Starity

Az anorexiát teszik felelõssé Brittany Murphy haláláért

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 20. 22:47 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Alig néhány órával Brittany Murphy szívleállás utáni halálát követõen elárasztotta az internetet a vélekedés, miszerint az énekesnõ halálát anorexiája okozta. A Los Angeles-i hatóságok a boncolást követõen vizsgálatba kezdenek, egyelõre nincsenek megerõsített válaszok. sad.gif


Harminckét éves korában váratlanul elhunyt Brittany Murphy színésznõ - hozta a hírt a TMZ. A színésznõ férje Los Angeles-i idõ szerint vasárnap reggel nyolckor hívott mentõket Brittany Murphyez, akit a TMZ információi szerint az anyja talált meg eszméletlenül a zuhany alatt.

A kiérkezõ mentõsök megállapították, hogy az énekesnõnek leállt a szíve, újraélesztésbe kezdtek, és közben beszállították a Cedars-Sinai kórházba, de életét nem tudták megmenteni. A Los Angeles-i hatóságok bekérték a kórháztól a holttestet, hogy kivizsgálhassák a halál körülményeit. A halottkém és a rendõrség is jelezte, hogy vizsgálatot indítanak az ügyben.

"Ebben a gyászterhes idõben a család megköszöni a szeretetüket és a támogatásukat. Azt kérik, hogy tartsák tiszteletben a magánéletüket" - nyilatkozta a TMZ-nek Murphy sajtósa, ezzel még egyszer megerõsítve a halálhírt.



Alig néhány órával a színésznõ halála után az internetet elárasztotta a vélekedés, miszerint Murphy halálát nemrég kialakult anorexiája okozhatta. Legutolsó filmjét, az Across the Hallt december elsején mutatták be, a premieren készült képek alapján borzasztóan lesoványodott, alig emlékeztetett néhány évvel ezelõtti önmagára.

A színésznõt az elmúlt években többször találták meg az anorexiával, általában cáfolta az étkezési zavarairól szóló feltételezéseket. "Ugyanakkora vagyok, mint voltam a Spinédzserek idején. Csak arról van szó, hogy ahogy öregszel, megváltoznak az arcod vonásai. Régebben zavart, hogy túl kicsi vagyok. Egy idõben volt egy sajtósom, aki azt mondta, hogy a fotózásokkor takarjam a karjaimat. Azt gondolta, ha így teszek, akkor leszállnak majd rólam. Jót akart, de nagyon félénk lettem tõle. Aztán végiggondoltam a dolgot... Ez az én testem. Büszke vagyok rá, szóval kit érdekel? Úgyhogy már nem is akarok reggelire egy tucat tojást lenyomni. Egészséges vagyok, és ez a legfontosabb" - mondta 2006-ban a színésznõ.

A hatósági vizsgálatok lezárultáig azonban semmi biztosat sem lehet mondani arról, mihez lehetett köze Murphy szívleállásának.

Az anorexia mellett több helyen gyógyszerrõl vagy kábítószerrõl beszélnek, többek között Perez Hilton is ezt feszegeti a blogjában. A vasárnap elhunyt színésznõt 2005-ben azzal támadták, hogy kokainnal fogyókúrázott. Murphy akkor azt mondta, még sosem kokainozott, a legtöbb gyógyszerre, szervezetébe jutó kemikáliára érzékeny.

Az utóbbi idõben két híresség is nagyon hirtelen, a késõbbi vizsgálatok alapján valamilyen gyógyszer használatát követõen halt meg, ezért merülhetett fel Murphy szívleállása kapcsán, hogy valamit beszedett. Heath Ledger alvási problémáit igyekezett kezelni legalább ötféle gyógyszerre, melyek végül infarktust okoztak nála. Michael Jackson halálát szintén egy nem megfelelõen adagolt altató okozta.
2009. december 20. 22:52 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Én azt szeretném kérni, hogy az ilyen cikkeket ne tegyük már be, ha lesz végeleges és nyilvánosságra hozott orvosi vizsgálat, azt mindenképpen, de az ilyen találgatások csak ecet a sebre.
Lehet hülyeség, de nekem rossz ilyeneket olvasni...
1 felhasználónak tetszik: ventura
2009. december 20. 22:59 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(nozso13 @ 2009. December 20. - 22:52)
Én azt szeretném kérni, hogy az ilyen cikkeket ne tegyük már be, ha lesz végeleges és nyilvánosságra hozott orvosi vizsgálat, azt mindenképpen, de az ilyen találgatások csak ecet a sebre.
Lehet hülyeség, de nekem rossz ilyeneket olvasni...

