The Twilight Saga: Eclipse / Alkonyat: Napfogyatkozás (2010)
2010. május 16. 18:38
#161
|
|
Erzsike15(L)Robsten (L) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.04. Hozzászólás: 1793 Csatolások: 3823 Azonosító: 97814 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2010. május 18. 11:45
#166
|
|
cseszt |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.12.18. Hozzászólás: 735 Csatolások: 452 Azonosító: 79973 offline
|
Nagyon szeretem az Eclipset
, ez a kedvenc részem, bár nem tudom, hogy filmben vajon milyen lesz, mert az első kettő sem valami mestermunka, és sok fontos jelenetet hagynak ki belőle.
Azért szeretem ezt a részt, mert ahogy Edward és Jacob ízig-vérig szívatja egymást, de úgy, hogy azon agyonröhögtem magam.
Meg persze drága kis kedvencem,
Jasper
is több szerepet kapott ebben a részben, amiért nagyon hálás vagyok. Remélem jó lesz a film!!! :
2010. május 18. 17:47
#168
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
jejeje, megjelent az új MUSE dal
hallgassátok meg és akit érdekel, töltse le, én imádom, nagyon jó lett
letöltés: http://bit.ly/aX2T4v
hallgassátok meg és akit érdekel, töltse le, én imádom, nagyon jó lett
letöltés: http://bit.ly/aX2T4v
2010. május 18. 20:31
#169
|
|
timy0409visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.07. Hozzászólás: 167 Csatolások: 1100 Azonosító: 89475 offline
|
Új képp
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2010. május 19. 20:17
#171
|
|
Erzsike15(L)Robsten (L) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.04. Hozzászólás: 1793 Csatolások: 3823 Azonosító: 97814 offline
|
volturi
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2010. május 19. 20:18
#172
|
|
Erzsike15(L)Robsten (L) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.04. Hozzászólás: 1793 Csatolások: 3823 Azonosító: 97814 offline
|
+1
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2010. május 19. 20:31
#174
|
|
xxNikixx*Nikita |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.30. Hozzászólás: 3275 Csatolások: 7279 Azonosító: 33464 offline
|
Idézet (timy0409 @ 2010.05.19. 20:27)
Két forgatási kép
Nagyon jók! Ezeket pont így képzeltem el.
Gondolom az első az a szülinapi party-s kép a második meg a hegyekben amikor Viktória és a többi vámpír elöl fogják rejtegetni Bellát!
2010. május 20. 09:59
#177
|
|
timy0409visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.07. Hozzászólás: 167 Csatolások: 1100 Azonosító: 89475 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2010. május 20. 10:00
#178
|
|
kiscsillag1987visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.02.25. Hozzászólás: 162 Csatolások: 655 Azonosító: 53276 offline
|
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline














