Már olyan elvonási tüneteim voltak, hogy egész nap remegett a kezem is.
Prison break / A szökés (2005–2009)
2008. június 30. 14:35
#181
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Mától Szökés 3. évad a retek klubon!
Már olyan elvonási tüneteim voltak, hogy egész nap remegett a kezem is.
Már olyan elvonási tüneteim voltak, hogy egész nap remegett a kezem is.
2008. június 30. 14:57
#183
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Én is csak ismétlés gyanánt nézem majd a reteken.
A 4. évadot is nagyon várom, de hol van az még...
A 4. évadot is nagyon várom, de hol van az még...
2008. június 30. 15:11
#185
|
|
Cira |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.19. Hozzászólás: 1406 Csatolások: 4402 Azonosító: 27501 offline
|
Úgy tudom szeptember végén kezdik valamikor.
Most 3 hónap ide vagy oda...Annyit már kibírunk.
Ha meg ismételni akarok akkor itt van nekem DVD-n az összes, de gondolom neked is megvan
Most 3 hónap ide vagy oda...Annyit már kibírunk.
Ha meg ismételni akarok akkor itt van nekem DVD-n az összes, de gondolom neked is megvan
2008. június 30. 19:26
#186
|
|
dr hakapeszivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.10. Hozzászólás: 253 Csatolások: 59 Azonosító: 57717 offline
|
hálistennek megvan már az összes eddigi rész dvd-n - nem volna kedvem teletüzdelt reklámok mellett heteket várni egy-egy részre... se mo-n se usa-ban .
2008. július 06. 19:08
#187
[youtube=Prison Break Season 4]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CgORbiZ3kuY&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/CgORbiZ3kuY&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
1 felhasználónak tetszik:
dr hakapeszi
2008. július 06. 19:35
#188
|
|
Dido_______ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.06.05. Hozzászólás: 10810 Csatolások: 76487 Azonosító: 6538 offline
|
bemutató: szeptember 1.
2008. július 08. 23:04
#189
Csatlakoznék ahhoz, aki csak a tv-ben tudja nézni, bár youtube-on és freevlog-on ha van idõm nézek videokat. Szerintem van egy pár szinkron a 3. évadban, amit nagyon "elrontottak".... :S
Ez a Sara-s dolog engem is érdekelne, hogy hoznák vissza a sorozatba:D
Valaki??? :-)))
Ez a Sara-s dolog engem is érdekelne, hogy hoznák vissza a sorozatba:D
Valaki??? :-)))
2008. július 09. 10:19
#190
|
|
Lilluscsodalány |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.24. Hozzászólás: 1212 Csatolások: 2621 Azonosító: 27836 offline
|
Idézet(dark_angel @ 2008. July 8. - 23:04)
Csatlakoznék ahhoz, aki csak a tv-ben tudja nézni, bár youtube-on és freevlog-on ha van idõm nézek videokat. Szerintem van egy pár szinkron a 3. évadban, amit nagyon "elrontottak".... :S
Ez a Sara-s dolog engem is érdekelne, hogy hoznák vissza a sorozatba:D
Valaki??? :-)))
Ez a Sara-s dolog engem is érdekelne, hogy hoznák vissza a sorozatba:D
Valaki??? :-)))
Én azt hallottam, hogy nem Sara feje volt a dobozban, csak Lincoln elnézte
2008. július 09. 18:40
#191
|
|
dr hakapeszivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.10. Hozzászólás: 253 Csatolások: 59 Azonosító: 57717 offline
|
a dobozos fej elég Sara-s volt. hacsak nem egy jo minõségû panoptikum féle look-a-like stilust nem dobnak be Michael tettrekészségének növeléseképp ... másképp sántit majd a téma.
de természetesen Paul Kellerman is él ... bármilyen furcsa lenne egyeseknek.
és kétlem, hogy Michael-höz ugy fordul majd oda Linc : bocs haver elnéztem ...
de természetesen Paul Kellerman is él ... bármilyen furcsa lenne egyeseknek.
és kétlem, hogy Michael-höz ugy fordul majd oda Linc : bocs haver elnéztem ...
2008. július 10. 13:56
#192
|
just.meúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.05. Hozzászólás: 6 Csatolások: 0 Azonosító: 22693 offline
|
na már... elég gagyi lenne, ha Sara visszajönne... bár 'Petikét' is 'megettük' a Dumb v. Dumber-ba (mikor visszaragasztották a fejét) Sarahnál ez a megoldás nem jönne be....
kiváncsian várom a megoldást...
..és Kellermann él????
neki örülök!
kiváncsian várom a megoldást...
..és Kellermann él????
2008. július 11. 14:41
#193
Végülis Kellermannt se mutatták ahogy megölik. 
De akkor már éljen Abruzzi, Tweener, a bolond, Westmoreland és persze a macskája is.
Ja és persze Monica. Legabalább lehetne egy kis szerelmi háromszög.
De akkor már éljen Abruzzi, Tweener, a bolond, Westmoreland és persze a macskája is.
Ja és persze Monica. Legabalább lehetne egy kis szerelmi háromszög.
2008. július 11. 14:44
#194
|
|
fafa008♥Justin,Went,Chad fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.12. Hozzászólás: 3174 Csatolások: 3140 Azonosító: 36809 offline
|
Én személyszerint repesek az örömtõl hogy visszajön Sara mert hát Sarah után mégegy csaj Michael éltében nekem furi lenne a sorozatba...
És sztem aranyosak együtt szal én örülök
2008. július 12. 00:36
#195
|
|
Botinhoúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.20. Hozzászólás: 14 Csatolások: 0 Azonosító: 41710 offline
|
Idézet(Sucré @ 2008. July 11. - 13:41)
Végülis Kellermannt se mutatták ahogy megölik. 
De akkor már éljen Abruzzi, Tweener, a bolond, Westmoreland és persze a macskája is.
Ja és persze Monica. Legabalább lehetne egy kis szerelmi háromszög.
De akkor már éljen Abruzzi, Tweener, a bolond, Westmoreland és persze a macskája is.
Ja és persze Monica. Legabalább lehetne egy kis szerelmi háromszög.
Õket viszont mutatták, ahogy kipurcan, úgyhogy az elég csúnya lenne
2008. július 12. 11:03
#196
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Jah a végén mindenki feltámad és az egész Szökés átmegy egy zombis horror sorozatba.
2008. július 13. 00:27
#197
Idézet(Blamethevain @ 2008. July 12. - 11:03)
Jah a végén mindenki feltámad és az egész Szökés átmegy egy zombis horror sorozatba. 
Vagy Scofield is meghal, találkozik a többiekkel majd végül együtt szöknek meg a halálból.
2008. július 16. 20:17
#200
|
|
fafa008♥Justin,Went,Chad fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.12. Hozzászólás: 3174 Csatolások: 3140 Azonosító: 36809 offline
|
Idézet(Sucré @ 2008. July 12. - 23:27)
Vagy Scofield is meghal, találkozik a többiekkel majd végül együtt szöknek meg a halálból. 
NEEEE
És Saii köszííí de nagyon nagyon a képet gyönyörû és mint látom Sara ott van szóval már 101%ék hogy benne lesz végig
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline






