Starity

Ki a példaképed és miért?

24 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 01. 17:08 #341
- törölt felhasználó -    
Idézet (nyúl fing @ 2012.12.01. 17:05)
Nyugi nem csak a te példaképedet ocsárolják hanem mindenkinek akinek Selena a példaképe. smileeee.gif

Nem, tényleg nem, hanem Selena-t. Viszont a valódi énjüket mutatják be rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2012. december 01. 17:08 #342
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Nekem anyu a példaképem. heart.gif

De ha a sztárokat nézve választanom kellene, akkor egyértelműen Rihanna lenne az. Lehet, hogy mostanság sokan elpártoltak tőle, mert nem játssza a jókislányt, de attól én még szeretem és tisztelem. Az biztos, hogy hatalmas múltja van. Amikor ezt mondom, akkor csak az olyan nagy slágereire gondolok, mint mondjuk a Russian Roulette, vagy az Unfaithful, vagy az Umbrella, de rajtuk kívül még számos dalt lehetne mondani, ami gyönyörű. És a "mai Rihanná"-ra sem lehet azt mondani, hogy eltucasodott, mert például ott van a Diamonds, ami rendkívül szuggesztív (legalábbis az én nézőpontomból), és a Fool In Love. Csak ennyit róla, Az Énekesnőről.
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Nórii. SelFan., Betti90, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Lilimooo
2012. december 01. 17:09 #343
nyúl fing
nyúl fing
 
StátuszAnikó Imádlak.♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.12.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 8
Azonosító: 185899
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Best @ 2012.12.01. 17:08)
Nem, tényleg nem, hanem Selena-t. Viszont a valódi énjüket mutatják be  rohog.gif

Nyugi nem vedd a szívedre.
Nóri és én mindig itt vagyunk neked. smileeee.gif
2012. december 01. 17:11 #344
- törölt felhasználó -    
Idézet (nyúl fing @ 2012.12.01. 17:09)
Nyugi nem vedd a szívedre.
Nóri és én mindig itt vagyunk neked. smileeee.gif

heart.gif Jaj, de szeretlek Titeket heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., nyúl fing
2012. december 01. 17:11 #345
Esztii. SelenaFan
Esztii. SelenaFan
visszatérő vendég
 
StátuszHarry Love!Bridgit a nap sztárja!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 29
Azonosító: 190224
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Best @ 2012.12.01. 16:27)
Légyszíves hagyjatok békén  cray.gif
De,tényleg.mit szólnátok.Hogyha titeket szólnának le?
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., nyúl fing
2012. december 01. 17:12 #346
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez Best @ 2012.12.01. 17:11)
heart.gif  Jaj, de szeretlek Titeket heart.gif

Én is Téged. heart.gif
2012. december 01. 17:13 #347
nyúl fing
nyúl fing
 
StátuszAnikó Imádlak.♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.12.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 8
Azonosító: 185899
Offline offline
Idézet (Nórii. SelFan. @ 2012.12.01. 17:12)
Én is Téged. heart.gif

Ez a dolgok a barátoknak. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2012. december 01. 17:14 #348
nyúl fing
nyúl fing
 
StátuszAnikó Imádlak.♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.12.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 8
Azonosító: 185899
Offline offline
Idézet (nyúl fing @ 2012.12.01. 17:13)
Ez a dolga a barátoknak. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2012. december 01. 17:20 #349
- törölt felhasználó -    
Sztárok közül? Hmmm...
Legelőször Emma Watsont említeném meg, aki már a Harry Potter első része után belopta magát a szívembe. Nem kérdés miért. Megállja a helyét színésznőként, ezen kívül pedig nagyon földhözragadt, csinos és nem tudna olyasmit csinálni, amiért megutálnám.
Énekesek közül pedig Alexander William Gaskarth, aki csodálatos ember és énekes, hatalmas a szíve és mindezek mellett teljesen úgy viselkedik, mint egy normális korabeli srác, akinek nincs több ezer rajongója. Jó a humora és nem nagyon érdekli, hogy mit gondolnak róla mások. Röviden ezért szeretem. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Kyra99, Nórii. SelFan., Im a SlaveForBritney, MadHatter
2012. december 01. 17:37 #350
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Kettő van, az egyik Brian Molko.
Mert mindig önmagát adja, nem egy, a média által megcsinált, mások seggét nyaló celebecske.
Mert hangulatember, nem érdeklik a következmények, felvállalja önmagát. Felvállalja a rossz tulajdonságait, a hibáit, a botrányait, mindent, ami ő. Mert minden, amit tesz őszinte és igaz, mer önmaga lenni.
Mert sármosabb, mint a legtöbb férfi, és gyönyörűbb, nőiesebb, jobb az ízlése mint a nők nagy részének.
Mert ő egy művész, igazi zenész, aki húsz év alatt sem korcsult el azért, hogy többen szeressék. Mert hiába bántották folyton csak azért, mert feminin vonásai vannak, küzdött az álmaiért, nem hagyta hogy a gyűlölködés tönkretegye.
Mert őszinte, obszcén, perverz és szókimondó; tényleg, ami a szívén, az a száján.
Mert olyan, mint én, benne megtaláltam önmagam, megtaláltam, akit mindig kerestem és rávilágított arra, hogy szarjam le a véleményeket, ne változzak meg csak azért, mert egy-két embernek nem tetszik a képem...

