Starity

Benkõ feleséget keres – új valóságshow õsztõl az RTL Klub mûsorán

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. június 18. 08:49 #21
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. June 17. - 20:05)
Akkor kedves Trinny nézd meg a Pákó kedves nejét, vagy barátnõjét vagy miaz...
Szerinted értelmes ember együtt él egy Pákóéhoz hasonló agykapacitású emberrel? biggrin.gif

Ja az a Nõ is valószínûsíthetõen jogász vagy geológus... két IQ betyár szépen egymásra találtak, ahol a szex meg a csemete a kapocs, de minden máshoz már szakember kell smileeee.gif
2009. június 19. 18:38 #22
- törölt felhasználó -    
lenne még pár reality-show ötletem, rtl kub-os fejesek!!

Maria Geronazzo - BEAUTY SHOP
(Maria megszépülne... és mindenki SZÁJA tátva maradna)

Kelemen Anna - SILICON WORLD
Annácska mindennapjai, benne "Állatbarátok" rovattal

Fekete Pákó - DADDY COOL

Pákó apaszerepben: pelenkáZSás, szUlÓi teendÓk


2009. június 19. 20:01 #23
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. June 19. - 18:38)
lenne még pár reality-show ötletem, rtl kub-os fejesek!!

Maria Geronazzo - BEAUTY SHOP
(Maria megszépülne... és mindenki SZÁJA tátva maradna)

Kelemen Anna - SILICON WORLD
Annácska mindennapjai, benne "Állatbarátok" rovattal

Fekete Pákó - DADDY COOL

Pákó apaszerepben: pelenkáZSás, szUlÓi teendÓk



_nevet.gif
most poénkodunk rajta, de ki tudja, lehet ezek lesznek a következõ mûsorok az RTL színes mûsorpalettáján rolleyes.gif rohog.gif
2009. június 19. 20:06 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gajcsi @ 2009. June 19. - 20:01)
_nevet.gif
most poénkodunk rajta, de ki tudja, lehet ezek lesznek a következõ mûsorok az RTL színes mûsorpalettáján rolleyes.gif  rohog.gif

És ezzel csak az a baj, hogy lehet hogy tényleg így lesznek, amilyen marha sok esze van az RTL klub kedves fejeseinek....
2009. június 20. 12:37 #25
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. June 19. - 16:38)
lenne még pár reality-show ötletem, rtl kub-os fejesek!!

Maria Geronazzo - BEAUTY SHOP
(Maria megszépülne... és mindenki SZÁJA tátva maradna)

Kelemen Anna - SILICON WORLD
Annácska mindennapjai, benne "Állatbarátok" rovattal

Fekete Pákó - DADDY COOL

Pákó apaszerepben: pelenkáZSás, szUlÓi teendÓk


Geronazzo Máriát kifejezetten rühellem. dry.gif Mondjuk, a Barack Obamának készült videón szakadtam. laugh.gif Jah meg amikor Zana Zoli bácsi csesztette a halas tortában. _nevet.gif
Egyébként szerintem megeshet, hogy Pákónak kitalálnak egy mûsort. Simán. mellow.gif
2009. június 20. 12:38 #26
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. June 19. - 18:38)
lenne még pár reality-show ötletem, rtl kub-os fejesek!!

Maria Geronazzo - BEAUTY SHOP
(Maria megszépülne... és mindenki SZÁJA tátva maradna)

Kelemen Anna - SILICON WORLD
Annácska mindennapjai, benne "Állatbarátok" rovattal

Fekete Pákó - DADDY COOL

Pákó apaszerepben: pelenkáZSás, szUlÓi teendÓk



neneneeee,ne adj ötleteket pls!! biggrin.gif
2009. június 20. 14:32 #27
thaly
thaly
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.19.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 45
Azonosító: 17542
Offline offline
Nem is maga a mûsor gondolata durva... hanem komolyan lesz olyan NÕ, aki jelentkezik?!? ohmy.gif ohmy.gif Én undorodnék még csak 1 szobában tartózkodni is ezzel a férfival, nemhogy megcsókolni, vagy gyereket szülni neki!!!!!!!!!!!! Ughh... crazy.gif think.gif wacko.gif
2009. június 20. 16:15 #28
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Idézet(thaly @ 2009. June 20. - 12:32)
Nem is maga a mûsor gondolata durva... hanem komolyan lesz olyan NÕ, aki jelentkezik?!? ohmy.gif ohmy.gif Én undorodnék még csak 1 szobában tartózkodni is ezzel a férfival, nemhogy megcsókolni, vagy gyereket szülni neki!!!!!!!!!!!! Ughh...  crazy.gif  think.gif  wacko.gif

Ez igaz. Hümm... think.gif Szerintem a jelentkezõk fõként buták lesznek, vagy csak lefizetik õket és az egész egy megcsinált mûsor lesz. Inkább az utóbbi... tongue.gif
2009. június 26. 11:32 #29
- törölt felhasználó -    
hát ez a mûsor gáááz lesz...bírnám ha senki se jelentkezne..nagyon égne rohog.gif
2009. június 30. 09:11 #30
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(cassiecica @ 2009. June 26. - 10:32)
hát ez a mûsor gáááz lesz...bírnám ha senki se jelentkezne..nagyon égne  rohog.gif


Akkor jönnek képbe a fizetett statiszták. Ha a mûsort beharangozzák, onnantól kezdve mennie kell.
2009. június 30. 17:29 #31
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Idézet(cassiecica @ 2009. June 26. - 09:32)
hát ez a mûsor gáááz lesz...bírnám ha senki se jelentkezne..nagyon égne  rohog.gif

