A színésznõ bevallotta, az utóbbi idõben több kismamaruhához hasonló viseletben láthattuk és valóban sokat járt orvoshoz, de ennek semmi köze nincs egy esetleges gyermekáldáshoz.

- Semmi sem igaz a pletykákból. Nem vagyok terhes. Tényleg sokat jártam dokihoz, de ennek egyszerû oka van: a nyaralás elõtt és után is kivizsgáltattam magamat, mert picit hipochonder vagyok, manapság pedig annyi nyavaját lehet összeszedni külföldön.

Lilla ugyanis nemrég tért vissza Baliról, ahova a legjobb barátnõjével utazott egy kis csajos vakáció reményében.

A kiruccanást már régóta tervezték, még jóval azelõtt, hogy szerelembe esett Danny Blue-val, így az eredeti elképzelésen nem változtattak: a hölgyek a nyakukba vették a szigetet.

- Állandóan jó hangulat volt, egymást érték a bulik. Meseszép tengerpart és szörfös fiúk, ameddig a szem ellát.

A nyaralás tehát tökéletesen sikerült, a szép emlékeket pedig az sem árnyékolhatja be, hogy Labancz Lilla laptopjának lába kélt a reptéren.

A HOT magazin az említett kórházi látogatás után felhívta Lillát, az pedig a következõket mondta:
-Valóban jártam nõgyógyásznál, de a többi maradjon az én titkom. Majd ha meg akarom osztani mindenkivel, akkor elmesélem!