Starity

Paranormal Activity folytatása hamarosan készül

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 20. 13:45 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A Fûrész VI. direktora, Kevin Greutert rendezi a Paranormal Activity folytatását. A fillérekbõl készült horrormozi elsõ része hatalmas sikerrel és elõállítási költségeihez viszonyítva óriási bevétellel futott az amerikai mozikban.

A Hollywood Reporter értesülései szerint a Paranormal Activity 2-t idén októberben tervezik bemutatni, ugyanazon a héten, amikor a Fûrész VII. is érkezik. Oren Peli, aki az elsõ rész forgatókönyvírója és rendezõje volt, a folytatás forgatásakor a produceri munkát vállalta, és azt ígéri, hogy „a rajongók nem fognak csalódni” ezúttal sem.

A Paranormal Activity minden idõk egyik legjövedelmezõbb filmje: mindössze 15 ezer dollárból készült, egyetlen videokamerával Peli saját San Diegó-i otthonában, majd az amerikai mozikban 108 millió, világszerte pedig 151 millió dollárt keresett. Elõször 2009. szeptemberében mutatták be az Államokban, kizárólag éjféli vetítéseken, 12 egyetemi városban.

A hatásos online marketingnek és a szájreklámnak köszönhetõen azonban a kísértethistória hamarosan országszerte érdeklõdést generált, és hatalmas siker lett. A házivideó-szerûen, dokumentarista stílusban fényképezett fikciós film egyébként egy fiatal párról szól, melynek tagjai természetfeletti jelenségeket tapasztalnak otthonukban.

A horrorfilm országszerte való bemutatása elsõ hétvégéjén, október végén 22 millió dolláros bevételre tett szert az amerikai mozikban. Ezzel az eredménnyel jócskán lekörözte a szintén akkor debütáló Fûrész VI-ot, mely késõbbi 27,5 milliós amerikai és 31 milliós globális összbevételével jókora bukásnak bizonyult, és amelynek direktora most mégis megkapta a Paranormal Activity-folytatás rendezésének feladatát. A magyar forgalmazó egyébként az utolsó pillanatban törölte a Fûrész VI. magyarországi premierjét (mivel V-ös korhatárbesorolást kapott), és a brutálhorrort azóta sem mutatták be hazánkban.
2010. január 20. 22:53 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. January 20. - 13:45)
A Paranormal Activity minden idõk egyik legjövedelmezõbb filmje: mindössze 15 ezer dollárból készült, egyetlen videokamerával Peli saját San Diegó-i otthonában, majd az amerikai mozikban 108 millió, világszerte pedig 151 millió dollárt keresett.

Én próbáltam megnézni, de unalmasnak találtam, majd talán kap még egy esélyt valamikor... De ez a profit azért elismerésre méltó!
Idézet(Bessie @ 2010. January 20. - 13:45)
A magyar forgalmazó egyébként az utolsó pillanatban törölte a Fûrész VI. magyarországi premierjét (mivel V-ös korhatárbesorolást kapott), és a brutálhorrort azóta sem mutatták be hazánkban.

wtf.gif Brutálhorror? omg.gif
2010. január 21. 13:23 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. January 20. - 22:53)
wtf.gif Brutálhorror? omg.gif

ezen én is röhögtem _nevet.gif
2010. január 21. 14:09 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Ha "brutálhorrort" akarnak, -milyen kifejezés ez egyáltalán? dry.gif- akkor ajánlanék a figyelmükbe 1-2 Masters of Horror epizódot, a Fûrész filmek közel sem annyira durvák, hogy elfordulásra késztessenek. Ha túlzásba vinnék a dolgokat, akkor nem lennének ennyire sikeresek...
Utálom az ilyen igénytelen, felkészületlen "újságírókat". mad.gif Legalább tudná, mirõl ír... dry.gif Ha én írok valamirõl vagy véleményt nyilvánítok egy fórumon, akkor legalább egy kicsit utánanézek, ha lövésem sincs a dologról. Sajnos ez a bulvár médiában nem divat...
2010. január 21. 15:32 #5
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
Én az egyet is alig tudtam végignézni, annyira unalmas volt lazy.gif
És ha már a brutálisnál tarunk ez a film brutálisan béna.
Csak ebbõl nem csináljanak újat cry.gif
2010. január 21. 15:49 #6
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. January 20. - 23:53)

wtf.gif Brutálhorror? omg.gif




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ez az év vicce omg thumbsup.gif
2010. január 22. 20:10 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hát nem tudom, azért a Fûrész filmek elég gusztustalanok már nem azért... jó talán a brutálhorror az kissé túlzás, de attól még nem szép látvány, és azt se nagyon értem, minek ennyi részt csinálni belõle...
Kábé csak az 1. tetszett... az is elég poén, hogy már a 3.ban elvileg kicsinálják a csávót, attól még van plusz 4 rész... kajak vannak még annyian, akik megnézik, hogy megérje? Mondjuk az is igaz hogy nem valami nagy költségvetésû filmek...
2010. január 22. 20:42 #8
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Egy dolog, hogy kinyírták jigsaw-t, attól még visszatérhet. smileeee.gif Nekem tetszett, hogy visszaemlékeztek rá az eddigi részekben. Kíváncsi vagyok hogyan fogják folytatni.
Egyébként szerintem a sziklák szeme 1-2 sokkal undorítóbb. bad.gif A papagájos részt csak egyszer bírtam megnézni. bad.gif
Viszont a fûrész... spiteful.gif
heart.gif horror filmek biggrin.gif
2010. január 23. 00:29 #9
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nekem az elsõ 4 nagyon tetszett, az 5. már közepes volt, ez az új annál is gyengébb egy kicsit. De egy 7. részt még mindenképp megnéznék. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!