Starity

Megszûnik a Danubius és a Sláger Rádió!

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. november 09. 11:18 #41
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Tanulságos olvasmány a sláger-danubius témához kapcsolódva: http://birkanep.blog.hu/2009/11/05/a_megke...t_birka_radioja
1 felhasználónak tetszik: tamás15
2009. november 09. 20:16 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet(_ToTo_ @ 2009. October 29. - 18:01)
egyetértek, én sem hallgatok rádiót, csak nagyon ritkán, muternál szól a konyhában vagy faternál a mûhelyben...
evvel is egyetértek, bár legtöbbször ha hallgattam õket, mindig a saját eröltetett poénjaikon és hülyeségükön röhögtek, ha humorosat vagy vicceset akarok hallgatni akkor kabarét hallgatok. kocsiban ülve meg a zene szóljon nekem, ne a szöveg:D


Na igen, én is pont ezért nem hallgatok rádiót. Nem megy más mint a pofázás, hírek meg az idióta zenék, néha benyomatnak egy-két jó számot oszt ennyi. Én meg ebbõl nem kérek.
2009. november 09. 20:18 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet(fuge7 @ 2009. October 29. - 18:09)
Új rádiók: kevesebb zene a Neón, kultúra és örökzöldek a Klasszon
A Sláger és a Danubius helyére kerülõ adók több magyar zenét adnak, beszélgetés is több lesz.


Hát ez az, mindig a beszélgetés a több és nem a normális zene sad.gif
2009. november 09. 20:36 #44
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet(ventura @ 2009. November 9. - 11:18)
Tanulságos olvasmány a sláger-danubius témához kapcsolódva: http://birkanep.blog.hu/2009/11/05/a_megke...t_birka_radioja


Ott a pont. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: ventura
2009. november 17. 10:57 #45
- törölt felhasználó -    
===>
2009. november 17. 19:07 #46
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Múlt héten láttam az új (nem tudom, hogy melyik) rádió reklámját. Azt hiszem, hogy a TV2-n volt... vagy az RTL Klubon... ^^

Így kezdi: "November 19-én elhallgat a Danubius és a Sláger... ÖRÖKRE."

Mondom, ezeknek is van bõr a pofájukon, mondhatom. Utána meg persze elkezdi, hogy zenékkel, még több magyar dalokkal várják a hallgatókat. Pff...
2009. november 18. 11:50 #47
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(prézli @ 2009. November 17. - 19:07)
Múlt héten láttam az új (nem tudom, hogy melyik) rádió reklámját. Azt hiszem, hogy  a TV2-n volt... vagy az RTL Klubon... ^^

Így kezdi: "November 19-én elhallgat a Danubius és a Sláger... ÖRÖKRE."

Mondom, ezeknek is van bõr a pofájukon, mondhatom. Utána meg persze elkezdi, hogy zenékkel, még több magyar dalokkal várják a hallgatókat. Pff...


Ja, én a VIVA TV-n láttam... hát elég szánalmas.
2009. november 18. 13:37 #48
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Holnaptól szól a Class Rádió
A Ma Reggel vendége Szever Pál - zenei igazgató, Class Rádió

> http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/11/18/0...lass_Radio.aspx


Éjféltõl indulnak az új rádiók
MTV Híradó

> http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/11/18/1..._uj_radiok.aspx
2009. november 18. 14:34 #49
fabko
fabko
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.04.13.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 14972
Offline offline
Én is örülök hogy megszûnnek! Boros és társaik úgyis kapnak mûsort más címmel másik rádiónál, úgyhogy aki szeret a hangjukra ébredni, az visszakapja õket. Rengeteg jó zene van, köztük sok magyar is, de a D csak a leggagyibb "slágereket" nyomta orrvérzésig nekünk, jobb, változatosabb zenékkel is kitölthették volna az idõt két reklámblokk közt. A S is ugyanez, a sok jó régebbi zene közül ugyanazokat nyomták, szánalmas volt mindkettõ. Hányszor lehetett hallani 1 óra alatt hogy Danubius/Sláger rádió? Mintha bele akarnák hipnotizálni a rádiójuk nevét az ember elméjébe. Sokunkéba sikerült is.... Akik ezeket hallgatták egész nap, azoknak meg sem fordult a fejükben, hogy keressenek egy másikat, ahol nem ugyanazok a zenék mennek hosszú évek óta, és nincs ennyi sok reklám? Szeretik az emberek ugyanazt a reklámot hallani egy nap 40-50X??? Én ezt nem érthetem...
2 felhasználónak tetszik: ventura, inspiredboy
2009. november 18. 18:49 #50
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Boros&Bochkor a Roxy rádió frekvenciáján folytatják. A fél Sláger stábot átveszi a Roxy elméletileg az utolsó hírek szerint.

