Starity

Dane Cook csúnyán lejáratta Vanessa Hudgenst a TCA-on

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. augusztus 12. 00:41 #1
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
A Spanom csaja címû film sztárja, Dane Cook a minap elég durván leégette Vanessa Hudgenst, méghozzá egy csomó ember elõtt.

>> Hol van Vanessa Hudgens? Csajszi, tartsd magadon a ruháidat! <<

Hát ez volt az üzenet, amelyet Nessa próbált póker arccal fogadni, ám ez nem jött össze neki, sõt, még el is kezdett kérõdzni.

Ciki volt, az egyszer biztos! Nézzétek meg a videót
erre a linkre kattintva !!

A cikkért és a videóért köszönet a NEON.hu-nak.

2009. augusztus 12. 00:49 #2
- törölt felhasználó -    
Szegény, ez azért elég kellemetlen lehetett mellow.gif
2009. augusztus 12. 01:39 #3
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Az lehetett, de számolnia kell a következményekkel, amibe nem nagyon gondolt bele...
Ha csak mosolygott volna, kábé lepergett volna róla az egész de ezzel az arccal lerítt róla, hogy hoppá ez szopacs...
Mondjuk Dane Cook is elég tirpák, hogy így beégeti...
2009. augusztus 12. 08:50 #4
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Azért szerintem nem volt annyira dúrva beszólás. Azt hittem valami káromkodós lesz, de nem. laugh.gif
Vanessa örülhet, hogy ennél nem kapott dúrvább beszólásokat, másoktól is.
2009. augusztus 12. 08:54 #5
- törölt felhasználó -    
Hát....

Idézet
Aki "kimegy a sarokra", az ne csodálkozzon, ha "megtermékenyítik"...
2009. augusztus 12. 10:16 #6
larus
larus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.09.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 57
Azonosító: 92636
Offline offline
Tényleg kellemetlen lehetett és látszik róla, hogy nagyon nem tetszett neki ez a megjegyzés, de ezt csak magának köszönheti...
2009. augusztus 12. 11:08 #7
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Szerintem nagyon szemét beszólás volt sad.gif Még akkor is ha Nessa megérdemelte

Meg nem hiszem , hogy ezt egy ilyen nagy eseményen kellene kimondani mad.gif
ahol ennyi ember van

Ez hatalmas SZEMÉTSÉG volt reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: florii
2009. augusztus 12. 11:16 #8
- törölt felhasználó -    
Így jár egy tinisztár, ha Jenna Jamesonnak képzeli magát...Egyébként egyeltalán nem volt durva. biggrin.gif
2009. augusztus 12. 11:20 #9
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Hát így járt szegény...Számolhatott volna vele. biggrin.gif
Dane Cook-ot meg imádom. biggrin.gif heart.gif Nem kellene ennyire komolyan venni, mindenbõl viccet csinál. biggrin.gif
2009. augusztus 12. 11:45 #10
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
szerintem se kellett volna komolyan venni,csak egy poén volt,amit igaz nem ott kellett volna ellõni,de most már mindegy,megtörtént..vanessa meg a kérõdzés helyett legyinthetett volna mellow.gif
2009. augusztus 12. 14:30 #11
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Dane thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif meghajolo.gif
2009. augusztus 12. 14:39 #12
- törölt felhasználó -    
Jó volt Dane beszólása, Van cool.gif essa csak lesett. (kamerák elõtt igy rágózni)
2009. augusztus 12. 14:41 #13
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Max azért volt durva, mert a közönségben lehetett pár 8-10 éves is, akiknek nem feltétlen kellett volna még itt is ezt hallaniuk...
Egyébként tényleg nem volt durva....
2009. augusztus 13. 17:18 #14
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(LaTasha @ 2009. August 12. - 00:41)
Hát ez volt az üzenet, amelyet Nessa próbált póker arccal fogadni, ám ez nem jött össze neki, sõt, még el is kezdett kérõdzni.

Ennél csak Dane Cook beszólása volt bunkóbb, már megbocsáss... dry.gif

Aki egyébként szerintem egy nagy nulla, színésznek nagyon kevés, humoristának még inkább. Szerintem semmi "ciki" nem volt abban, hogy képeket készített magáról Vanessa. Ennyi erõvel az összes magazinban megjelenõ nõrõl el lehetne mondani ugyanezt vagy akik filmekben dobják le magukról a ruhát (ami elõl Vanessa sem zárkózik el szerencsére biggrin.gif)... Ezért lekurvázni...

A rágózással meg mi a gond? mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: florii
2009. augusztus 13. 17:36 #15
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. August 13. - 17:18)
Ennél csak Dane Cook beszólása volt bunkóbb, már megbocsáss... dry.gif

Aki egyébként szerintem egy nagy nulla, színésznek nagyon kevés, humoristának még inkább. Szerintem semmi "ciki" nem volt abban, hogy képeket készített magáról Vanessa. Ennyi erõvel az összes magazinban megjelenõ nõrõl el lehetne mondani ugyanezt vagy akik filmekben dobják le magukról a ruhát (ami elõl Vanessa sem zárkózik el szerencsére biggrin.gif)... Ezért lekurvázni...

