Starity

Vajon minden sztár kétszínû?

Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2009. július 18. 14:41 #1
- törölt felhasználó -    
Emlékszem, hogy volt valami olyasmi, hogy "Vajon szeretik-e a sztárok a rajongóikat". Nos, gondoltam, indítok egy ilyen topicot, amelyben elmesélhetitek a sztárokkal való rossz élményeket, tapasztalataitokat.

Eddig amit másoktól hallottam és jómagam is tapasztaltam, arra megállapításra vezetett, hogy valójában minden sztár kétszínû (kisebb-nagyobb mértékben), és egyáltalán nem szeretik a rajongóikat (csak élnek belõlük). A nyilvánosság elõtt csak szerepet játszanak. Viszont a foguk fehérjét csak akkor mutatják ki, amikor valakinek már majdnem sikerül áttörnie azt a "burkot", ami körülveszi õket. Ekkor ördöggé változnak, és kiderül, hogy valójában aljasabb dolgokra képesek, mint az "egyszerû" emberek. Ez vonatkozik azokra is, akik egyébként a köztudatban imádottak és végtelenül szerénynek hatnak.

Ez lenne sztárság velejárója? Teljesen elveszítenék emberi mivoltukat? Eddig az én véleményem, és várom a hozzászólásaitokat. smileeee.gif
2009. július 18. 14:50 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Szia!
(Olvastam az RTL fórumon a dolgot, úgyhogy picit jobban értelek. Egyébként nem is értem, hogy a hölgyek mit gondoltak, nekem eszembe sem jut felkeresni valakit, persze a topic most nem errõl szól, csak ott nem akartam beilletlenkedni smileeee.gif )
Szerintem úgy vannak vele, hogy ez egy munka, amit õk csinálnak, és akkor amikor a színpadin állnak, elõdnak akkor szeretik a rajongóikat, élvezik, amit csinálnak, viszont a megmaradó szabadidejükben szeretnének mást csinálni.Ettõl nem lesznek kétszínûek csak emberek. Én szeretem a hivatásom, de ha hazamegyek már nem akarok ezzel foglalkozni, azonban nem érzem magam kétszínûnek.smileeee.gif
Mondjuk, ha arról van szó, hogy pl. épp Svájcban járok és úgy gondolom, hogy felkeresném Tina Turnert, õ azt mondja, hogy persze találkozhatunk - nem pedig kategorikusan kijelenti, hogy áá dehogy! - de folyamatos húzás-halasztás után megvalósulna a találkozó, azt nem tartanám fairnek.
2009. július 18. 15:00 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. July 18. - 13:50)
Szia!
(Olvastam az RTL fórumon a dolgot, úgyhogy picit jobban értelek. Egyébként nem is értem, hogy a hölgyek mit gondoltak, nekem eszembe sem jut felkeresni valakit, persze a topic most nem errõl szól, csak ott nem akartam beilletlenkedni smileeee.gif )
Szerintem úgy vannak vele, hogy ez egy munka, amit õk csinálnak, és akkor amikor a színpadin állnak, elõdnak akkor szeretik a rajongóikat, élvezik, amit csinálnak, viszont a megmaradó szabadidejükben szeretnének mást csinálni.Ettõl nem lesznek kétszínûek csak emberek.
Mondjuk, ha arról van szó, hogy pl. épp Svájcban járok és úgy gondolom, hogy felkeresném Tina Turnert, õ azt mondja, hogy persze találkozhatunk - nem pedig kategorikusan kijelenti, hogy áá dehogy! - de folyamatos húzás-halasztás után megvalósulna a találkozó, azt nem tartanám fairnek.


Én a kétszínûséget leginkább arra értettem, amikor egy sztár elõadja ezerszer, mindenhol, hogy "imádlak benneteket", de amikor egy rajongó véletlenül találkozik vele az utcán és netalán szeretne vele egy közös fényképet, akkor a sztár azt mondja, hogy "persze, természetesen", de közben ellöki magától, vagy elkergetteti a testõrével (aki ugye rögtön ott terem). Ez eddig a legaljasabb dolog, amit hallottam. De hallottam rosszat még olyan magyar sztárról is, akit aztán tényleg mindenki úgy ismer, hogy egy "angyal". Egyébként köszi, hogy hozzászóltál (féltem, hogy nem lesz érdeklõdés a témára).
2009. július 18. 15:40 #4
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2009. July 18. - 14:00)
Én a kétszínûséget leginkább arra értettem, amikor egy sztár elõadja ezerszer, mindenhol, hogy "imádlak benneteket", de amikor egy rajongó véletlenül találkozik vele az utcán és netalán szeretne vele egy közös fényképet, akkor a sztár azt mondja, hogy "persze, természetesen", de közben ellöki magától, vagy elkergetteti a testõrével (aki ugye rögtön ott terem). Ez eddig a legaljasabb dolog, amit hallottam. De hallottam rosszat még olyan magyar sztárról is, akit aztán tényleg mindenki úgy ismer, hogy egy "angyal". Egyébként köszi, hogy hozzászóltál (féltem, hogy nem lesz érdeklõdés a témára).


