Starity

Íme az új tinisztár: Justin Bieber (állítólag õ lesz Timberlake utódja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 16. 16:08 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Amerikában megjelent az új tinisztár, aki Justin Bieber névre hallgat. Ez a név már valahol predesztinálta, hogy a szakma már most Justin Timberlake utódjaként emlegeti.

Ez azért kicsit erõs, legjobb indulattal is csak egy cirka 5 év múlva tudnánk érdemben megnyilvánulni a kérdésben, ugyanis a srác még csak 15 éves. Justin Kanadában született, és természetesen a youtube-on fedezték fel. Nem sokkal késõbb összeboronálták Usherrel, aki meglátta a fantáziát a srácban, így alá is írtak egy lemezszerzõdést az Island Records-al.

Bieber mostanában az induló sztárok egyáltalán nem hétköznapi életét éli, gõzerõvel dolgozik bemutatkozó albumán, a My World-ön, amely november 17-én kerül majd a boltok polcaira.

Nézzétek meg elsõ, debütáló slágerét, a One Time-ot, mely Kanadában még a Top 15-be is beverekedte magát.

Elsõre nem is rossz, check it!


Itt egy link :
http://www.youtube.com/watch?v=0-qQdw7Xpv4


Szerintem nem nagy szám , se a zene se a kölyök dry.gif
2009. október 16. 17:12 #2
- törölt felhasználó -    
ki ez a nudlipöcs? mellow.gif
2009. október 16. 17:15 #3
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. October 16. - 16:12)
ki ez a nudlipöcs?  mellow.gif

Errõl beszélek... dry.gif biggrin.gif

2009. október 16. 17:23 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. October 16. - 16:15)
Errõl beszélek... dry.gif  biggrin.gif


hihi biggrin.gif
2009. október 16. 17:32 #5
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. October 16. - 16:12)
ki ez a nudlipöcs?  mellow.gif

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2009. október 16. 17:41 #6
florii
florii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.15.
Hozzászólás: 838
Csatolások: 3157
Azonosító: 87401
Offline offline
Nem tûnik valami nagy számnak. rolleyes.gif

Ha már Justin nem, egy Fekete Dávid még lehet, ha már tisztára úgy néz ki, mint õ. biggrin.gif Szerintem.
2009. október 16. 17:57 #7
- törölt felhasználó -    
Hát elég szánalmas hogy a rappereket utánozza!
Meg 15 évesen az iskolában lenne a helye! dry.gif
2009. október 16. 18:20 #8
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. October 16. - 17:12)
ki ez a nudlipöcs?  mellow.gif

Pontosan... dry.gif Hülye képû kis kölyök, a hangja max közepes, a szám pedig: bad.gif Szánalom a köbön...
2009. október 16. 18:22 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet(Ilcsy @ 2009. October 16. - 16:57)
Hát elég szánalmas hogy a rappereket utánozza!
Meg 15 évesen az iskolában lenne a helye!  dry.gif

nem is néz ki 15 évesnek dry.gif szánalmas.
2009. október 16. 18:41 #10
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
végre megtudtam ki ez a gyerek,mert nagyon sok külföldi lap emlegeti,de eddig nem jöttem rá miért kéne ismerni tongue.gif
ez a szám szerintem is harmatgyenge,és nem tudom a nevén kívül mi köze van JUSTINhoz,még a stílus se passzol,nemhogy a hangi adottságok...
amúgy tényleg egy kissé visszamaradott 12 évesnek néz ki dry.gif
btw,nem telt még meg a sztárpiac ezzel a rengeteg tizenéves õstehetséggel? unsure.gif
2009. október 18. 10:01 #11
Amy4
Amy4
♥тαтυм♥
 
StátuszI just want to be ok, be ok, be ok .....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 1222
Csatolások: 690
Azonosító: 47755
Offline offline
Egyetértek az elõttem szólókkal...
Ez a srác soha nem lesz JT utódja, sem kinézetben, sem hangban nem egyeznek. dry.gif Attól még, hogy õ is Justin...
Annyi tuti, hogy a saját mellkasát már nagyon keményen tudja "fogdosni" _nevet.gif minden 5. mp-ben biggrin.gif
A mutatóujját meg letörném rolleyes.gif rohog.gif
2009. október 18. 10:24 #12
fafa008
fafa008
♥Justin,Went,Chad fan♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.12.
Hozzászólás: 3174
Csatolások: 3140
Azonosító: 36809
Offline offline
Idézet(Amy4 @ 2009. October 18. - 09:01)
Egyetértek az elõttem szólókkal...
Ez a srác soha nem lesz JT utódja, sem kinézetben, sem hangban nem egyeznek.  dry.gif  Attól még, hogy õ is Justin...
Annyi tuti, hogy a saját mellkasát már nagyon keményen tudja "fogdosni"  _nevet.gif  minden 5. mp-ben  biggrin.gif
A mutatóujját meg letörném  rolleyes.gif  rohog.gif


kb laugh.gif énnis letörném neki smileeee.gif a hangja se tetszik van még mit fejlõdnie de ink. maradjon a sulinál. smileeee.gif De attól h neki is Justin neve, attól függetlenük még rohadtúl semmibe se olyan mint JT. Még a stílusa se blink.gif szal nemtom mit Justinozzák mellow.gif
2009. október 18. 10:27 #13
- törölt felhasználó -    
lehet hogy félreírták a nevét!