A rágózással meg mi a gond? mellow.gif


Senki nem kurvázta le, de a jelek szerint te még nem láttál embert normálisan rágózni. A titka az egésznek, hogy csukva kéne tartani a szánkat, nem pedig tárva-nyitva, és úgy forgatni benne a rágót, mint egy centrifuga. Szerintem az intelligensebb emberek az elõbbi módon rágóznak, Vanessa pedig az utóbbit választotta, ami számomra sok mindent elmond róla. Csak ennyi. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: bajer
2009. augusztus 13. 19:04 #16
- törölt felhasználó -    
Õk valami celebek, vagy mi? ohmy.gif





rohog.gif
2009. augusztus 13. 19:29 #17
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Mia @ 2009. August 13. - 17:36)
Senki nem kurvázta le, de a jelek szerint te még nem láttál embert normálisan rágózni. A titka az egésznek, hogy csukva kéne tartani a szánkat, nem pedig tárva-nyitva, és úgy forgatni benne a rágót, mint egy centrifuga. Szerintem az intelligensebb emberek az elõbbi módon rágóznak, Vanessa pedig az utóbbit választotta, ami számomra sok mindent elmond róla. Csak ennyi.  smileeee.gif

rolleyes.gif* Mert szerinted inspiredboy kommentje mire utalt? Egyébként meg érthetõ, hogy pont úgy rágott 1-2-t, de még úgy sem mondanám rá, hogy kérõdzött...



*: Miért mosolyog ez a szemforgatós szmájli? Így elveszti a lényegét, vagy kellene egy másik is... *nemmosolygósszemforgatós* biggrin.gif
2009. augusztus 13. 22:58 #18
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Idézet(Mia @ 2009. August 13. - 16:36)
Senki nem kurvázta le, de a jelek szerint te még nem láttál embert normálisan rágózni. A titka az egésznek, hogy csukva kéne tartani a szánkat, nem pedig tárva-nyitva, és úgy forgatni benne a rágót, mint egy centrifuga. Szerintem az intelligensebb emberek az elõbbi módon rágóznak, Vanessa pedig az utóbbit választotta, ami számomra sok mindent elmond róla. Csak ennyi.  smileeee.gif




TELJESEN egyetértek.Igazán kíváncsi vagyok,bárki más (akár celeb,akár itt a fórumon),hogyan reagált volna erre a helyzetben.Biztos vagyok benne,hogy vannak,akik egy nevetéssel és egy legyintéssel elintézik az egészet, de... a többség szerintem nem.

Igen,jogosan ki lehetett volna kezdeni Vanessát Dane Cooknak,de nem egy ilyen eseményen.Úgy vélem,egy ilyen dolognak nincsen helye egy TCA-hoz hasonló rendezvényen.
2009. augusztus 14. 01:13 #19
- törölt felhasználó -    
Figyeljetek, jó, rendben, csukott szájjal kell rágózni, úgy illik, de gondoljatok bele abba, hogy ez azért tényleg elég kellemetlen lehetett, és igen, magának köszönheti, de nyilván [legalábbis szerintem] nem örül annak, hogy most a fél világ egy ribancnak tartja, nemhogy még egy ilyen óriási eseményen, rohadt sok ember elõtt felhozni. Nekünk persze, hogy ez egy poénnak számít, mert nem minket aláztak meg egy csomó ember elõtt, de szerintem neki nem. Igen, kulturáltabb lett volna egy nevetéssel elintézni, de szerintem ti is elég idegesek letettek volna, és kínjába nem tudott szerencsétlen mit csinálni [szerintem], mint fogcsikorgatva mosolyogni, meg jó erõsen rágózni unsure.gif Gondoljatok bele picit abba, hogy ti mit tennétek ilyen helyzetben, mert nagyon könnyû rámondani, hogy "áh, én mosolyognék és ennyi.."
1 felhasználónak tetszik: Necros
2009. augusztus 14. 14:24 #20
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet(Plüssmaci @ 2009. August 14. - 00:13)
Figyeljetek, jó, rendben, csukott szájjal kell rágózni, úgy illik, de gondoljatok bele abba, hogy ez azért tényleg elég kellemetlen lehetett, és igen, magának köszönheti, de nyilván [legalábbis szerintem] nem örül annak, hogy most a fél világ egy ribancnak tartja, nemhogy még egy ilyen óriási eseményen, rohadt sok ember elõtt felhozni. Nekünk persze, hogy ez egy poénnak számít, mert nem minket aláztak meg egy csomó ember elõtt, de szerintem neki nem. Igen, kulturáltabb lett volna egy nevetéssel elintézni, de szerintem ti is elég idegesek letettek volna, és kínjába nem tudott szerencsétlen mit csinálni [szerintem], mint fogcsikorgatva mosolyogni, meg jó erõsen rágózni  unsure.gif Gondoljatok bele picit abba, hogy ti mit tennétek ilyen helyzetben, mert nagyon könnyû rámondani, hogy "áh, én mosolyognék és ennyi.."



Egyetértek !

Tény , hogy jogosan kapta , de akkor is elég kínos lehetett annyi ember elõtt dry.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!