Starity

Valóságshow-ban az igazi Alkonyat

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 03. 14:53 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A tévések is meglovagolnák az Alkonyat-széria sikerét: készül a vámpíros történethez kapcsolódó reality.



Az Alkonyat, illetve folytatása, az Újhold könyv és film formájában is tinilányok (és anyukák) millióit õrjítette meg. Ez valószínûleg kevéssé lesz igaz a tévés változatra, abban ugyanis egy fia vámpír sem lesz - ha csak nem élnek vámpírok a történetnek helyet adó Forksban. Az Alkonyat-hoz kapcsolódó reality ugyanis a Washington állambeli városka mindennapjait mutatja be - a városét, amely már honlapján is "az Alkonyat hazája"-ként hirdeti magát, sõt térképen meg is jelöli, hol találhatók pontosan a filmekbõl ismert helyszínek.

A reality mégsem az Alkonyat-jelenségre koncentrál (bár nyilván annak sikerét lovagolja meg), inkább azt szeretné bemutatni, mivel töltik a napjaikat Forks igazi lakói: "Nem fogunk kimenni az óceánra vagy más veszélyes dolgokat csinálni, a show arról fog szólni, hogy valójában milyen itt az élet. Azt szeretnénk, ha az embereknek valódi kapcsolata lenne az itteni közösséggel" - mondta a WENN-nek a mûsor producere, Zig Gauthier.

Gauthier korábban a Cartoon Networknek készítette a The Othersiders címû sorozatot, melyben tinédzserek egy csapata nyomoz paranormális jelenségek után - a producer így sietett is kijelenteni, esze ágában sincs felkutatni Forks és környéke csodabogarait, tényleg azt szeretné, ha a nézõk a valós helyzettel szembesülnének. Meglátjuk, ez mennyire lesz izgalmas, egyelõre csak a szereplõválogatás folyik a városkában.
2010. január 03. 18:51 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Elõször azt hittem, ahogy az elejét olvastam, hogy Twilight rajongókkal lesz egy reality. El is képzeltem: "Én szerettem jobban Edwardot! "Nem, mert én!" Vagy: "Team Edward!" "Nem is, mert Jacob sokkal jobb" Stb. biggrin.gif
2010. január 03. 18:59 #3
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Szerintem ez nevetséges !!!! _nevet.gif
Az oké hogy minden pénzt ki akarnak ebbõl az egészbõl sajtolni , de ez már sok dry.gif
2010. január 04. 22:18 #4
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
..... Hát ennek rohadtul nincs értelme... _nevet.gif _nevet.gif
2010. január 05. 02:48 #5
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
omg.gif És ezt ki fogja nézni?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!