Starity

Úton a Transformers 3!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 03. 17:20 #1
- törölt felhasználó -    
http://filmpont.hu/index.php?option=com_co...tualis&Itemid=2

filmpont.hu

Szó sincs kis költségvetésû filmecskérõl. 2011. július 1-jén jön a Transformers 3!

Pedig Bay mindent megtett, hogy ne egy újabb robotrombolást kelljen levezényelnie. Nyakra-fõre nyilatkozta, hogy mielõtt újra belevágna egy ilyen monstre blockbuster el(õ)készítésébe, egy kisebb, csendesebb, karaktervezéreltebb, személyesebb filmet akar forgatni. Ez lett volna a Pain and Gain, ami két idióta floridai testépítõ igaz történetét regélte volna el. A szteroidfüggõ barmok a bûn útjára léptek, majd egy olyan banális zsarolási és emberrablási ügybe keveredtek, ami borzasztóan balul sült el - az opust Bay a Ponyvaregény és a Fargo keverékeként írta le. (Nagy szavak.) A Pain and Gain szkriptjén Christopher Markus és Stephen McFeely, a Narnia krónikái-mozik és a készülõ The First Avenger: Captain America két forgatókönyvírója dolgozott, ám most nagyon úgy fest, hogy az egész projekt kútba esett. Történt ugyanis, hogy Bay Rhode Islandre repült a Hasbróhoz, hogy a Transformers-franchise sorsáról beszélgessenek. Megnyugtatta õket, hogy Ethan Kruger már javában írja a harmadik robbanásorgiát és a bemutató - ahogy azt még júniusban ígérte a Paramount-Dreamworks duó - 2011. július 1-én esedékes.

Ezen nincs mit csodálkozni, Baynek be kellett hódolnia a pénztárgép csilingelése elõtt, addig kell ütni Optimus Prime kasztniját, amíg meleg. Shia LaBeouf és Megan Fox szerzõdésbeli kötelességüknek megfelelõen visszatérnek repetázni, és ha Bay tartani akarja magát a határidõhöz, márpedig tartani fogja, akkor maholnap bele kell vágnia az elõkészületekbe. Nem irigylem. Egyáltalán nem. Könnyû lenne überelni a Transformers 2 gyatra színvonalát, de kétlem, hogy ez történne. Bay feltehetõleg már jó elõre lefoglalta az összes benzines hordót, nitroglicerint, plasztikbombát, füstgránátot és minden egyebet, amivel robbanást lehet varázsolni a gyöngyvászonra. Mert másról sem fog szólni a Transformers 3.

U.i.: hogy Bay humorérzékérõl is ejtsünk pár szót. Megan Fox nemrég a Wonderlandnek azt nyilatkozta, hogy Bay a forgatáson olyan, mint Hitler, és hogy szabályos rémálom a közös munka. A megalomán direktor erre így reagált, a maga sajátos módján:

"Megan Fox, örülök, hogy visszajöttél! Ígérem, hogy a forgatás alatt egyetlen földönkívüli robot sem fog bántani. Kérlek, konzultálj a személyi orvosoddal, mert a velem való munka olyan mellékhatásokkal jár, mint az enyhe szédülés, intenzív hányinger, öngyilkossági hajlam, depresszió, a mellszõr kis mértékû növekedése, véletlenszerû belsõ vérzés, illetve alvászavar. Mivel egyes rendezõk árthatnak az egészségednek, mindenképpen kérdezd ki a kezelõorvosod, hogy neked való-e ez az egész."
2009. október 03. 17:26 #2
Shadowt5
Shadowt5
visszatérő vendég
 
StátuszA tanulás nem halálos de én nem kockáztatok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.04.
Hozzászólás: 270
Csatolások: 12
Azonosító: 38590
Offline offline
De sok idõ van még addig. Amúgy sztem jó volt a Transformers 2 is. De hát ez csak 1 vélemény, hogy gyenge volt. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy tetszett-e neki. smileeee.gif
2009. október 03. 17:38 #3
- törölt felhasználó -    
Mind1 milyen lesz csak Megan ne legyen benne!!! Nekem ez a véleményem senkit nem akarok vele megsérteni! cool.gif
2009. október 03. 23:39 #4
FNorberto
FNorberto
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.16.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 4
Azonosító: 52558
Offline offline
Nem tudom miért mondják csomó helyen hogy gyenge lett a 2. rész. Látványosabb volt az elsõnél, és kb ugyanannyi humor volt benne. Aki mást vár egy ilyen filmtõl az magára vessen ha csalódik. Ez télleg nem több mint nagyonjó szórakozás, olyan látvánnyal amit az ember nem egy könnyen felejt el. És ha Megan Fox benne van, nos, az sem baj:)
2009. október 04. 15:53 #5
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
Még olyan sok idõ van addig sad.gif
2009. október 06. 09:03 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(FNorberto @ 2009. October 3. - 23:39)
Nem tudom miért mondják csomó helyen hogy gyenge lett a 2. rész. Látványosabb volt az elsõnél, és kb ugyanannyi humor volt benne. Aki mást vár egy ilyen filmtõl az magára vessen ha csalódik. Ez télleg nem több mint nagyonjó szórakozás, olyan látvánnyal amit az ember nem egy könnyen felejt el. És ha Megan Fox benne van, nos, az sem baj:)

user posted image meghajolo.gif Pontosan. Ez egy látványra és humorra építõ akciófilm-sorozat, semmi több. Én is csak ennyit várok el tõle, és a második rész sem okozott csalódást. Ok, kicsit gyengébb volt az elsõnél, de ezt könnyen ki lehet javítani.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!