Starity

Jennifer Lopez fenékre esett a nagy visszatéréskor

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 05. 12:45 #1
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Valami nagyot akart alkotni Jennifer Lopez a visszatérésén. A profi koreográfia azonban talán túl nagy falat volt számára, mert az egyik ugrásnál fenékre huppant. Az interneten persze több felvétel is megtalálható az esetrõl.

Jennifer Lopez már hónapok óta készült a nagy visszatérésre, de a fellépésen egy kis baki csúszott be a programba. A latin énekesnõ a gyermeknevelés miatt sokáig eltûnt a reflektorfénybõl, és az American Music Awards díjátadón állt színpadra ismét. A saját Twiter oldalán a fellépés elõtti napokban áradozott a koreográfusról, aki pazar táncot álmodott meg neki, lehet azonban, hogy ez túl nehéz volt J Lonak.

Az énekesnõ valószínûleg valami különlegességgel akart elõrukkolni, de az egyik leugrás nem sikerült és egyszerûen fenékre ült. Profizmusát jellemzi, hogy azonnal felugrott és folytatta mûsort, de pechjére a jelenet valamennyi, a díjátadóról készül összefoglalóban fõ helyen szerepelt. Emlékezhetünk rá, hogy Britney Spears visszatérése sem volt tökéletes, hiszen olyan ügyetlenül táncolt, hogy majdnem elesett. Lopez biztos be akarta bizonyítani, hogy még mindig ugyanolyan jó táncos, mint a szülés elõtt, de ezúttal túlvállalta magát.

A videót itt nézheted meg.

Jennifer Lopez ismét megbotlott és legurult a lépcsõrõl

Pár napja adták át az American Music Awards díjakat, de a rendezvény után szinte mindenki csak Jennifer Lopez fenékre esésérõl beszélt. Az énekesnõ most egy show keretén belül kifigurázta saját magát, és a bakira utalva fogta magát, és legurult a lépcsõn. A nézõk tomboltak a helyszínen.

Aki eddig azt hitte, hogy Jennifer Lopez egy öntelt díva, az kellemesen csalódott az amerikai Ellen DeGeneres Show mûsorba kerülése után. A vendégként szereplõ latin énekesnõ és a mûsorvezetõ kifigurázta a két héttel ezelõtti színpadi esést, ezt parodizálva J Lo ezúttal megbotlott és több lépcsõfokot gurult a mûsor kedvéért. A mulatságos jelenet hatalmas tetszést aratott a nézõk körében, hiszen ez azt jelezte, hogy Jennifernek van humora, és képes saját magát is kinevetni.

Ellen DeGeneres nagyon népszerû az Egyesült Államokban, a vicces mûsorvezetõtõl szinte már levárják a fergeteges poénokat, amelyekhez most Lopez is hozzájárult. A mûsorban egyébként arról a bizonyos fenékre huppanásról is szó esett, a sztár elmesélte, hogy a táncosa háta nedves volt, valamint a fények is zavaróak voltak, ezért csúszott meg ugrás közben az American Music Awards díjátadóján.

2009. december 05. 12:45 #2
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GGBRJp-Wma0&hl=en_US&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GGBRJp-Wma0&hl=en_US&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
2009. december 05. 12:54 #3
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
szerintem ebben semmi gáz nem volt. ennél nagyobb esések is voltak már színpadon. fölugrott és ment tovább. kész. mindenkivel megesik.
az Ellenes videó meg... szinte biztos vagyok benne, hogy nem õ gurul a lépcsõn. de az ötlet jó, csak nem õ hajtotta végre.
2009. december 05. 12:55 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet
Jennifer Lopez fenékre esett a nagy visszatéréskor


hát ja, a gravitáció lehúzza a nagy almákat a földre, és nemcsak Newtonnál rohog.gif
2009. december 05. 17:03 #5
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Azért profin megoldotta a helyzetet. Britney visszatérését inkább ne emlegessük... mellow.gif Ellent én is bírom, de más vicces mûsorvezetõk is vannak az Államokban. Kár, hogy róluk keveset hallani. Õk is nyomják a poénokat, mint a Showder klubbos srácok thumbsup.gif

