Starity

Selena Gomez nem tud énekelni!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 01. 14:29 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A bájos Disney-sztár az ABC csatorna Dancing With The Stars showjában lépett fel, ami a mi Megatáncunkhoz hasonló nagy nézettségû táncos valóságshow. A 16 éves Wizards of the Waverly-sztár elsõ kislemezét, a Falling Dawn-t adta elõ… a vélemények megoszlanak.

Szegény Seli kapott hideget-meleget: egyesek szerint hamis, mások szerint sablonos átlaghangjával csak erõlködik. Mielõtt hallanánk az egyik legnagyobb visszahangra szert tett botrány-véleményt, hallgassuk meg magát az elõadást, elõítéletek és prekoncepciók nélkül:

-- > VIDEÓ <--

Ezek után az egyik legnézettebb bulvármûsorban kapta meg a feketelevest a tinisztár: a szókimondó mûsorvezetõ nem kertelt, egynesen közölte, hogy szerinte Selena jól leégette magát és a Disney-csatornát, mivel gyakorlatilag semmi hangja nincs, és énekelni se tud. „Selena úgy néz ki, mint egy baba, és biztos remek színésznõ, de az éneklés… nem megy neki, na… persze kívánom, hogy legyen jobb és meg is van rá minden esélye, de egyszerûen nem tud énekelni…” - hallhatta több millió nézõ.

2009. október 01. 14:44 #2
zilinda
zilinda
Starity realist
 
StátuszI will give to you the love you seek and more... (8)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.03.
Hozzászólás: 3966
Csatolások: 22042
Azonosító: 48314
Offline offline
szerintem meg egyszerûen a futószalagról jött, ahol pedig felbukkannak selejt példányok is.. ami nem megy azt nem kell erõltetni.. és ezt most az éneklésre értettem (:
Idézet
sablonos átlaghangjával ..

ja, és ezt még én sem tudtam volna pontosabban megfogalmazni (:
2009. október 01. 14:45 #3
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Szerintem tud énekelni, az albuma fantasztikus lett. Miután ez volt élete elsõ tv-s fellépése, gyakorlatalanul állt ki és biztos nagyon izgult. Szerintem csak idõ kell neki, hogy beleszokjon és akkor jó lesz. smileeee.gif
(Egyébként meg ezernyi nagy sztár van a világon szintén sablonos hanggal, sõt van néhány, aki még nem is énekel élõben soha...)
2009. október 01. 21:27 #4
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Hát eléggé erõltetett a videón a hangja, gondolom izgult, mert ugyebár egy Disney sztárnak tudnia kell énekelni XD Amúgy szimpi Selena, de a számai nem tetszenek amúgy se smileeee.gif
2009. október 01. 23:50 #5
- törölt felhasználó -    
Tényleg nincs valami jó hangja [bár a Tell Me Something I Don't Know-t szeretem smileeee.gif ], de én is kedvelem, nekem szimpatikus, olyan aranyos feje van biggrin.gif de inkább maradjon a színészkedésnél...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!