Hidd el, nekem is rossz ilyet olvasni, de ha nem õ teszi be, vagy olyan aki rendszeresen olvassa a fórumot, akkor majd jön egy ilyen 22. senki-féle, és beteszi az...
Amúgy én is hülyeségnek tartom ezt, ha nem használt semmit, akkor is lehetett csak úgy szívrohama, akár öröklés útján is. Szerintem pár nap, és kiderül, hogy mi is az igazság sad.gif
2009. december 20. 23:02 #4
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Szörnyû, hogy egyre több fiatal hal meg cray.gif Nem tiszteletlen akartam lenni ezzel a cikkel sad.gif
2009. december 20. 23:04 #5
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 20. - 23:02)
Nem tiszteletlen akartam lenni ezzel a cikkel sad.gif

Nem te írtad a cikket smileeee.gif , az a baj, hogy az embereknek semmi sem szent. sad.gif
2009. december 20. 23:07 #6
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(nozso13 @ 2009. December 20. - 23:04)
Nem te írtad a cikket  smileeee.gif , az a baj, hogy az embereknek semmi sem szent. sad.gif

Pontosítanék: szerintem az újságíróknak és a paparazziknak semmi sem szent sad.gif
2009. december 21. 02:12 #7
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 20. - 22:47)
többek között Perez Hilton is ezt feszegeti a blogjában

Az a barom elmehet a fenébe... mad.gif Õt nem sajnálnám, az biztos... dry.gif
2009. december 21. 03:19 #8
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Egy biztos, nagyon sovány volt mostanában, igaz, hogy õ amúgy se volt egy nagy darab sose, de szerintem már kóros volt a soványsága:



Amúgy a szívgyengeség lehet öröklött is, egy távoli ismerõsömnek az öccse is 28 évesen hirtelen szívhalálban halt meg pár éve, pedig nem is dohányzott, vagy stresszelt (legalábbis nem többet mint egy átlag ember), vagy semmi elõzménye nem volt, és mégis, egyik reggel nem ébredt már fel többet. cray.gif

Idézet(Necros @ 2009. December 21. - 02:12)
Az a barom elmehet a fenébe... mad.gif Õt nem sajnálnám, az biztos... dry.gif


Légyszives, ezt a hangnemet fejezd be. amíg nem tudunk (sem õ, sem mi) semmi konkrétat, addig felesleges bárkit is oltogatni. aztán lehet, hogy neki lesz igaza, és a boncolásnál tényleg találnak összefüggést a kóros soványsága és a halála közt, vagy ne adj isten találnak a szervezetében valami drogot...
2009. december 21. 07:36 #9
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
De sajnálom szegényt cray.gif

R.I.P. sad.gif
2009. december 21. 07:37 #10
gillanyi13
gillanyi13
visszatérő vendég
 
Státusz♥Nikolas♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.25.
Hozzászólás: 256
Csatolások: 27
Azonosító: 64594
Offline offline
Nem hiszem el,hogy meghalt és a Bu.. Perez Hilton még így sem adja meg neki azt a tiszteletet,amit egy halott éredemel. Én nem hiszem,hogy drogozott vagy gyógyszereket szedett volna!
Nagyon sajnálom!:(
2009. december 21. 07:47 #11
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4442
Csatolások: 9860
Azonosító: 105388
Offline offline
ohmy.gif ohmy.gif
Szegény sad.gif sad.gif Rest in Peace
Részvétem a családnak! Nem tudok mit írni, megrázó, elszomorító cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif sorry.gif sorry.gif sorry.gif
Nagyon jó színésznõnek tartottam és tartom a mai napig. Imádom a filmjeit. sad.gif
RIP sad.gif
2009. december 21. 10:30 #12
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Perez Hilton mindig is ilyen volt mad.gif Egy nagy 110.gif
2009. december 21. 11:09 #13
- törölt felhasználó -    
Amikor elõször olvastam, el se hittem. cray.gif

RIP cray.gif sad.gif
2009. december 21. 11:33 #14
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(nozso13 @ 2009. December 20. - 22:52)
Én azt szeretném kérni, hogy az ilyen cikkeket ne tegyük már be, ha lesz végeleges és nyilvánosságra hozott orvosi vizsgálat, azt mindenképpen, de az ilyen találgatások csak ecet a sebre.
Lehet hülyeség, de nekem rossz ilyeneket olvasni...

Én azt szeretném kérni, hogy minden hírt nyugodtan tegyetek be ide. A fórum lényege, hogy valaki feldob egy témát és arról az emberek beszélgetnek.

Én is nagyon sajnálom szegényt, szerintem mindenkit megrázott a hír, pont ezért szeretnénk is értesülni mindenrõl ami ezzel kapcsolatos.
2009. december 21. 11:37 #15
fogyicicu
fogyicicu
 
StátuszCrusH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.11.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 4057
Azonosító: 95666
Offline offline
hát ez nagyon durva.. mellow.gif
2009. december 21. 12:12 #16
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(fuge7 @ 2009. December 21. - 03:19)
Egy biztos, nagyon sovány volt mostanában, igaz, hogy õ amúgy se volt egy nagy darab sose, de szerintem már kóros volt a soványsága

Sovány volt, de azt nem mondanám, hogy kórosan. unsure.gif
Idézet(fuge7 @ 2009. December 21. - 03:19)
Légyszives, ezt a hangnemet fejezd be. amíg nem tudunk (sem õ, sem mi) semmi konkrétat, addig felesleges bárkit is oltogatni. aztán lehet, hogy neki lesz igaza

Azt a barmot egyébként is utálom (nem azért mert meleg, az nem számít), ez csak egy a sok undorító dolga közül...
2009. december 21. 12:16 #17
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
ohmy.gif Már megint mit találtam! Most a H1N1 vírust okolják a halálért:

Ahogy arról tegnap a világsajtóval egyidõben beszámoltunk, vasárnap reggel otthonában elhunyt Brittany Murphy. Az amerikai színésznõ halálát a legfrissebb hírek szerint súlyos influenzás megbetegedése okozhatta.

A halálhírét is elsõként közlõ TMZ.com portál értesülései szerint a 32 éves Murphy a tragédiát megelõzõ napokban már súlyos, lázas beteg volt. Majd vasárnap reggel még inkább rosszabbodott az állapota, több alkalommal hányt az ébredését követõen. Végül reggel nyolc óra körül édesanyja talált rá eszméletlenül a fürdõszobában. Feltételezhetõleg zuhanyozás közben érte õt a halál, amelyet egy hirtelen jött szívroham okozhatott.

A családhoz közeli források szerint a lakásban számos orvosi receptet, valamint kiváltott gyógyszereket találtak. Egyes feltételezések szerint Brittany Murphy az újinfluenza, a H1N1 áldozata. Más források szerint a színésznõ édesanyja a kiérkezõ mentõsöket arról tájékoztatta, hogy lánya cukorbetegségben szenvedett, így a tragédia elsõ okaként erre is gyanakodtak.

A meg nem erõsített jelentések szerint a halottkém is szívrohamot állapított meg nála. Valamint azt is, hogy illegális gyógyszer nem volt otthonában, így idegenkezûség, vagy bûncselekmény gyanúja nem áll fent. Biztosat azonban csak kedden lehet majd tudni, ekkora várható ugyanis a hivatalos orvosi közlemény.
2009. december 21. 12:29 #18
- törölt felhasználó -    
Szerintem ha influenzás lett volna, és tényleg olyan rossul lett volna, akkor nem hagyták volna, hogy egyedül zuhanyozzon. Tudom, ez most elég bizarrul hangzik, de én mindig abból indulok ki, amit a családom tett/tenne... sad.gif
2009. december 21. 12:30 #19
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Miért kell kitalációkat kreálni? Nem épp elég szörnyû így is a dolog? Van aki a drogot okolja, van aki az anorexiát, van aki a cukorbetegséget, most meg már van aki a H1N1-et...

Igazság szerint számomra mindegy az ok, a lényeg a tény, hogy szegény már nem gazdagítja Hollywood színészpalettáját. Szerintem egy értékes, és feltörõ tehetség volt. Nagy siker állhatott volna még elõtte.
2009. december 21. 15:31 #20
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. December 21. - 10:30)
Perez Hilton mindig is ilyen volt mad.gif Egy nagy  110.gif

Idézet(gillanyi13 @ 2009. December 21. - 07:37)
Nem hiszem el,hogy meghalt és a Bu.. Perez Hilton még így sem adja meg neki azt a tiszteletet,amit egy halott éredemel. Én nem hiszem,hogy drogozott vagy gyógyszereket szedett volna!
Nagyon sajnálom!:(

olvastátok egyáltalán mit írt? http://twitter.com/PerezHilton
vagy csak ennyire elõítéletesek vagytok?
és mi van, ha igaza van? honnan tudjátok annyira qrvára biztosan, hogy nem szedett semmit?
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!