenevad. Szó szerint.
PW: A fináléban, Bonnie tett egy elég baljós utalást Stefannak – lesz a második évadban ennek folytatása?
Kat: Igen. Tényleg azt jelenti, hogy nem fog többet segíteni nekik.
PW: Gondolom, Bonnie varázsereje csak tovább nő majd a következő évadban.
Kat: Ó igen, ő sokkal, de sokkal erősebb lesz. De fontos, hogy ez ugyan akkora veszélyt is jelent. És Bonnie sosem fogja elfelejtetni az egyik szerette, a nagymamája halálát. Nem fogja túltenni magát rajta…
A cikkért külön köszönet a www.diaries-online.gportal.hu nevű oldal szerkesztőinek!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline











