Starity

Az Alkonyat Bellája sztriptíztáncosnõnek állt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 04. 13:02 #1
- törölt felhasználó -    
Persze nem egy férfiaknak szóló magazinban láthatjuk meztelenkedni a 19 éves színésznõt, hanem új szerepe kedvéért dobta le ruháit. Kristen Stewart következõ filmjében, a Welcome To The Relays címû drámában egy fiatal new orleans-i sztriptíztáncosnõ bõrébe bújik.
Kristen Stewart a nem éppen kihívóan öltözködõ Bella megformálása után új szerepben mutatkozik meg: új filmjében egy Mallory nevû 16 éves összetört, bizonytalan lányt alakít, aki elszökik otthonról és sztriptíztáncosnõnek áll. Ahogy azt a szerep megkívánta, Kristen többször is megvált ruháitól a forgatás során, ez azonban nem feltétlenül jelenti azt, hogy a rajongók anyaszült meztelenül láthatják a képernyõn.
Nem Kristen az egyetlen ismert színész a filmben: partnerét, a gyötrõdõ és nem mellesleg nõs Dougot, aki egy üzleti úton téved be a bárba, a Maffiózókból ismert James Gandolfini játssza. A közös munkáról Kristen elismerõen nyilatkozott: "James Gandolfinivel játszani minden színész álma, és örülök, hogy ez nekem is megadatott."
Úgy tûnik a fiatal tini sztár ideges volt a forgatások miatt és ezért megkérte Twilightos kolleganõjét, Nikki Reedet, hogy kísérje el õt a forgatásra. "Igen, Kristennel megyek New Orleansba amíg forgat, jó támaszt nyújtok neki ezek szerint" -mondta Reed.
Kristen számára a szerep színészileg nagy kihívást jelentett, és úgy tûnik a meztelenkedõs részek sem voltak ellenére: "Ez egy független mûvészfilm, amelyet senki nem nézne meg, de most majd mindenki azt fogja mondani, hogy: Gyerünk és nézzük meg Bellát ebben a vetkõzõs alkotásban - õrületes lesz"- nyilatkozta a 19 éves színésznõ.
A Jake Scott rendezõ által jegyzett alkotás a legutolsó hírek szerint a Sundance filmfesztiválon fog debütálni, úgyhogy még jó ideig várnunk kell a hazai megjelenésre.
2009. december 04. 15:29 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nem volt már errõl itt hír? unsure.gif Mindegy, a lényeg, hogy ezt a filmjét sokkal szívesebben megnézem Stewart kisasszonynak, mint azt az emós moslékot, meg ugye ebben James Gandolfini is benne van. smileeee.gif

Az pedig nagyon tetszik, hogy szép sorban dobálják le a ruhájukat az ismertebb színésznõk, folytatódjon jó sokáig ez a trend. smokin.gif biggrin.gif
2009. december 05. 17:45 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(Cynthia @ 2009. December 5. - 14:37)
Idióták...
A Twilight nem emós, meg semmi baja nincs blink.gif  A fórum önjelölt humorzsáka meg mostanság inkább szánalmas, mint vicces...
Egyébként meg nem értem, hogy hogy jön ide a Twilight think.gif  think.gif

Nem értem mit kell felháborodni... Elmondták a véleményüket, és nem lehet mindenkié pozitív, ezért nem kell másokat leoltani! Én sem szeretem, sõt... Nem is áll szándékomban megnézni, már túl sok helyen van és kissé unalmas! És ha belegondolok, hogy még 2 része van... mega_shok.gif
2009. december 05. 18:07 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet(CanDee Sweet @ 2009. December 5. - 17:45)
Nem értem mit kell felháborodni... Elmondták a véleményüket, és nem lehet mindenkié pozitív, ezért nem kell másokat leoltani! Én sem szeretem, sõt... Nem is áll szándékomban megnézni, már túl sok helyen van és kissé unalmas! És ha belegondolok, hogy még 2 része van... mega_shok.gif

Persze, értelek én. De te is elmondtad a véleményed, kultúrált formában smileeee.gif
2009. december 05. 18:26 #5
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2009. December 5. - 18:45)
Nem értem mit kell felháborodni... Elmondták a véleményüket, és nem lehet mindenkié pozitív, ezért nem kell másokat leoltani! Én sem szeretem, sõt... Nem is áll szándékomban megnézni, már túl sok helyen van és kissé unalmas! És ha belegondolok, hogy még 2 része van... mega_shok.gif


Igen Candee, csak az a szomorú, hogy õk minden egyes hírnél leírják az okos meg vicces hozzászólásaikat, és még mi vagyunk a hülyék ha esetleg meg merünk szólalni, hogy vissza lehetne fogni ezt az egészet, mert szerintem mi sem szidjuk senki kedvencét. Elmondták a véleményüket, aha, kábé nyolcvanadszor ugyanazt. Csodálom, hogy van türelmük állandóan mindenhova leírni.

Azért nekem a múltkor is elég vicces volt, hogy ha én szólalok meg, az teljesen rossz és nekem ugrottak vagy öten, hogy mit képzelek, ez egy sztárfórum, itt errõl kell beszélgetni. Ja, igen? És amikor Megan Foxot szidták sokan heteken keresztül azt le kellett állítani, de ha ugyanez megy a Twilight-al hónapok óta az rendben van, mert ezt többen utálják? Aha, oké. Tudomásom szerint benne van a szabályzatban, hogy nem szidjuk egymás kedvenceit, de hát ez az elmúlt hónapokban úgy tûnik nagyon senkit sem érdekelt. Oké, legyen így, de akkor mondja már meg nekem valaki, hogy hol van itt a vezetés meg a satöbbi?

(Srry Candee, a vége egyértelmûen nem neked szól.)

Na, lehet megint nekem jönni, de szerintem felesleges, már tisztában vagyok vele, hogy csak mi lehetünk a hülyék. thumbsup.gif cool.gif
1 felhasználónak tetszik: bajer
2009. december 05. 18:31 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet(Mia @ 2009. December 5. - 19:26)
Igen Candee, csak az a szomorú, hogy õk minden egyes hírnél leírják az okos meg vicces hozzászólásaikat, és még mi vagyunk a hülyék ha esetleg meg merünk szólalni, hogy vissza lehetne fogni ezt az egészet, mert szerintem mi sem szidjuk senki kedvencét. Elmondták a véleményüket, aha, kábé nyolcvanadszor ugyanazt. Csodálom, hogy van türelmük állandóan mindenhova leírni.

Azért nekem a múltkor is elég vicces volt, hogy ha én szólalok meg, az teljesen rossz és nekem ugrottak vagy öten, hogy mit képzelek, ez egy sztárfórum, itt errõl kell beszélgetni. Ja, igen? És amikor Megan Foxot szidták sokan heteken keresztül azt le kellett állítani, de ha ugyanez megy a Twilight-al hónapok óta az rendben van, mert ezt többen utálják? Aha, oké. Tudomásom szerint benne van a szabályzatban, hogy nem szidjuk egymás kedvenceit, de hát ez az elmúlt hónapokban úgy tûnik nagyon senkit sem érdekelt. Oké, legyen így, de akkor mondja már meg nekem valaki, hogy hol van itt a vezetés meg a satöbbi?

(Srry Candee, a vége egyértelmûen nem neked szól.)

Na, lehet megint nekem jönni, de szerintem felesleges, már tisztában vagyok vele, hogy csak mi lehetünk a hülyék.  thumbsup.gif  cool.gif

Miért lennél hülye? Nem jó érzés, ha az ember kedvencét szidják, tény, ezért nem is kell felvenni. Van aki kultúráltan oldja meg, aki meg nem, hát ott már gondok vannak az értelmiségi szinttel... Ennyit fûznék hozzá. wink.gif
2009. december 05. 18:45 #7
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Úgy látom sok feledékeny ember van itt, fõleg az utóbbi idõkben...
Szerintem még nincs egy hónapja, hogy írtam, amennyiben a következõ alkalommal, a korábbi emberek közül nem bír magával az adott személy, akkor elmegy pihenni.

Nos, most elsõ "áldozatként", korai mikulás ajándékként inspiredboy fog pihenni egy hónapig, mert már nagyon unom ezt az állandó szócsatát.

Egyébként, legutolsó tudomásom szerint soha nem bizonyították be, hogy léteznek vámpírok, ergó az is hibás feltételezés, hogy a vámpírok nem bírják a napfényt. Ha valaki ezt találta ki, miért ne lehetna pont annyi létjogosultsága, mint annak, hogy amint napfény éri õket, lángra lobbannak?

Szóval, a továbbiakban nem nagyon szeretnék további embereket pihenõre küldeni, de ha kell, minden különösebb szívfájdalom nélkül meg fogom tenni.

Köszönöm a figyelmet.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!