Balázsék és a Danubius stáb pedig majdnem teljes egészében átkerül a Class FM nevû új rádióhoz.

Természetesen ezek 50-50 százalékos hírek, ki tudja mi az igaz belõlük, de azért jó lenne ha így lenne. Nekem igazság szerint Balázsék fontosak és a Bumeráng... jó õket hallgatni reggel smileeee.gif
2009. november 18. 20:23 #51
- törölt felhasználó -    
Köszi! Hátha igaz! smileeee.gif biggrin.gif
Idézet(Brittany20 @ 2009. November 18. - 18:49)
Nekem igazság szerint Balázsék fontosak és a Bumeráng... jó õket hallgatni reggel smileeee.gif

thumbsup.gif biggrin.gif
2009. november 18. 21:18 #52
royal fless
royal fless
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.18.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 112492
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2009. November 18. - 18:49)

Nekem igazság szerint Balázsék fontosak és a Bumeráng... jó õket hallgatni reggel smileeee.gif




te egyszerre hallgattad a kettõt? smileeee.gif vagy felvetted az egyiket,a másikat meg halgattad élõbe vagy hogy?


hát én danubius-os voltam,kár érte,tleg voltak jó mûsoraik,fõleg a PIRÍTÓS jaj az nagyon fog hiányozni :S
2009. november 18. 21:20 #53
royal fless
royal fless
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.18.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 112492
Offline offline
Idézet(tamás15 @ 2009. November 7. - 15:23)
Pár napja figyelem az autókat, kb. 6-7 autón láttam szalagot, abból kettõ esküvõi (fehér szalag) kocsi volt.  cool.gif




leginkább az autópályákon lehet látni a szalagos autókat sztem
2009. november 18. 21:28 #54
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet(royal fless @ 2009. November 18. - 21:20)
leginkább az autópályákon lehet látni a szalagos autókat sztem

Makón pl. a buszokon vannak(a helyközieken) illetve az autókon. Legfõképpen pirosak. smileeee.gif Én meg kéket tettem fel, de apa leszedte. laugh.gif
2009. november 18. 21:31 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet(Gajcsi @ 2009. November 18. - 21:28)
Makón pl. a buszokon vannak(a helyközieken) illetve az autókon. Legfõképpen pirosak. smileeee.gif Én meg kéket tettem fel, de apa leszedte. laugh.gif

Jé, én meg nem is figyeltem õket xD Na majd holnap biggrin.gif
2009. november 18. 22:39 #56
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Ganxsta váltja Bochkorékat

Csütörtökön hajnali hattól Ganxsta Zolee és Lovász László ébreszt a Sláger frekvenciáján, a Danubius helyén még nem lehet tudni ki vezeti a reggeli mûsort. A Danubius a Szól a rádió címû LGT-dallal búcsúzik.

Tíz másodperc csenddel kezdõdik az új országos rádiók mûsora csütörtökön nulla órától, ugyanis ennyi idõ kell az Antenna Hungáriának az átálláshoz. Azután mindkét új adón, a Neo FM-en és a Class FM-en is rövid köszöntõ lesz, majd a himnusz és az elsõ zeneszám, amit mindkét rádió titkol egyelõre. Annyi biztos, hogy a Classon egy különleges magyar felvételt játszanak le, a Neón pedig az új rádió életérzését próbálják majd egyetlen dalba sûríteni.

A rádiók ezután hajnalig zenét sugároznak majd, a mûsoridõ 35 százalékában természetesen az ORTT-vállalásoknak megfelelõen magyar dalokat, sõt a Neo FM még azt is elárulta, hogy 10 százalékban két évnél nem régebbi dalokat sugároznak majd.

