Starity

A Pletykafészek sztárja tojik a földrengés áldozataira

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 19. 20:55 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Taylor Momsen eddig fõként arról volt híres, hogy úton-útfélen hangoztatta, mennyire felnõtt is õ valójában, s mily’ nagyon gyûlöli, hogy zsenge korára való tekintettel senki sem veszi õt komolyan. Most durva nyilatkozattal tett tanúbizonyosságot önzõ gyermeki mivoltjáról… pont akkor, amikor a többi sztár épp a haiti földrengés áldozatainak megsegítésén munkálkodik!

„Elegem van ebbõl az egész felhajtásból Haiti körül. Szomorú dolog a földrengés meg az áldozatok meg minden, de most nem nagyon tudok ezzel foglalkozni. Éppen a lemezemet próbálom befejezni és itt a Pletykafészek utolsó évadja is. Ezer dolgom van, eszembe se jut Haiti…” - mondta a fiatal sztár az OK! magazinnak.

Hú, Taylor, azért százezrek - sõt, milliók - példaképeként kicsit felelõtlen dolog ilyet állítani! rolleyes.gif
2010. január 20. 03:47 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Õszintén szólva, meg tudom érteni. Amúgy ennyi erõvel utánamehetnének azoknak a celebeknek is, akik egyáltalán nem is beszéltek a dologról vagy nem tettek még semmit, hogy segítsenek, biztos vannak többen is ilyenek.


Tudom, az ilyen szeretetszolgálatok meg egyebek azért is vannak, hogy külföldön is segítsenek, de mikor ilyen sok gond van idehaza is, mindig felvetõdik bennem a kérdés, miért nem a honfitársaikra fordítják az összes energiájukat, nekik is ugyanúgy szükségük van a segítségre. A mentõcsapatok menjenek bátran, nekik ez a dolguk, de akik az ellátással foglalkoznak, inkább itthon foglalatoskodjanak. A kormány meg nem tudom, küldött-e már bármilyen segítséget, de ha igen, remélem, saját zsebbõl, mert nem úgy áll az ország, hogy megengedhesse magának az ilyesmit. Fõleg a megszorítások után lenne pofátlan dolog.

Lehet velem nem egyetérteni, vagy azt mondani, szívtelen vagyok, de én így látom a dolgot. Sajnálom õket, de vannak tehetõs emberek, országok, akik kisegíthetik õket, rajtuk kérjék számon, ha nem adnak.
1 felhasználónak tetszik: TYÜTYI2006
2010. január 20. 12:56 #3
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. January 20. - 03:47)
Õszintén szólva, meg tudom érteni. Amúgy ennyi erõvel utánamehetnének azoknak a celebeknek is, akik egyáltalán nem is beszéltek a dologról vagy nem tettek még semmit, hogy segítsenek, biztos vannak többen is ilyenek.


Inkább ne beszéljen róla, mint a szutykos lemezét elõrébb helyezze pár tízezer ember életénél. Alapvetõen ezzel van a baj. A hírességek 90% szerintem egy szót sem szólt Haitirõl, vagy maximum elmondta, hogy mennyire sajnálja és nem róják fel nekik, mert nem az õ dolguk a kárelhárítás stb., de akkor ez a kis senki ne is beszéljen róla.
Ezer dolga van...rohadtul tudom sajnálni, kezdjek adománygyûjtésbe? dry.gif
2010. január 20. 13:03 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nem volt okos nyilatkozat, de legalább õszinte, nem képmutató, mint a többiek, mert nagy részüket biztos nem érdekli pár percnél tovább, amíg a hírekben látják.

Idézet(nozso13 @ 2010. January 20. - 12:56)
Inkább ne beszéljen róla, mint a szutykos lemezét elõrébb helyezze pár tízezer ember életénél.

Megint egy szívtelen kérdés: Miért legyen neki fontos egy rakás ismeretlen ember egy messzi országban? Ha most lenne 10 millió forintom, amit nem tarthatnék meg, én sem oda küldeném, hogy azt vagy jól szétosszák vagy eltûnjön valaki zsebében vagy valahol elvesszen út közben, esetleg a rendbontások miatt pocsékba menjen. Inkább olyan helyre adnám, ami engem igenis érdekel, amihez kötõdök valamilyen módon.
Tudom, ez nem épp olyan felfogás, mint amit a Star Trekben lehet látni, de nem is egy olyan "ideális" világban élünk. Sajnálom õket, de már ott vannak azok, akik erre tették fel az életüket, hogy másokon segítsenek és a celebek, gazdag emberek, politikai szervezetek, egyebek is küldik a támogatást, a híreket megnézem, hogy áll a helyzet, de ennél jobban nem izgat a dolog.
Idézet(nozso13 @ 2010. January 20. - 12:56)
Ezer dolga van...rohadtul tudom sajnálni, kezdjek adománygyûjtésbe? dry.gif

