Starity

Édeshármasba torkollott a forgatás

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 10. 12:43 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Nagyon kíváncsi leszek erre ohmy.gif



Meglehetõsen pikáns részhez érkezik a Gossip Girl címû sorozat. A széria producere ugyanis bejelentette: a jövõ hétfõi részben három szereplõ esik majd egymásnak.

Britney Spears pikáns, édeshármasról szóló dala után a Gossip Girl is bekeményít. A sorozatnak ugyanis éppen a hétfõi részében lesz egy olyan jelenet, amelyben három szereplõ kényezteti majd egymás testét. Ezt a GG producere jelentette be a minap, ám az nem árulta el, hogy kiket láthatunk majd intim helyzetben. Ráadásul a magyar nézõknek egy jó ideig várniuk is kell majd, hiszen az ominózus epizódot még csak a tengerentúlon mutatják majd be...

A producer egyébként azt mondta, a New York-i fiatalok életét bemutató sorozatba azért tették ennyire fülledt jelenetet, hogy hûen türközze a közeg életét. Odaát állítólag minden fiatal szabad életet él, és gyakran csapnak hármas mulatozásokba. New York-i reality-elem lesz egyébként a közeljövõben Lady GaGa is, aki vendégszereplõként jelenik majd a GG-ben, és saját magát fogja alakítani. Úgy tûnik a legnagyobb sorozatoknál most menõ lett ismert világsztárokat szerepeltetni. Az elõzõ GG-részben Tyra Banks és Hilary Duff szerepelt, a Supernatural e heti részében pedig Paris Hilton fog tûnni...

Mit szólsz a Gossip Girl durvulásához? Tetszik az ötlet, vagy túl soknak tartod? Melyik szereplõk hármasának örülnél legjobban? smileeee.gif



2009. október 10. 13:13 #2
- törölt felhasználó -    
hm... jó ötlet sztem blair-chuck-nate 3mas lenne jósmileeee.gifbiggrin.gif wub.gif
2009. október 10. 13:16 #3
kosTa
kosTa
kosTa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.17.
Hozzászólás: 2564
Csatolások: 10707
Azonosító: 34900
Offline offline
Idézet(House Of Wax @ 2009. October 10. - 12:43)
... a Supernatural e heti részében pedig Paris Hilton fog tûnni...

Na erre kívancsi vagyok milyen rémet fog alakítani biggrin.gif
2009. október 10. 13:40 #4
zanessa
zanessa
új tag
 
StátuszJobb a pokolban uralkodni, mint a paradicsomban szolgálni :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.22.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 69715
Offline offline
Idézet(Effyfans090 @ 2009. October 10. - 12:13)
hm... jó ötlet sztem blair-chuck-nate 3mas lenne jósmileeee.gifbiggrin.gif wub.gif




szerintem is ez a hármas lenne legjobb..
vagy talán még serena-blair-nate, vagy serena-blair-carten baizen
Õk a valóságban úgyis együtt vannak smileeee.gif wink.gif
2009. október 10. 19:32 #5
- törölt felhasználó -    
Nate - Blair - Chuck biggrin.gif Lady Gaga? blink.gif wow. kíváncsi leszek...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!