Hajnali hatkor indul mindkét rádión az elsõ reggeli mûsor, a Neo FM-en Kamikáze címmel Ganxsta Zolee és Lovász László, aki többek közt a Danubius Csili mûsorvezetõje volt. A Class FM csak hétfõtõl áll be a megszokott mûsorrendre, addig a reggeli mûsort a rádió titokzatos közlése szerint egy nõ és egy férfi vezeti. Információink szerint a Class FM már befejezte a tárgyalásokat a Danubius Pirítós stábjával, de érkezésükre még pár napot várni kell. Úgy tudjuk, hogy holnap Jáksó László köszönti majd a hallgatókat.

Mindkét rádión újból lesz délutáni élõ beszélgetõs mûsor, a Neo FM-en Winkler Róbert és Bazsó Gábor jelentkezik majd a Ezeröcsi címû mûsorral, a Class FM-nél pedig a Tv2 mûsorvezetõje, Kovács Áron jelentkezik majd délutánonként.

A Neo FM-en az ORTT-vállalásoknak megfelelõen este nyolctól tízig közszolgálati mûsort adnak, a beszélgetõs mûsorban az elsõ alkalommal éppen a vitakultúráról lesz szó. A Neón hétvégente is lesznek élõ adások, szombaton és vasárnap reggel Csalamádé címmel indít a rádió családi magazint, majd jön a Kívánságkosár a Sláger Rádiótól átcsábított István Dániellel.

A Danubius és a Sláger pedig búcsúzik szerda éjfélkor, az utolsó egy órában mindkét rádión érzelmes dalokat adnak majd. A Danubiuson élõ adásban köszön el az összes mûsorvezetõ tizenegytõl, miközben olyan, a rádiózással kapcsolatos számokat játszanak, mint például a Radio Ga Ga a Queentõl. A Danubiuson az utolsó szám a Szól a rádió címû LGT-sláger lesz.

A Sláger is élõben búcsúzik, de nem lesz olyan érzelmes a mûsor, mert a rádió már a folytatásban gondolkodik, és információink szerint a Rádió1-gyel, a Pont FM-mel és a Roxyval is tárgyalnak a rádiók fõvárosi frekvenciájának megvételérõl. A Sláger a tervek szerint a budapesti frekvenciára építve szépen lassan országos, hálózatos rádióvá válna.

Egyébként a Danubiusnál sem tartják kizártnak, hogy egyszer szólni fog még a Danubius, az online tematikus adások például megmaradnak, de a folytatásnak ellentmond, hogy a rádió munkatársainak jelentõs része egyszerûen átment a két új országos rádióhoz, köztük Tiszttartó Titusz, a Danubius programigazgatója, aki a Classnál folytatja tovább.

A Danubiusnál és a Slágernél is filmet forgatnak az utolsó nap érzelmes búcsújából.

Idézet
Mindkét rádión újból lesz délutáni élõ beszélgetõs mûsor, a Neo FM-en Winkler Róbert és Bazsó Gábor jelentkezik majd a Ezeröcsi címû mûsorral, a Class FM-nél pedig a Tv2 mûsorvezetõje, Kovács Áron jelentkezik majd délutánonként.


na ezeket a mûsorokat már alíg várom, biztos meghallgatom! biggrin.gif
2009. november 18. 22:49 #57
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Winklernek és Karottának én is örülök, kíváncsian várom õket...
2009. november 19. 00:03 #58
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Örökre vége, mintkét rádiónak cray.gif

Ülök, és ömlenek a könnyeim. cry.gif cry.gif Szörnyû lesz nélkülük cry.gif Vagyis nekem mindenféleképpen. A Danubiussal keltem és feküdtem. sad.gif sad.gif
2009. november 19. 00:07 #59
- törölt felhasználó -    
Hú, hát ez nem volt gyenge! sad.gif sad.gif sad.gif
Mást nem nagyon tudok most mondani. sad.gif sad.gif sad.gif
vége
2009. november 19. 00:13 #60
- törölt felhasználó -    
Még én is hallgattam a Danubiust így az utolsó fél órában. Szívbemarkoló, hogy csak így egyik pillanatról a másikra vége és kész, aztán meg majd mindenki úgy tesz, mintha mi se történt volna... sad.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!