JUSTIN helyett JUST TEEN

_nevet.gif
2009. október 18. 10:32 #14
Cuki_17h
Cuki_17h
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 42
Azonosító: 69466
Offline offline
ez nem egy kikiáltott tény, hogy õ jt utódja, ezt egyesek állítják és terjesztik
aki meg nem szereti, az ne foglalkozzon vele
2009. október 20. 10:24 #15
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Már elõre látom ...Van egy apuka, + egy anyuka. = gyerek. Esetünkben ez a takonypóc,izé....Justin Bieber. Na már most feltevések halmazát lehet felsorakoztatni mi miért történik a kis srác körül.csak egy pár példa:
1.Anyuka, és apuka belehajszolták ebbe a stár mizériába a gyereket, mert mondjuk nekik anno nem sikerült.Feltettek valamit a you tube-ra és vártak, hogy valaki felfigyeljen a srácra, miközben ezalatt persze igen sok kilincs is megfordúlt a kedves szülõk kezei közt.
2.A gyerek látván a pénzt és a sikert a zeneiparban,és talán még van is hangja, (ami egyébként egy úgynevezett kamaszkori hang mutálás miatt merõben meg fog változni) úgy dönt hogy ebbe az irányba indúl meg a gyerek.A szülõk persze nem ellenkeznek hisz hitelük van a házon, az új Dodge terepjárójukon,és persze apu kártya adósságait is ki kéne fizetni....Szóval apuék "meghozzák az áldozatot" bele egyeznek hogy gyermeküket feláldozzák, és hagyják, hogy az amerikai sztár csináló gépezet bedarálja a kis srácukat...
És még számtalan lehetõség van.....Nekem ezzel az egésszel ( fiatalon ""SZTÁRT"" csinálni) csak az a bajom...hogy a gyerek pont abban a korban van amikor kezdi megismerni a körülötte zajló hatalmas világot...annak minden pozitív, és negatív tulajdonságával együtt...Kiemelik majd egy minden normális gyerek által megszokott, és igényelt szférából, ,hisz õ egy befektetés...óvni kell.A kicsi feneke alá tolnak egy házat,amibe csalásdostúl beköltözhet, a lemezstúdió fizeti a hiteleiket,stb...ennek fejében viszont amíg a cégnek szüksége van rá addíg az õ rabszolgája lesz a Bieber család.És mocskosúl ki fogja szákmányolni õket...és ha a család beleun abba amit látván a gyermekükkel tesznek, ennek hangot is adnak,majd.De a Cég ekkor elõveszi azt a kis papír tömböt, amit Szerzõdésnek hívnak, és mosolyogva meglobogtatja a Biebercsalád elõtt..jelezvén dolgozz, vagy fizess! Ez egy kicsit sarkosítva,lecsupaszítva,van most leírva, de sajnos kint ez így van.Ezt biztos forrásból tudom, és nem is kell hozzá nagy ész, hogy erre magától ne jöjjön rá az ember..Hogy ithon hogy megy, nem tudom, de minden nagyobb cég legyen az zene,tv,film érdekeltségû,mindenkit csak mint ezközt tart számon...addíg foglalkoztat amíg érdekes vagy, kellesz az embereknek, aztán miután nem fogyik a lemezed,vagy a nézetség esik, azonnal dobnak mint egy kifacsart citromot.Ezért gusztustalan ez az élet! És nagyon meg kell alázkodni, és nagyon rafkósnak, és néha erkölcstelennek lenni, hogy fent maradjál a víz felszínén,mert különben jön valaki más akit addíg nem láttál, és lenyomja a fejed a víz alá....

Szóval egy gyerektõl elvenni a fiatalságát, a gyerek korát,a leg nagyobb bûn amit ember elkövethet.Mert ezek az évek merõben meghatározzák a gyerek szociológiai,és szellemi fejlõdését...Ha ezektõl az ingerektõl amiket ebben a korban normális esetben kap innen onnan, megfosztjuk, nem az az ember lesz akit, amit, akkor kapnánk ha a természetes közegében hagynánk fejlõdni asszimilálódni..
2009. október 20. 12:21 #16
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Átlagos. Annyi ilyen "tinisztár" futkos mostanában az utcán, hogy már meg se lepõdök...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!