Starity

Taylor Lautner egyre nehezebben viseli a hírnevet

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 13. 03:59 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Taylor Lautner a Twilight-saga vérfarkasa nehezen viseli a szerepével felhajtást, na és persze az õrült rajongókat. A 17 éves sztár nem szívesen látja magát a plakátokon sem, pedig jobb, ha hozzá szokik.


Az Újhold körüli felhajtással, marketinggel együttjár a szereplõkrõl készült óriás plakátok is. Nos, az azért tiszta, hogy Jacob, a fõszereplõ vérfarkas a sztori szerint szinte állandóan félmeztelen? Na ez az, ami miatt kicsit kellemetlenül érzi magát Taylor. 17 évesen nem csodálom, nem egy szívderítõ dolog, hogy mindenki az õ meztelen felsõtestét bámulja.

Idézet
Nagyon ciki nekem ez az egész. És tuti, hogy a családomnak is kellemetlen így látni engem szerte a városban. Reméljem nem fogják emiatt szívni a véremet, általában ugyanis ettõl irtóra elvörösödöm.


Persze nem csak azzal van a gond, hogy az utcán sétálva saját magával találkozik, csak épp háromszor akkora méretben, megphotoshoppolva, eltúlozva. A másik problémát az õrült rajongók okozzák.

Idézet
Egy alkalommal egy középkorú nõvel futottam össze, aki le akarta venni a bugyiját, hogy azt dedikáljam. Teljesen ledöbbentem. Vannak ilyenek?


Nos, ezt teljes mértékben megértjük, Taylor, de sajna jobb, ha hozzá szoksz. Ennél már csak rosszabb és õrültebb lesz. Amíg vérfarkas vagy, sõt valószínûleg még utána is üldözni fog a saját plakátod, és pár száz eszement rajongó.

Kérj tanácsot Robert Pattinsontól, hátha õ ad néhány jó tippet az ilyen szitukra, végül is van már benne tapasztalata.

2009. október 13. 16:54 #2
Bárányos lány
Bárányos lány
 
Státuszshopaholic <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.26.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 873
Azonosító: 37752
Offline offline
De cuki. ^^ wub.gif
2014. március 26. 10:47 #3
patko-petra
patko-petra
visszatérő vendég
 
StátuszThe Vampire Diaries
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 25
Azonosító: 200376
Offline offline
ez van szokjon hozzá meg kellett volna tanulnia ezt kezelni
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!