Starity

Lost-feltámadhat pár halott!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 28. 21:46 #1
- törölt felhasználó -    
Az utolsó évadra sok olyan szereplõ is visszatér, akit az elsõ szezon óta nem láttunk - tudtuk meg a Comic-Conon. Aki szeret izgulni, nem bánja a meglepetéseket, ne olvasson tovább.

A Comic-Con nevû képregényes és tévés kiállításon kerekasztal-beszélgetést tartottak a Lost alkotói, amire rengeteg rajongó volt kíváncsi: az eseményhez a helyszín legnagyobb termét kellett kivenni. Jórészt a két executive producer, Damon Lindelof és Carlton Cuse beszélt arról, hogyan képzeli el a történet lezárását.

Többek között kiderült, hogy az utolsó, hatodik szezonban több karakter visszatér, Juliet Burke (Elizabeth Mitchell) és Daniel Faraday (Jeremy Davies) biztosan - holott egyikük már halott a történet szerint. Ugyanúgy feltûnik még pár olyan szereplõ, akiket az elsõ évadban láthattunk utoljára: a már szintén halott Boone alakítója, Ian Somerhalder például kibökte, hogy õt is viszontláthatjuk a záró évadban.

A szereplõk visszatérése arra indított néhány rajongót, hogy azt feltételezze, a sorozat úgy ér véget, hogy meg nem történtté teszi az eddigi eseményeket, vagyis valójában mindenki túléli a repülõutat. A beszélgetésen szintén jelen levõ Jorge Garcia (Hugo alakítója) szerint azonban ez óriási csalás lenne, és az alkotók is elvetettek egy efféle lezárást. "Csak bízzatok bennünk" - mondta Cuse.

Cuse mindazonáltal azt is elmondta, hogy az utolsó évad hasonló lesz az elsõhöz: intenzív, meglepetésekkel teli és jobban kibontja a karakterek érzelemvilágát. Ehhez új narratívát is találtak az alkotók: "Az idõutazós szezonnak vége, a flash-forwardoknak éppúgy. Most valami egészen mást fogunk csinálni" - árulta el Lindelof.


origo.hu
2009. július 28. 21:55 #2
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
hmm ez érdekes lesz biggrin.gif ha nem lesz több idõutazás,se flashblack,se meg nem történt dolgok akkor a halott szereplõk hogy a csudába fognak visszatérni? think.gif ez az évadzáró nagyot ütött,kíváncsi vagyok a folytatásra...állítólag az axn jövõ nyáron fogja vetíteni az utolsó évadot...tuti letöltöm inkább biggrin.gif kössz az infókat hanita beer.gif
2009. július 28. 22:19 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(Klau0604 @ 2009. July 28. - 21:55)
hmm ez érdekes lesz biggrin.gif ha nem lesz több idõutazás,se flashblack,se meg nem történt dolgok akkor a halott szereplõk hogy a csudába fognak visszatérni? think.gif ez az évadzáró nagyot ütött,kíváncsi vagyok a folytatásra...állítólag az axn jövõ nyáron fogja vetíteni az utolsó évadot...tuti letöltöm inkább biggrin.gif kössz az infókat hanita beer.gif


nagyon szívesen. én is kíváncsi leszek a folytatásra, bár elég sokat kell bepótolnom, mert csak a 4. évad 8. részéig láttam.
2009. július 28. 22:21 #4
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Atyagatya mi lesz még itt? laugh.gif

Köszi az infót!
2009. július 28. 22:40 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(Éowyn @ 2009. July 28. - 22:21)
Atyagatya mi lesz még itt?  laugh.gif

Köszi az infót!


szívesen neked is beer.gif
2009. augusztus 06. 19:55 #6
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Nagyon kíváncsi leszek mit fognak még kitaláni, bár csalódást nem fognak okozni abban biztos vagyok. biggrin.gif
Bízom bennetek Carlton! meghajolo.gif
2009. augusztus 22. 03:32 #7
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Én nem csalódtam eddig az alkotókban. Minden évadra kitaláltak valami érdekeset, valami meglepõt. Az utolsó pedig biztosan nagyon ütõs lesz.
2009. augusztus 22. 19:08 #8
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(hanita @ 2009. July 28. - 20:46)
több karakter visszatér, Juliet Burke (Elizabeth Mitchell) és Daniel Faraday (Jeremy Davies) biztosan - holott egyikük már halott a történet szerint.


Amúgy nem mind a 2 halott? Mármint Dan-t lelõtte az anyja, Juliet meg hát... õt mondjuk kitudja... dry.gif Hjaj mikor lesz már 2010?! mad.gif reklamalo.gif
2009. augusztus 23. 17:37 #9
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 22. - 18:08)
Amúgy nem mind a 2 halott? Mármint Dan-t lelõtte az anyja, Juliet meg hát... õt mondjuk kitudja...  dry.gif Hjaj mikor lesz már 2010?!  mad.gif  reklamalo.gif


Elméletileg Juliet is halott. Mert hát ki tudna túlélni egy hidrogénbomba robbanást, ami pár centire mellette történik? biggrin.gif
Bár az is lehet, hogy a robbanás tényleg visszavitte õket az idõben, és Juliet túlélte.
Azért kár, hogy nem lesznek visszaemlékezések, stb...
Már megszoktam smileeee.gif
A LOST-ot lehetetlenség elmagyarázni valakinek, aki nem látta az elejétõl rohog.gif
Megpróbáltam, de csúnyán felsültem rohog.gif
2009. augusztus 23. 22:11 #10
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. August 23. - 17:37)
Elméletileg Juliet is halott. Mert hát ki tudna túlélni egy hidrogénbomba robbanást, ami pár centire mellette történik?  biggrin.gif
Bár az is lehet, hogy a robbanás tényleg visszavitte õket az idõben, és Juliet túlélte.
Azért kár, hogy nem lesznek visszaemlékezések, stb...
Már megszoktam  smileeee.gif
A LOST-ot lehetetlenség elmagyarázni valakinek, aki nem látta az elejétõl  rohog.gif
Megpróbáltam, de csúnyán felsültem  rohog.gif


hát igen,nem egyszerû biggrin.gif én pl kihagytam az egész negyedik évadot és mégis értettem az 5.-et smileeee.gif

kár,hogy már csak 1 évad lesz és még így se kapunk mindenre választ reklamalo.gif
ma volt az RTL klub-on az évadzáró,ismét megnéztem és egyvalamit nem értek: ki ez a jacob meg a locke bõrbe bújt fazon? valami egyiptomi istenségek? think.gif meg richard azt mondta,hogy jacobnak köszönheti,hogy nem öregszik.amikor locke kizuhan az emeleti házból jacob ezt elõre tudta,hozzáért és felébredt john blink.gif feltámasztotta volna?mert tuti meghalt...szóval engem csak az érdekel ki ez a jacob rohog.gif meg mi az a füst szörny...remélem ezekre kapunk választ smileeee.gif a többi nagyjából stimm.
2009. augusztus 24. 19:17 #11
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Klau0604 @ 2009. August 23. - 21:11)
ma volt az RTL klub-on az évadzáró,ismét megnéztem és egyvalamit nem értek: ki ez a jacob meg a locke bõrbe bújt fazon? valami egyiptomi istenségek? think.gif meg richard azt mondta,hogy jacobnak köszönheti,hogy nem öregszik.amikor locke kizuhan az emeleti házból jacob ezt elõre tudta,hozzáért és felébredt john blink.gif feltámasztotta volna?mert tuti meghalt...szóval engem csak az érdekel ki ez a jacob rohog.gif meg mi az a füst szörny...remélem ezekre kapunk választ smileeee.gif a többi nagyjából stimm.

Jacob és Esau (aki Locke alakját vette fel) uralkodtak a szigeten, szóval vmi istenségnek tûnnek, de ez a Lost, kitudja még mi sül ki belõle.
Szerintem is feltámasztotta.
A füst elvileg Esau.
Szerintem kapunk majd választ, bár biztos marad majd még valami rejtély.
Én személyszerint imádom, ennyire összefüggõ és bonyolult sorozatot még nem láttam. Mármint ott a Heroes, összevissza ugrálnak az idõben és sose stimmel. Na a Lost nem ilyen. Azt gondolnánk, hogy már az 1. évadban tudták, hogy mi lesz az 5.-ben, annyira összevág XD
Amúgy van egy baki benne (ami túl nagy ahoz, hogy a Lostban legyen, dehát ezt nem lehet megmagyarázni). A szobor lábát 2 féleképpen mutatták eddig. Amikor Jacobnál láthattuk akkor a lába összevolt zárva, viszont amikor Locke beleesett a kútba és Sawyer próbálta kihúzni, csak akkor már ugrottak és be volt temetve, na utána felnézett a csapat és ott "lépéses" lába volt.
Na itt egy videó, így érthetõbb: Lost Statue
2009. augusztus 24. 20:08 #12
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Igazad van Fuller, a LOST-tól bonyolultabb, és összefüggõbb sorozatot én sem láttam (szerintem senki sem).

Már csak egy dolgot sajnálok: azt, hogy egy évad, és vége az egésznek sad.gif
Hány évadon keresztül nem lehetett tudni, mi az a füstszörny, mik azok a számok, és mi folyik a szigeten? think.gif

Jó, hogy több karakter visszatér, az utolsó évadban. Még ha "szellemként" is. Vagy megemlékezésben? Ki tudja? biggrin.gif

Már alig várom a folytatást w00t.gif
2009. augusztus 24. 20:10 #13
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ja, és úgy emlékszem, hogy Boone mellett Charlie is visszatér. blink.gif
2009. augusztus 24. 20:51 #14
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. August 24. - 19:17)
A szobor lábát 2 féleképpen mutatták eddig. Amikor Jacobnál láthattuk akkor a lába összevolt zárva, viszont amikor Locke beleesett a kútba és Sawyer próbálta kihúzni, csak akkor már ugrottak és be volt temetve, na utána felnézett a csapat és ott "lépéses" lába volt.


ááhhááááá és tényleg,ez nekem fel se tûnt blink.gif
lehetséges hogy esetleg 2 szobor is volt a szigeten? think.gif

ja igen,a számok...amikkel hurley nyert a lottón,emlékszem biggrin.gif szerintem azok egyszerûen csak számok,amiknek a folyamatos beütésével tartották "fogva" azt az energiát és amikor desmond egyszer nem ütötte be,akkor zuhantak le elõször.mondjuk az valóban fura,hogy sokszor felbukkantak a számok unsure.gif lost,ennyi biggrin.gif
2009. augusztus 24. 22:43 #15
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Klau0604 @ 2009. August 24. - 19:51)
ááhhááááá és tényleg,ez nekem fel se tûnt blink.gif
lehetséges hogy esetleg 2 szobor is volt a szigeten? think.gif

Nem tudom. Nagyon nagy baki és ugyebár ez a Lost. Mondjuk ugyanúgy néz ki, csak a lába más. Elvileg a "szétrakott" lábú lenne a jó Tawaretre.


Idézet(Klau0604 @ 2009. August 24. - 19:51)
ja igen,a számok...amikkel hurley nyert a lottón,emlékszem biggrin.gif szerintem azok egyszerûen csak számok,amiknek a folyamatos beütésével tartották "fogva" azt az energiát és amikor desmond egyszer nem ütötte be,akkor zuhantak le elõször.mondjuk az valóban fura,hogy sokszor felbukkantak a számok unsure.gif lost,ennyi biggrin.gif

A számokat imádom egy csomó féleképpen jelen van a Lostban. Meghatározó. A kedvencem Rousseau papírján a számok felírása:
user posted image
A 8 szám a 8. helyen van, a 15 szám a 15. helyen ...stb. Kivéve a 4.
Itt van összegezve a számok megjelenése 3 évadban:
Lost Számok
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!