Starity

Program ajánló

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. november 12. 12:55 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Szerintem jó ötlet lenne, egy olyan topic, ahol leírhatnánk a kedvenc programjainkat (kategóriákat is kiírni). Nagy segítség lenne kezdõknek vagy bárkinek smileeee.gif


Az én kedvencem:
Képszerkesztõ:
-photoscape (képszerkesztõ, köteg szerkesztõ, képegyesítõ, gif animáció készítõ, képet darabol,stb)

Videólejátszó:
-BS player (avi, mpeg, DivX, illetve AC3 adatok megnyitására alkalmas, valamint zenéket (például mp3) hallgathatunk. A program számtalan extra szolgáltatással rendelkezik: filmfeliratok kezelése, képkockák elmentése.)
-KMplayer (Számtalan audió és videó formátumot támogat az ingyenes magyar nyelvû médialejátszó, a beépített dekóder, illetve pluginok segítségével. DirectShow megoldása révén a Winamp, a RealMedia és a QuickTime formátumokkal is elboldogul. Extrák: komplett feliratkezelés, képelmentés, sérült AVI-k kezelése, HTTP adatok támogatása (pl. Google Video (GVI), Flash Video(FLV)) Formátumok: AVI, MKV, MOV, MP4, 3GP, OGG THEORA, OGM, RMVB, MPEG1/2, VOB, WMV. MP3. AC3, AAC, OGG, APE, MPC, FLAC, MOD, S3M, MTM, UMX, XM, IT, AMR, ALAC, SHN stb. )
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2009. november 12. 16:29 #2
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
képnézegetõ: Irfan View
videoplayer: VLC szinte mindenhez, wmv-hez Zoom player, rmvb-hez Real Player
mp4-gyé konvertáláshoz: AoA MP4 Converter
filmekhez feliratszerkesztõ: Subtitle Workshop
video szerkeztõ: VirtualDub (vágás), Ulead Video Studio (összeszerkesztés)
gif animáció: Ulead Gif Animatoraudioplayer: WinAmp
audio konvertálás: dBpower AMP Music Converter
audioszerkeztés: GoldWave
honlapszerkeztõ: Adobe Dreamweaver
képszerkeztõ: Adobe Photoshop, kezdõknek Gimp smileeee.gif
torrent: µTorrent
pdf-ekhez: Foxit Reader
letöltésvezérlõ: Free Download Manager
CD-DVD írás: Nero
elektromos gitár behangolása smileeee.gif : PitchPerfect
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 04. 11:51 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Tegnap fedeztem fel a MediaDrug progit. w00t.gif Hasonló, mint az iTunes, de itt mp3-ban tölti le a számokat, de akár teljes albumokat is letölt!!! biggrin.gif És mindezt ingyen. Annyit töltesz, amennyit akarsz. biggrin.gif Főleg külföldi számokat, albumokat lehet rajta találni, de vannak magyarok is. (Ott a Bonanza Banzai, Groovehouse, Neoton Família, de Ákost már nem találtam reklamalo.gif ) Persze nem kell mindent letölteni, hallgathatod is őket, lejátszási listába is mentheted. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. május 11. 15:00 #4
- törölt felhasználó -    
Format Factory:
Aki a képeit, zenéit, filmjeit... stb átakarja konvertálni más típusba a helyigény vagy minőség miatt. smileeee.gif
2013. június 02. 22:35 #5
- törölt felhasználó -    
PhotoShop CS3
Abszolút kedvencem ez a verzió. A régebbi fajtáival is jól boldogultam, de számomra ez az ideális. A három felett levők már túl vannak komplikálva. Ez még egyszerűen megtanulható és könnyen kezelhető. Egyedül az Image Ready-t hiányolom, bár itt nélkülözhető, ha tudjuk, mit csinálunk.
Open Office
Százszorta jobb, mint az igazi Office programok. Ez ingyenes, egyszerűbb és kényelmesebb. Nem kell külön letölteni a részeit, vagy drága pénzért megvásárolni. Két kattintás, és ugyan azt megtehetjük, amit a valódi Office programokban. Csak ajánlani tudom.
2013. június 02. 22:58 #6
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Ezt mindenkinek ajánlanám, hamis flash memóriák kiszűrésére alkalmas alkalmazás. h2testw
http://flashfakecentral.wordpress.com/testing-flash-memory-chips/h2testw-english/
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!