Végül is ráfoghatjuk arra a sztárra , hogy nem volt jó napja biggrin.gif
Nekem is volt már olyan hogy akit nagyon szerettem nem volt túl kedves , és olyan érzés volt mintha elütött volna a sárga iskolabusz
Aztán rájöttem , hogy neki sem lehet könnyû , persze szereti a rajongóit , de néha õ is vágyik egy kis magányra és ha éppen akkor jönnek a rajongók , hát .. nem biztos hogy van kedve jó pofizni , és egyszerûbb a testõröket használni smileeee.gif
Ez az én szerény véleményem thumbsup.gif
(egyébként mindenki volt már másik emberrel undok , és volt olyan hogy megbánta , de ha egy sztár megbánta akkor nem mehet el megkeresni azt a rajongót és bocsánatot kérni , bár szerintem bárkirõl is legyen szó , nem sokáig enné a bûntudat rohog.gif de akkor is ..)
2009. július 18. 15:52 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(House Of Wax @ 2009. July 18. - 14:40)
Végül is  ráfoghatjuk arra a sztárra , hogy nem volt jó napja  biggrin.gif
Nekem is volt már olyan hogy akit nagyon szerettem nem volt túl kedves , és olyan érzés volt mintha elütött volna a sárga iskolabusz
Aztán rájöttem , hogy neki sem lehet könnyû , persze szereti a rajongóit , de néha õ is vágyik egy kis magányra és ha éppen akkor jönnek a rajongók , hát .. nem biztos hogy van kedve jó pofizni , és egyszerûbb a testõröket használni  smileeee.gif
Ez az én szerény véleményem  thumbsup.gif
(egyébként mindenki volt már másik emberrel undok , és volt olyan hogy megbánta , de ha egy sztár megbánta akkor nem mehet el megkeresni azt a rajongót és bocsánatot kérni , bár szerintem bárkirõl is legyen szó , nem sokáig enné a bûntudat  rohog.gif   de akkor is ..)


Gondolod, hogy az ilyet egy sztár megbánja? Hát, nem tudom... szerintem egy sztárt abszolút nem érdekel (sõt, lehet, hogy nem is tudatosul benne), ha esetleg megbánt egy rajongót. Lehet, hogy rossz a hasonlatom, de ez épp olyan, mint a fõnök-beosztott viszony. Megsértõdhetsz a fõnöködre, ha olyat tesz, de õt ez abszolút nem fogja zavarni és nem lesz lelkiismeret-furdallása sem. Pedig a fõnök-beosztott viszonynál még az is lehet, hogy tényleg fontos (és nélkülözhetetlen munkát végez) az a beosztott, egy sztár-rajongó kapcsolatnál viszont még ez sem áll fent, egy sztárnak aztán oly mindegy, hogy egy rajongóval több vagy kevesebb...
2009. július 18. 15:53 #6
- törölt felhasználó -    
Szerintem a kétszínûség valójában az õszinteség olyan formája, amikor nem kell álarcot mutatni az embereknek, mert nem látnak. Nehéz megmondani, ki hol õszinte, pláne egy énekesnek/színésznek, hiszen náluk tudva levõ dolog, hogy egymás fúrása megy hátak mögött...

Tudnék ismert példákat is írni, de nem akarom, hogy a Dráma Láma idejöjjön, és több oldalnyi ócsárlás után Archívum legyen biggrin.gif
2009. július 18. 15:59 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet(inspiredboy @ 2009. July 18. - 14:53)
Nehéz megmondani, ki hol õszinte, pláne egy énekesnek/színésznek, hiszen náluk tudva levõ dolog, hogy egymás fúrása megy hátak mögött...


Ezzel én is egyetértek, de ez nem csak a sztároknál van így, hanem mindenhol az anyagias/üzleti világban.