Nem, el lehet siklani afelett, amit mondott, nem volt benne semmi különös.
2010. január 20. 13:03 #5
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
inkább ne is nyilatkozott volna wink.gif
2010. január 20. 13:21 #6
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem vagyok milliomos, de felhívtam a segélyvonalat. Azt a 200 forintot nem sajnálom tõlük. Se mástól. Lehet, hogy lenyúlják a pénz felét vagy ki tudja hanyadát, de nem izgat, mert az számít hogy adjunk. Sok kicsi sokra megy. Én igyekszem hinni, az emberek jóakaratában (bár sokszor csalódom sad.gif ). Ha az ember nem képes önzetlenül adni, akkor ne is várjon, hogy kapjon valamit. blush.gif
Nekem pedig ez a véleményem. Lehet, hogy gyerekes, vagy naív, de én ilyen vagyok blush.gif
2010. január 20. 15:35 #7
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Az is lehet, hogy nem ezt mondta, csak teljesen kiforgatták a szavait... Sajnos általában így szokott történni...
2010. január 20. 15:42 #8
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4442
Csatolások: 9868
Azonosító: 105388
Offline offline
Megértem h sok dolga van: forgatások, lemezfelvétel... de legalább ne hirdetné, h nem gondol az áldozatokra. De ne mondja már nekem, h egy telefonhívásra sincs ideje. kb. 1 perc a hívás.
Nekem ez a véleményem. smileeee.gif
2010. január 20. 16:11 #9
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Itt tényleg nem azzal van a baj, hogy nem segít, hanem hogy kinyilatkozta -már ha tényleg így volt-, hogy fontosabb számára a karrierje. És nem is az a baj, hogy vmi fontosabb, hanem, hogy mi a fontosabb. Én úgy gondolom, hogy tényleg maradhatott volna inkább csendben. Akár õszinte, akár nem. De hát mint látszik ahány ember annyi vélemény, ezen nem tudunk változtatni.
2010. január 20. 16:21 #10
- törölt felhasználó -    
Na azért ne vegyük ezt a hírt 100%-nak. Sokszor van, hogy kiforgatják az ember szavát, vagy egyáltalán nem is nyilatkozott semmit, csak leírták az újságírók, mert hát miért ne?! dry.gif

Ha valóban ezt nyilatkozta akkor inkább tényleg nem kellett volna semmit sem mondania. Persze nem kötelezõ adományozni, vagy együtt érezni a károsultakkal, de nem hinném, hogy ez a flegma kijelentés, hogy: "de most nem nagyon tudok ezzel foglalkozni. Éppen a lemezemet próbálom befejezni és itt a Pletykafészek utolsó évadja is. Ezer dolgom van, eszembe se jut Haiti..." túl sok emberben rokonszenvet keltett volna. Mert ez így tényleg durva, hogy: "eszembe sem jut Haiti.." Én a helyébe ha így gondolnám, akkor mélyen hallgatnék. (Persze pár telefonhívástól nem esik le a gyûrû az ujjáról, pláne, hogy van mit adnia...)
2010. január 20. 16:37 #11
Laraa
Laraa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 2
Azonosító: 59108
Offline offline
hát basszus....persze, az OK egyértelmûen nem egy szentírás, de ha tényleg így volt sajnálom Taylort...komolyan..hogy lehet ilyet mondani? majd amikor a 70.000 áldozat között van az õ családtagjai közül is vki, vagy ott lesz földrengés és rá szarik mindenki....már bocs de ez egyrészt elég felelõtlen volt, (ha volt..) másrészt pedig parasztság.

és egy telefonhívás belefér.
2010. január 21. 11:19 #12
- törölt felhasználó -    
Paraszt bunkó!]Azért elküldeném oda h lássa mi is van ott valójában és vajon õ birná-e egy percig is!
2010. január 21. 11:50 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet(EmilyTaylor @ 2010. January 21. - 11:19)
Paraszt bunkó!]Azért elküldeném oda h lássa mi is van ott valójában és vajon õ birná-e egy percig is!


Hát ez tényleg az dry.gif , hogy mondhat valaki olyat, hogy a karrierje fontosabb.
bad.gif kell az ilyen emberektõl.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!