Bármilyen hihetetlennek hangzik, szerintem azért lesznek jelentkezõk. A Mónika showban is vallottak már neki szerelmet. Én meg csak: wtf? blink.gif
2009. július 01. 12:26 #32
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Mikor elõször megláttam a reklámot majdnem hanyatt vágtam magam!
Szerintem ha jelentkezik is valaki az :
- pénzt akar
- hírnévre hajt
- vagy simán csak fizetnek neki h szerepeljen már valaki
2009. július 01. 12:30 #33
- törölt felhasználó -    
remélem lehet majd szavazni is a mátkákra, 540 Ft+ÁFA sms-ekkel laugh.gif
és lehetne éjszakai kiadás is intim nyögésekkel/fingásokkal, ahogyan azt csak Benkõ úr tudja _nevet.gif
2009. július 01. 12:51 #34
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
AZt várom ettõl a csatornától, hogy mikor lesz az a mûsor, hogy "Donatellácska - keressükmeg az igaui apudat!" mûsor... és persze arra is majd lehet jelentkezni xD
2009. július 01. 13:01 #35
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Nagy Õ - Sebeõk János alfahím
2009. július 01. 13:24 #36
- törölt felhasználó -    
Már jelentkezett több tucat nõ, hogy szerepelne a Benkõ feleséget keres címû reality-ben. Az RTL Klubot az lepte meg leginkább, hogy sok a fiatal.

Jövõ hét péntekig, július 10-ig lehet még jelentkezni az RTL Klub õszi valóságshow-jára, a Benkõ feleséget keres címû produkcióba, mely Gyõzikét-t váltja a csatornán - a Romantic frontembere idén õsszel nem lesz képernyõn saját show-val. A csatorna sajtóosztályán elmondták az [origo]-nak, hogy többen jelentkeztek eddig, mint gondolták volna. Több tucat komolyan vehetõ próbálkozó van eddig - pontos számot nem kommunikálnak.

Több férfi jelentkezõ is volt, nagy részük poénból, egy részük dühös anyázás miatt hívta fel a megadott számot, de akadt egy, aki komolyan gondolja. A próbálkozó meleg, aki azt hiszi, hogy némi unszolásra Benkõ is rávehetõ arra, hogy megváltoztassa nemi preferenciáit. Mint a produkció részérõl elmondták, a kitartó lovag azzal érvel, hogy mindketten agglegények, és micsoda élet várna rájuk kettecskén.

Van olyan nõi jelentkezõ, akit csak a 15 perc hírnév érdekel, de az ilyesmit a rutinos stáb elég hamar felismeri, és nem is feltétlenül szórja ki, ha jó a karakter - bár a produkció állítja, hogy csak azok maradnak versenyben, akik komolyan gondolják. Van, aki csak áradozik a célszemély nagyszerûségérõl, de valójában nem jelentkezik a mûsorba, szerepelni nem akar. Sokan gond nélkül megmutatják magukat, elmondják, mi tetszik nekik Benkõben: szabadelvûségét dicsérik, lazasága, a szabadság gyakorlása megfogja õket. Meri azt tenni, amit gondol, nem játssza meg magát - vélik azok, akik szívesen látnák magukat a show-ban.

Nagyon sok fiatal jelentkezett, huszonévesek, az RTL Klub ezt örömmel vette, de nem ezt várta. A legfiatalabb lány 18, a legidõsebb asszony 63 éves. Sokan fotót is küldtek, noha ez nem volt kérés: van, aki konyhában fõz (õ nyilván finom ételekkel csábítaná a lantmûvészt), más kirándulós képet küldött. Vannak olyanok, akik egyáltalán nem realizálták, hogy tévémûsorról van szó, õk randira mennének Benkõvel, mert ilyesféle üzenetek is érkeznek: "Találkozzunk a Moszkva téren, este hat után szabad vagyok!"

A szereplõválogatás várhatóan még júliusban lesz (jelentkezni itt lehet), a mûsorba pedig 17 nõ kerül majd. A show-ban Benkõ egy budapesti vagy az agglomerációban található házba költözik a nõkkel (helyszínt nem választottak még), közülük választ párt, egy 10 hetes mûsor, sok feladat után. Pontos kezdési idõpont egyelõre nincs, a reality õsszel lesz a képernyõn.

-origo.hu-
2009. július 01. 14:25 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 1. - 11:51)
AZt várom ettõl a csatornától, hogy mikor lesz az a mûsor, hogy "Donatellácska - keressükmeg az igaui apudat!" mûsor... és persze arra is majd lehet jelentkezni xD


ez jóóóóó _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2009. július 01. 17:15 #38
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 1. - 10:51)
AZt várom ettõl a csatornától, hogy mikor lesz az a mûsor, hogy "Donatellácska - keressükmeg az igaui apudat!" mûsor... és persze arra is majd lehet jelentkezni xD

_nevet.gif rohog.gif
2009. július 01. 20:20 #39
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 1. - 12:51)
AZt várom ettõl a csatornától, hogy mikor lesz az a mûsor, hogy "Donatellácska - keressükmeg az igaui apudat!" mûsor... és persze arra is majd lehet jelentkezni xD


áá neeeee,sírok biggrin.gif _nevet.gif
2009. július 01. 20:31 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gajcsi @ 2009. July 1. - 12:51)
AZt várom ettõl a csatornától, hogy mikor lesz az a mûsor, hogy "Donatellácska - keressükmeg az igaui apudat!" mûsor... és persze arra is majd lehet jelentkezni xD

Könyörgöm, ne adj tippeket, lehet még a végén komolyan is veszik... cool.gif rohog.gif
Amúgy jó volt biggrin.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!