Számomra az õszinteség azt jelenti leginkább, hogy nem csak azt mondom meg valakinek, ami szép és jó (és akkor is azt mondom, ha teljesen mást gondolok), hanem azt is, ami negatív. Mert aki az elõbbit teszi és emellett õszintének vallja magát, pontosan azt hívják kétszínûnek. Tehát az sem jó, ha egy sztár soha semmire nem mond rosszat, így arra nem mond semmit, ami neki nem tetszik.
2009. július 18. 16:03 #8
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2009. July 18. - 14:59)
Ezzel én is egyetértek, de ez nem csak a sztároknál van így, hanem mindenhol az anyagias/üzleti világban.

Amennyire ismerlek mindjárt kilukadunk egy bizonyos országhoz. biggrin.gif
2009. július 18. 16:09 #9
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2009. July 18. - 14:52)
Gondolod, hogy az ilyet egy sztár megbánja? Hát, nem tudom... szerintem egy sztárt abszolút nem érdekel (sõt, lehet, hogy nem is tudatosul benne), ha esetleg megbánt egy rajongót. Lehet, hogy rossz a hasonlatom, de ez épp olyan, mint a fõnök-beosztott viszony. Megsértõdhetsz a fõnöködre, ha olyat tesz, de õt ez abszolút nem fogja zavarni és nem lesz lelkiismeret-furdallása sem. Pedig a fõnök-beosztott viszonynál még az is lehet, hogy tényleg fontos (és nélkülözhetetlen munkát végez) az a beosztott, egy sztár-rajongó kapcsolatnál viszont még ez sem áll fent, egy sztárnak aztán oly mindegy, hogy egy rajongóval több vagy kevesebb...



Lehet hogy igazad van és nem lesz bûntudata dry.gif
De van egy - két sztár aki igen is leáll egy rajongóval , még ha csak egy gyors fényképrõl is van szó
2009. július 18. 16:11 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. July 18. - 15:03)
Amennyire ismerlek mindjárt kilukadunk egy bizonyos országhoz. biggrin.gif


Nem, ez most abszolút országfüggetlen. biggrin.gif
2009. július 18. 16:38 #11
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2009. July 18. - 15:00)
Én a kétszínûséget leginkább arra értettem, amikor egy sztár elõadja ezerszer, mindenhol, hogy "imádlak benneteket", de amikor egy rajongó véletlenül találkozik vele az utcán és netalán szeretne vele egy közös fényképet, akkor a sztár azt mondja, hogy "persze, természetesen", de közben ellöki magától, vagy elkergetteti a testõrével (aki ugye rögtön ott terem). Ez eddig a legaljasabb dolog, amit hallottam. De hallottam rosszat még olyan magyar sztárról is, akit aztán tényleg mindenki úgy ismer, hogy egy "angyal".

blink.gif _nevet.gif Jaj, sírjál már még egy kicsit. smileeee.gif Most komolyan, ez olyan nagy dolog? Plusz a másik oldalt nem ismerjük, hogy ment oda a rajongó, hogy viselkedett. Mert ugye õ nem füllenthet...

Egyébként az nem kifogás, hogy "épp rossz napja volt", hanem sokszor az igazság. Meg ugye a rajongók sem mindig úgy mennek oda, hogy elég tiszteletet mutatnak, hanem agresszívak vagy tolakodóak is lehetnek. Kétoldalú ez a dolog, nem csak "sztárnak" kell viselkednie.

A cím meg egyenesen röhejes... dry.gif Sok olyan színész vagy énekes van, akik az esetek túlnyomó többségében rendesen viselkednek, ha úgy megy oda hozzájuk valaki. Az meg nem az õ hibája, ha mondjuk egy nehéz forgatási nap után keresik meg vagy rossz hírt kap és ideges, vagy valami. Õk is emberek, velem is elõfordult már ilyen, velük is.
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2009. július 18. 16:41 #12
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Köszi Necros
éppen ezt akartam elmondani , és te megfogalmaztad helyettem rohog.gif
Teljesen egyetértek veled

Ez nem csak a sztár hibája , hanem lehet a rajongó hibája is thumbsup.gif

( mekkora off-ot kap ez a topic biggrin.gif )
2009. július 18. 17:45 #13
- törölt felhasználó -    
Nos, nem azért indítottam ezt a témát, hogy a címét kritizáljátok és velem kötekedjetek, hanem azért, hogy mondjátok el a véleményeteket. De ha nem tetszik, akkor töröljétek ki a francba az egészet...
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!