A másik Jonne Aaron , még ha ez a név nem is mond sokat az embereknek.
Ő a legkedvesebb, legönzetlenebb ember, akivel valaha beszéltem. Ő az, aki tényleg a rajongóinak él, aki egy koncert után a hajnalig osztogatja az aláírásokat, készít közös képeket, beszélget a rajongóival. Mert több szenvedésen ment keresztül, mint amit a legtöbb önsajnáltató ember el tud képzelni, mégis pozitívan áll hozzá mindenhez.
Mert ő a legfontosabb ember az életemben és ő is lesz örökké, neki köszönhetem, hogy túléltem a depresszív éveimet. Nélküle sehol sem lennék...
6 felhasználónak tetszik: Darkness, Im a SlaveForBritney, Johinna, Kyra99, Törpemókus, MadHatter
2012. december 01. 17:43 #351
- törölt felhasználó -    
Oké! Mivel egyeseknek gondot okozott a szavak értelmezése, leírom még egyszer,hogy ki a példaképem, miért, és nem teszek fel képet, hogy ez ne legyen baj wink.gif

Nem vagyok egyedül, szerintem, Selena a példaképem. Nagyon szeretem benne a hatalmas szívét, hogy jótékonykodik, és a filmjeit, zenéit. Bizonyára azt mondanátok, nem ő tervezte a ruhakollekciót, de ennek ellenére nagyon szeretem a Dream Out Loud-ot is.

Tudom van aki nem szereti, de attól még kérlek titeket,ne engem bántsatok amiatt, hogy szeretem.
Nagyon sajnálom,akik az előző "irományomat" ócsárolták, mert nagyon rosszul esik, de remélem emiatt nem lesz semmi gond, és hogy ez már jobban fog tetszeni. Senkivel nem szeretek veszekedni,és utálom ha bántanak.És kérlek ne írjátok le hogy képes voltam újra leírni dry.gif Köszönöm heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., nyúl fing
2012. december 01. 17:55 #352
- törölt felhasználó -    
Kezdeném a példaképemmel, utána válaszolnék az előttem hozzászóló válaszára.
Nos, nekem az elsőszámú példaképem édesanyám. heart.gif Mert egy remek édesanya, szerintem a legjobb, hatalmas a kitartása, akaratereje, és mindent megadott nekem, amire csak szükségem volt. Egy olyan édesanya, akire büszke vagyok! És nagyon nagyon szeretem! smileeee.gif Néha úgy érzem, meg sem érdemlem őt, de komolyan!

És most a reagálásom:
Nos, valóban nem ő tervezi a kollekcióit, ez tény és való. Nem bántani akarlak, csak azt szeretném, ha tudnád az igazat! Ebben az úgymond hazugságban ő is benne van, hiszen nem tervezett semmit, mégis eladják az ő nevével a cuccokat. Ez nem tisztességes, igaz? Az én kedvenceim pl még sosem terveztek semmit, és pont ezért. Csak ahhoz adják a nevüket, amiben hisznek! Arról meg, hogy jótékonykodik, hát... szerintem nem így kéne csinálnia. Számomra ez inkább képmutatásnak tűnik, mintsem őszinte cselekedetnek.
És nekem nem áll szándékomban bántani senkit, akinek eltér az ízlése az enyémtől, hiszen ez nem olyasmi, ami miatt veszekedni kéne, a véleményemet meg igyekszem normálisan kifejteni, és nem akarok senkit megbántani, de azt nem szeretem, mikor egyes Selena-Jussy-1D rajongók az ellentábornak ugranak, mégpedig durva stílusban. De ezt ne keverjük ide, mert nem ide tartozik! smileeee.gif Üziben megbeszélhetjük, ha gondolod.

További szép napot mindenkinek!

Idézet (Selena Gomez Best @ 2012.12.01. 17:43)
Oké! Mivel egyeseknek gondot okozott a szavak értelmezése, leírom még egyszer,hogy ki a példaképem, miért, és nem teszek fel képet, hogy ez ne legyen baj wink.gif
 
Nem vagyok egyedül, szerintem, Selena a példaképem. Nagyon szeretem benne a hatalmas szívét, hogy jótékonykodik, és a filmjeit, zenéit. Bizonyára azt mondanátok, nem ő tervezte a ruhakollekciót, de ennek ellenére nagyon szeretem a Dream Out Loud-ot is.
Tudom van aki nem szereti, de attól még kérlek titeket,ne engem bántsatok amiatt, hogy szeretem. 
Nagyon sajnálom,akik az előző "irományomat" ócsárolták, mert nagyon rosszul esik, de remélem emiatt nem lesz semmi gond, és hogy ez már jobban fog tetszeni.
6 felhasználónak tetszik: Darkness, itsjustme, Pöttömke, Törpemókus, Beyla, MadHatter
2012. december 01. 18:07 #353
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.12.01. 17:55)
Kezdeném a példaképemmel, utána válaszolnék az előttem hozzászóló válaszára.
Nos, nekem az elsőszámú példaképem édesanyám. heart.gif Mert egy remek édesanya, szerintem a legjobb, hatalmas a kitartása, akaratereje, és mindent megadott nekem, amire csak szükségem volt. Egy olyan édesanya, akire büszke vagyok! És nagyon nagyon szeretem! smileeee.gif Néha úgy érzem, meg sem érdemlem őt, de komolyan!
És most a reagálásom:
Nos, valóban nem ő tervezi a kollekcióit, ez tény és való. Nem bántani akarlak, csak azt szeretném, ha tudnád az igazat! Ebben az úgymond hazugságban ő is benne van, hiszen nem tervezett semmit, mégis eladják az ő nevével a cuccokat. Ez nem tisztességes, igaz? Az én kedvenceim pl még sosem terveztek semmit, és pont ezért. Csak ahhoz adják a nevüket, amiben hisznek! Arról meg, hogy jótékonykodik, hát... szerintem nem így kéne csinálnia. Számomra ez inkább képmutatásnak tűnik, mintsem őszinte cselekedetnek. 
És nekem nem áll szándékomban bántani senkit, akinek eltér az ízlése az enyémtől, hiszen ez nem olyasmi, ami miatt veszekedni kéne, a véleményemet meg igyekszem normálisan kifejteni, és nem akarok senkit megbántani, de azt nem szeretem, mikor egyes Selena-Jussy-1D rajongók az ellentábornak ugranak, mégpedig durva stílusban. De ezt ne keverjük ide, mert nem ide tartozik! smileeee.gif Üziben megbeszélhetjük, ha gondolod.
További szép napot mindenkinek!

Sajnos nem engedi a levelet sad.gif
2012. december 10. 14:36 #354
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
Az első számú az Eminem. Jó, oké, ilyenkor mindenki jöhetne azzal, hogy össze-vissza káromkodik, sokakat megbánt, de sokan nem nézik a másik oldalát is, aki a sz_rból épített várat. Semmije nem volt és most a legnagyobbak között emlegetik. Nem volt jó apa, de már ezt is eléggé helyre hozta a lányaival. Mellesleg szerintem iszonyat tehetséges rapper, dalszövegíró és producer is.
A másik Paul Rosenberg. Nem hiszem, hogy sokan ismerik. Ő egy menedzser, és eléggé jó a szakmájában. Mivel egyszer, majd én is az szeretnék lenni, az ő példáját akarom követni. Megköszönni neki, hogy szinte ő buzdított erre!
2012. december 14. 16:07 #355
- törölt felhasználó -    
Hát... édesanyámon kívűl?
a sztárok közül--- khm... az első számú példakép Barbara Jean Blank, aka Kelly Kelly. Sokan nem is ismerik, ezért ítélik el.
Kezdem azzal: ex-pankrátor. Igen, az. Gyönyörű, és ügyes volt a ringben is, nem törődött azzal, mit gondolnak róla a haterek, őket is hatalmas mosollyal, és öleléssel üdvözölte. Miattuk, és miattunk, fanok miatt ment minden nap a ringbe. Az önbizalmát, a bátorságát, az akaraterejét nagyon tiszteltem/tisztelem. 6 évet kihúzni ugyanazon cégben? Congrat.
Ez alatt a 6 év alatt ugyan egyszer volt WWE Divas Champion, de akkor is hosszú ideig.
Sokan lek*rvázzák, mert fotózásokra jár. Na de miért? Ha te elmész fotózásra, rögtön bitch leszel? Nem értem a hatereket.
Köszönöm neki, hogy megtanította, hogyan álljak ki magamért. Örökre tisztelni fogom, és szeretni!

És a második: John Felix Anthony Cena. Szintén pankrátor. 10 éve a WWE-ben van, soha nem hagyná el önszántából a cégét. Kiáll mellette, értünk, rajongókért, és -most figyelj- az utálóiért is. Szintén mosolyogva köszönti a haterjeit. Jótékonykodik is, pénzt ad a rászorulóknak. Az ereje, a kitartása, az önbizalma... figyelemre méltó.
És az eredményei? 12x WWE Champion volt, minden övet magáénak tudhatott, 1-2-t kivéve.
Szintén köszönöm neki is!

Köszönöm a figyelmet, hogy -már aki, de- elolvastátok. xoxo: Sunnygirl.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Törpemókus
2012. december 28. 04:16 #356
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Leighton Meester.
Több, mint 4 éve ismertem meg a Gossip Girl-lel, és azóta is rajongok érte. Nagy hatással volt rám, rengeteg dolgot tanultam tőle. Nagyon tehetséges lány, valamint kedves, stílusos. Felnézek rá, ő szerintem örök példakép marad. Imádom, hogy sokszínű. Csak hogy egy példát említsek, a Somebody to love klipjének 1-2 jelenetében egy túlcicomázott dívának tűnik, de ha megnézzük a CSI-ban, egy teljesen átlagos lányt látunk, aki azzal keresi a zsebpénzét, hogy gyerekekre vigyáz. Átlag amerikai tinédzser. Vagy a Roommate. Ott megmutatta, hogy egy pszichés betegséggel küzdő lányt is tökéletesen alakít. És ott van még a Monte Carlo is. Ott meg Meg-et alakítja, a lányt, akinek semmit nem mond a divat. De persze a GG Blair Waldorf-jaként a kedvenc.smileeee.gif wub.gif heart.gif
Továbbá nagyon felnézek még Kate Winsletre. Őt a Titanickkal ismertem meg majdnem 8 éve, és azóta szinte az összes filmjét láttam.
Audrey Hepburn és Grace Kelly is nagy kedvenceim közé tartozik. Ők egyszerűen csak... örök életű dívák.
2012. december 28. 13:12 #357
- törölt felhasználó -    
Shakira, mert
- jól táncol heart.gif
- fantasztikus hangja van heart.gif
- hatalmas szíve van heart.gif
- nála kedvesebb énekesnővel még nem találkoztam heart.gif
2012. december 28. 13:44 #358
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Sokszor változnak minden ember példaképei,mint nekem is és hiába mondod de neked is.Én most elértem azt/azokat az embereket akiket tényleg példaképnek mondhatok.Akiket kiemelnék és többen vannak az a Little Mix és a One Direction.Ők tényleg tudnak énekelni,nem úgy mint ma a tucat sztárok akik nulla hanggal rendelkeznek.Valamint elképesztő ahogy a rajongókkal bánnak mert,akár hol vannak ők mindig megállnak és legalább egy ember napját,sőt életét boldoggá teszik.Így az 1D révén ismertem meg Danielle Peazer-t akit szintén példaképnek említhetek.Csodálatos táncos,és fantasztikus ember.Sokan mondják hogy azért lett híres mert Liam barátnője de nem.Ő megküzdött az álmáért hogy táncos legyen és az is lett.Elképesztő! laugh.gif
2012. december 28. 23:06 #359
Nikancs10
Nikancs10
visszatérő vendég
 
StátuszNever wanted to feel my heart, never wanted to know.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 422
Csatolások: 8
Azonosító: 136061
Offline offline
Avril Lavigne a mindenem.Nekem ő a példaképem.smileeee.gif Fantasztikus, imádom a dalait, a stílusát, ő magát úgy ahogy van:)
2012. december 28. 23:19 #360
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Több is van, mindegyikük más okból kifolyólag. smileeee.gif

Chachi Gonzales. heart.gif
- fantasztikus táncos, hatalmas szívvel, kedvességgel és humorral. Ezek mellett sok mindenben hasonlítunk is.

One Direction. heart.gif
- fantasztikus hangok, és személyiségek. megmutatták hogy nem szabad feladni az álmainkat.
24 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!