Starity

Pink és Shakira egyforma ruhát választott az MTV díjkiosztó gálájára

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. szeptember 16. 12:23 #1
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Bár a bõrruhák újra divatba jöttek, meglehetõsen kínos, ha két híresség ugyanannak a márkának ugyanazon darabját viseli épp egy olyan eseményen, ami részben arról is szól, hogy ki milyen különleges ruhában jelenik meg. Pink és Shakira az MTV VMA vasárnapi díjkiosztó gáláján szaladt bele ebbe, de viszonylag jól kezelték a válsághelyzetet. Az azért rejtély, hogy Pink miért pont egy ilyen ruha mellett döntött, ha egyszer lelkes állatvédõ. Az újabban a Louis Vuittonnak tervezõ Kanye West viszont nem tagadta meg önmagát, színpadi balhéval emelte azt est fényét.

Gyakran elõfordul, hogy két híresség ugyanabban a ruhában mutatkozik a nyilvánosság elõtt, sokkal kínosabb ez azonban akkor, ha mindketten ugyanazon a napon és eseményen veszik fel ugyanazt a ruhát. Az MTV vasárnap megrendezett díjkiosztó gáláján Pinknek és Shakirának sikerült ez az attrakció, ugyanis mindketten a Balmain 2009-es õszi kollekciójának ugyanazon darabját, egy bõrbõl készült fekete miniruhát viseltek. A közeljövõben további hasonló egybeesések is várhatóak, ugyanis a trendelõrejelzések szerint bõrruhát, -nadrágot és kabátot hordani most épp igenis menõ.

Szerencsére a két énekesnõ legalább más jellegû lábbelivel dobta fel a ruhát. Míg Pink választása egy magas sarkú cipõre esett, addig kolléganõje egy másik aktuális trendet követve inkább egy térd fölé érõ csizma mellett döntött. Szemtanúk szerint a két híresség meglehetõsen jól viselte a kínos balesetet, ugyanis amikor összefutottak, mindketten mosolyogtak. Persze a StyList szerint lehet ez is csak egy PR-fogás, így próbálva ráirányítani a sajtó figyelmét a két énekesnõre. Pink választása egyébként azért is hagy némi kívánnivalót maga után, mivel lelkes állatvédõ hírében áll: mind õ, mind férje, Carey Hart motorversenyzõ vett már részt PETA-kampányban, ahol a szõrmeviselés ellen léptek fel.
2 felhasználónak tetszik: TYÜTYI2006, Enaa
2009. szeptember 16. 13:18 #2
- törölt felhasználó -    
user posted image
2009. szeptember 16. 14:30 #3
Karesz007
Karesz007
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.05.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 38676
Offline offline
Hajaj most mi lesz....
2009. szeptember 17. 18:59 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
mellow.gif És? Soha nem értettem, miért ilyen nagy probléma, ha ugyanolyan vagy hasonló ruhában jelennek meg... dry.gif
2009. szeptember 17. 19:09 #5
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. September 17. - 17:59)
mellow.gif És? Soha nem értettem, miért ilyen nagy probléma, ha ugyanolyan vagy hasonló ruhában jelennek meg... dry.gif

Ez amolyan nõi dolog,csak õk értik Necros,úgyhogy ne akard megérteni! biggrin.gif
2009. szeptember 17. 23:04 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Még egy dolog a listára. laugh.gif
2009. október 04. 16:39 #7
Pawiinova
Pawiinova
visszatérő vendég
 
StátuszBah.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.02.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 403
Azonosító: 103728
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. September 17. - 17:59)
mellow.gif És? Soha nem értettem, miért ilyen nagy probléma, ha ugyanolyan vagy hasonló ruhában jelennek meg... dry.gif


Én sem értem, miért lenne kínos...szerintem vicces. Amúgy én nõnemû vagyok, mégsem zavarna, ha valaki ugyanolyan ruhában, egy idõben és egy helyen, mint én. Pl. nekem meg barátnõmnek van egyforma pulóverünk (kettõ is, csak az egyik pár más színû), és többször is volt, hogy ugyanazon a nap vettük fel véletlenül.xD
2009. október 04. 21:50 #8
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. September 17. - 22:04)
Még egy dolog a listára. laugh.gif



Ezzel a lendülettel akár ki is húzhatod a Listádról laugh.gif tongue.gif

Szerintem tök vicces, engem sem zavarna - nekiállnék bohóckodni a kameráknak.

beer.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!