Amúgy szeretem Jennifer Lopez zenéjét, úgyhogy hajrá thumbsup.gif meghajolo.gif
2009. december 05. 17:14 #6
zoomify
zoomify
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.19.
Hozzászólás: 1799
Csatolások: 46
Azonosító: 5440
Offline offline
" A téma címe: Jennifer Lopez fenékre esett a nagy visszatéréskor "


... de milyen fenékre.. ohmy.gif wub.gif
2009. december 05. 17:35 #7
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nem volt nagy esés, ez az Ellenes fellépés viszont jópofa lett. smileeee.gif

Idézet(Bessie @ 2009. December 5. - 17:03)
Ellent én is bírom, de más vicces mûsorvezetõk is vannak az Államokban. Kár, hogy róluk keveset hallani. Õk is nyomják a poénokat, mint a Showder klubbos srácok  thumbsup.gif

Sóder klub? Az igazán nagy stand up humoristák lába nyomát sem csókolhatják meg... A talk show mûsorvezetõkkel kapcsolatban ugyanez, ott van például Craig Ferguson (nekem a #1), hozzá és még a többiekhez képest is Fábry egy nudli.
2009. december 05. 17:49 #8
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. December 5. - 17:35)
Nem volt nagy esés, ez az Ellenes fellépés viszont jópofa lett. smileeee.gif
Sóder klub? Az igazán nagy stand up humoristák lába nyomát sem csókolhatják meg... A talk show mûsorvezetõkkel kapcsolatban ugyanez, ott van például Craig Ferguson (nekem a #1), hozzá és még a többiekhez képest is Fábry egy nudli.

Jó, jó, de hirtelen õk jutottak eszembe blush.gif Fábry ki is ment a fejembõl. Anno Friderikusz is csinálta a mûsort _nevet.gif Õt vagy szerették, vagy utálták smileeee.gif Craiget én is nagyon bírom thumbsup.gif thumbsup.gif rohog.gif rohog.gif

A hazai talk showkat ki nem állhatom. Mónika és Joshi Bharat dry.gif
2009. december 05. 17:53 #9
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 5. - 17:49)
Craiget én is nagyon bírom  thumbsup.gif  thumbsup.gif  rohog.gif  rohog.gif

thumbsup.gif
Idézet(Bessie @ 2009. December 5. - 17:49)
A hazai talk showkat ki nem állhatom. Mónika és Joshi Bharat  dry.gif

Amit az a két semmirekellõ csinál, az nem talk show, hanem grrr.gif, tehát szemét, finoman szólva. Nem is értem, hogy képesek õket olyan sokan nézni. mellow.gif
2009. december 05. 17:57 #10
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. December 5. - 17:53)
thumbsup.gif

Amit az a két semmirekellõ csinál, az nem talk show, hanem grrr.gif, tehát szemét, finoman szólva. Nem is értem, hogy képesek õket olyan sokan nézni. mellow.gif

Nemcsak nézni, hanem bemenni vendégnek! Mindenkinek vannak gondjai, de nem teregetem egy ország elé! Sokan nem veszik észre mennyire égõk blink.gif Vagy azt hiszik, hogy így "híresek" lesznek? nevet2.gif
2009. december 07. 16:18 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2009. December 5. - 17:35)
Sóder klub? Az igazán nagy stand up humoristák lába nyomát sem csókolhatják meg...

Azért ezt egy picit túlzásnak érzem. Vannak köztük igazán tehetséges humoristák is. Nem hiába szereti õket annyi ember.
2009. december 07. 16:23 #12
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(norbbika @ 2009. December 7. - 16:18)
Azért ezt egy picit túlzásnak érzem. Vannak köztük igazán tehetséges humoristák is. Nem hiába szereti õket annyi ember.

George Carlinnak a kisujjában több tehetség volt, mint a Sóder klub egész csapatának... Ok, nem rosszak, de a nagyoktól messze vannak. Fábryról meg inkább ne is beszéljünk. smileeee.gif
2009. december 10. 11:54 #13
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Szierntem nem volt gáz ez a seggreülés. Szinte alig látszott, profi módon megoldotta a dolgokat smileeee.gif
2009. december 13. 16:46 #14
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. December 5. - 12:55)
hát ja, a gravitáció lehúzza a nagy almákat a földre, és nemcsak Newtonnál  rohog.gif


_nevet.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!