Starity

A Hõsök és a Szökés fõszereplõi a Resident Evil 4-ben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. szeptember 27. 14:04 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A héten kezdõdik a Resident Evil negyedik, 3D-s részének forgatása, s épp ezért felgyorsult a szereplõk kiválasztása is, akik között ismerõs arcokat fedezhetünk fel, ráadásul az elõzõ epizódokból visszatérõ karaktereket is köszönthetünk Milla Jovovich mellett.

Wentworth Miller is szerepelni fog a Resident Evil: Afterlife-ban, ahol is egy élõhalottak által elözönlött börtönben fogja az egyik csapdába esett túlélõt alakítani, akirõl nem tudják, hogy elkapta-e a vírust, s ezért egy cellába zárják, de ettõl még a szökés egyik kulcsfigurája lesz.

Ugyancsak ott lesz a negyedik epizódban a Hõsökbõl és a Resident Evil 3. részébõl is ismert Ali Larter, akinek karaktere, Claire Redfield ismét részese lesz a fõ történéseknek, melyek a 3 éve leégett Los Angelesben fognak játszódni.
2009. szeptember 27. 14:25 #2
- törölt felhasználó -    
Huhú, erre vártam, mióta láttam a 3. részt, király lesz!!! biggrin.gif thumbsup.gif
2009. szeptember 27. 19:05 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Azért kíváncsi vagyok, hogy Wentworth milyen lesz a horror filmben. Imádom én is a Resident Evilt! Nagyon vártam a folytatást. Kár, hogy az elõzõ részben meghalt a csini kommandós, akit Oded Fehr alakított. unsure.gif
2010. július 25. 19:02 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2009.09.27. 19:05)
Azért kíváncsi vagyok, hogy Wentworth milyen lesz a horror filmben. Imádom én is a Resident Evilt! Nagyon vártam a folytatást. Kár, hogy az elõzõ részben meghalt a csini kommandós, akit Oded Fehr alakított.  unsure.gif


Egyet értek olyan aranyos volt h föláldozta magát wub.gif wub.gif .
Oded Fehr játszott még ahol nagyon jó nézett ki:Múmia 1-2-ben
Az álmodó
Tök alsó
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!