Starity

Andrea Corr - Koncertképek / 16x /

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. szeptember 21. 17:35 #1
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
Kezdem azt hinni,hogy õt és pl. Cheryl Tweedyt,Nadine Coylet a saját magam szórakoztatására pakolom fel folyamatosan,mert nemnaon szokott hozzájuk lenni semmi hsz.. sad.gif
Itt ragadom meg az alkalmat,hogy lécci,ha leszeditek a képeket legalább valami hsz-t nyomjatok,mert sztem ha ez így megy tovább a legtöbb feltöltõnek(pl. nekem is) elmegy a kedvünk a pakolástól és spec én imádok pakolni,fõleg ide!!!De nem vagytok túl aktívak ha hszrõl van szó....Most épp szétoffoltam andreát,de ez már naon bennem volt!!!Úgyhogy lécci kicsivel többet hszeljetek,hogy lássuk van értelme pakolnunk...Remélem a többiek nevében is beszéltem... beer.gif
Szóval több aktivitást!!!Köszi meghajolo.gif
2005. szeptember 21. 18:46 #2
- törölt felhasználó -    
Tudod aki egy ilyen szép nő képeit leszedi és nem köszöni meg, annak remélem a cica nem csak a nyelvét vitte el! _nevet.gif
(Azért ne csüggedj....van aki a képek láttán majd ki ugrik a bőréből, csak nem "mer" hozzászólni....majd idővel talán...)
Köszi Didoboy! thumbsup.gif
2005. szeptember 21. 19:14 #3
Devil
Devil
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.11.01.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 982
Azonosító: 921
Offline offline
Teljesen egyetértek veled. Nem tudom mi az oka annak, hogy ha valakinek tetszenek a képek, és még le is szedi, akkor miért nem ír hozzá valamit... Pedig az jól esik a témanyitónak. Na jó, de tényleg ne csináljunk off topicot smile.gif, van már ilyen téma ahol ezt ki lehet beszélni, inkább azzal folytatom, hooogy:
köööszi a képeket, tényleg érdemes volt megnézni, nagyon wub.gif a csajszi.
meghajolo.gif
2005. szeptember 21. 19:33 #4
Joe-ker
Joe-ker
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 1525
Azonosító: 175
Offline offline
Nadine Coyle-ról speciel nem tudok nyilatkozni, de Andrea Corrt imádom smile.gif És épp most véstem be egy hálálkodást Amber Tambynért is biggrin.gif

Az, hogy kevesen köszönik meg, ne szegje kedvedet, pakolj csak szorgalmasan biggrin.gif Én csak kispályás vagyok, de azért egy pár témát már nyitottam, és ha végignézném, szerintem bőven akad közte olyan, ahol egyetlen hozzászólás sincs, de a megtekintés/letöltés adott esetben 100 fölötti... Gondolj arra, hogy aki viszont megköszöni, annak tényleg örömet szereztél smile.gif
2005. szeptember 21. 20:32 #5
- törölt felhasználó -    
Én mindig igyekszem megköszönni,
ha valaki feltesz jó sorozatokat!
Ez speciel azt jelenti hogy minden 2.-hoz
szólok 1 okosat. Csak tudod amikor legutoljára
ezt tettem a Lindsay Lohan-es topicoknál, akkor
kaptam 1 figyelmeztetést és azóta visszatartom
magam a túlzott aktivitástól. De azért igyekszem! smile.gif

Amúgy mintha ennek az Andrea Corr-nak lenne egy
kis Konta Barbis beütése. think.gif
Köszi a képeket! meghajolo.gif
2005. szeptember 22. 14:50 #6
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Pont annyira szép, mint amilyen jó a hangja. wub.gif wub.gif wub.gif

Köszi, didoboy. beer.gif
/Ha az általad említett hölgyekről képeket pakolsz, rám számíthatsz. Nem vagyok hülye, hogy nem szeressem a szépet. laugh.gif smile.gif /
2006. december 01. 17:07 #7
- törölt felhasználó -    
Andrea! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Köszi a képeket thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok