Starity

Lindsay Lohan öncsonkító!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 25. 20:22 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Egy Lindsayhez közel álló forrás, azt állítja a színésznõ újra vagdosni kezdte magát. Ha igaz a hír, nem meglepõ, hiszen a sztár sok stressznek volt kitéve mostanában. Egész Hollywooddal együtt gyászolta Brittany Murphy halálát, majd jóbarátnõjét Casey Johnsont is elvesztette.


Amikor lencsevégre kapták Lohant a Golden Globe elõtt, ahová édesanyjával együtt érkezett, egyértelmûen látszott egy nagy vágás a karján. Tavaly már felröppentek hírek Lindsay önpusztító szokásáról, a barátai anyját, Dina Lohant okolják. Egy forrás így számolt be az anya állítólagos felelõtlenségérõl.

½Dina miért megy el bulizni Lindsayvel, ha egyértelmû, hogy még mindig vágja magát? Segítenie kellene neki, nem partikra kísérgetni.½ Lohan egyébként a haiti földrengés kapcsán is megmutatta humanitárius arcát. Ezt nyilatkozta az amerikai sajtónak, ½Most nagyon fontos, hogy mindenki magába nézzen, fõleg a haiti földrengés után. Hálásak kell lennünk, azért amink van, és lehetõségeinkhez mérten segíteni, fõleg ha befolyásosak.½Lindsay a múlt év végén egy dokumentumfilmet forgatott a BBC-nek az indiai emberkereskedelemrõl.
2010. január 26. 10:06 #2
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8038
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Én már nem lepõdök meg semmin... Lindsay egyszerûen egy lepukkant senki lett.
2010. január 26. 15:27 #3
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Azért egy képre kíváncsi lennék, mert próbáltam keresni, de a GG-s ruhájában nem látszik a keze. Valamint találtam egy olyan videót, ahol az anyjával -a videó címe szerint- érkezik a GG-ra, és ott hétköznapi ruhában van még, és talán bevan kötve a csuklója. De nem látni pontosan mi az. Szóval, ha van képetek... laugh.gif

OFF:
Bessie: nagyon tetszik a Dollhouse-os avatarod. thumbsup.gif
2010. január 26. 15:34 #4
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Nem értem, hogy miért kell ilyen százezer éves híreket feltenni...
Aki szereti Lindsay-t, meg érdekli, de szerintem a többiek is rég észrevehették azokat a bizonyos sebhelyeket.
Ezeken is látszik például, http://starity.hu/forum/topik/126718-lindsay-lohan-in-the-swimming-pool-at-her-hotel-in-west-hollywood/ , és ez sem ma volt...
2010. január 26. 16:03 #5
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(bajer @ 2010. January 26. - 15:34)
Nem értem, hogy miért kell ilyen százezer éves híreket feltenni...
Aki szereti Lindsay-t, meg érdekli, de szerintem a többiek is rég észrevehették azokat a bizonyos sebhelyeket.
Ezeken is látszik például, http://starity.hu/forum/topik/126718-lindsay-lohan-in-the-swimming-pool-at-her-hotel-in-west-hollywood/ , és ez sem ma volt...

A Golden Globe nem rég volt, úgyhogy nem lehet ezer éves. rolleyes.gif
2010. január 26. 16:09 #6
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2010. January 26. - 16:03)
A Golden Globe nem rég volt, úgyhogy nem lehet ezer éves.  rolleyes.gif

Igen, de azok a képek, amiket az elõbb belinkeltem, tavaly augusztusban készültek. És már jóval azelõtt is volt egy-két vágás a kezén... Szóval egyáltalán nem mai hír.
2010. január 26. 16:39 #7
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(bajer @ 2010. January 26. - 16:09)
Igen, de azok a képek, amiket az elõbb belinkeltem, tavaly augusztusban készültek. És már jóval azelõtt is volt egy-két vágás a kezén... Szóval egyáltalán nem mai hír.

Oké ezt értem, de a cikk arról is szólt, hogy a GG-on látták, hogy vagdossa magát -tehát még mindig- és az anyjáról is szól. Nem akarok most ezen összeveszi veled, hisz voltak és lesznek is olyan hírek, amirõl már sokan tudnak a hír kiírása elõtt. smileeee.gif
Idézet(bajer @ 2010. January 26. - 16:41)
Jó, persze, én sem azon vagyok, hogy veszekedjünk. Peace  beer.gif

beer.gif
2010. január 26. 16:41 #8
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2010. January 26. - 16:39)
Oké ezt értem, de a cikk arról is szólt, hogy a GG-on látták, hogy vagdossa magát -tehát még mindig- és az anyjáról is szól. Nem akarok most ezen összeveszi veled, hisz voltak és lesznek is olyan hírek, amirõl már sokan tudnak a hír kiírása elõtt.  smileeee.gif

Jó, persze, én sem azon vagyok, hogy veszekedjünk. Peace beer.gif
2010. január 28. 11:07 #9
- törölt felhasználó -    
"Sok stressznek volt kitéve....."Cseréljünk oké??? Õ üljön minden nap 8 órát suliba meg mellette járjon gyakorlatra, tanuljon napról-napra meg 20-30 oldalakat és én meg járok helyette bulikba meg partikra!!! reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2010. január 28. 11:27 #10
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Idézet(EmilyTaylor @ 2010. January 28. - 12:07)
"Sok stressznek volt kitéve....."Cseréljünk oké??? Õ üljön minden nap 8 órát suliba meg mellette járjon gyakorlatra, tanuljon napról-napra meg 20-30 oldalakat és én meg járok helyette bulikba meg partikra!!! reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

kétlem hogy csak bulikba járna, valószínûleg filmet is forgat bár arról mostanában nincs hír,de sztem nem csak a buliból áll az élete csak mi azokat a képeket látjuk mert jobban eladható ha éppen matt részegen támolyog mintha normálisan dolgozik smileeee.gif
2010. január 28. 17:04 #11
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Nos általában jót kívánok mindenkinek, de õ az egyik olyan sztár akinek azt tanácsolnám hogy nyomja rá erõsebben a pengét.
2010. január 28. 17:39 #12
tamara86
tamara86
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.02.
Hozzászólás: 406
Csatolások: 209
Azonosító: 5021
Offline offline
én meg azt tanácsolnám neki, hogy kezeltesse magát, mert ha ez így megy tovább, semmi jó nem fog kisülni... sad.gif
2010. január 28. 17:40 #13
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Sxsyew @ 2010. January 28. - 17:04)
Nos általában jót kívánok mindenkinek, de õ az egyik olyan sztár akinek azt tanácsolnám hogy nyomja rá erõsebben a pengét.

Azért ez túlzás...
2010. január 28. 18:27 #14
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Idézet(Sxsyew @ 2010. January 28. - 18:04)
Nos általában jót kívánok mindenkinek, de õ az egyik olyan sztár akinek azt tanácsolnám hogy nyomja rá erõsebben a pengét.

nagyon intelligens emberre vall ez a megnyilvánulás blink.gif
2010. január 28. 20:04 #15
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Nézzétek tudom hogy nagyon gonosz volt az elõbbi hozzászólásom de meg van az okom rá. Van egy unokatestvérem és két nagy bálványa volt. Britney Spears és Lindsay Lohan. Még akkor lettek a kedvencei mikor még normálisak voltak. Az évek során meg ahogyan õk úgy szegény lány is elindult a lejtõn. A szülei szerencsére kikezeltették /elég nagy összegbe került/ és már jól van. Sajnos nem õ az egyetlen a világon.
Jó lehet azt mondani hogy az õ élete õ volt a hülye, de minden híresség egy bálvány, példakép valaki szemében.
Azzal hogy ki be járkál a rehabra és vagdossa magát mégis milyen példát mutat. Mégis mi a fenéért csinálja? Nincs pénze? Magányos? Depressziós?

EmilyTaylor írta hogyha annyit kéne tanulnia mint neki akkor lenne igazán stresszes. Ezzel tökéletesen egyet értek. Just My Luck címû filmjéért 7,5 milliót kapott. Ha ez nem stressz oldó akkor nem tudom mi az.

tamara86 írta hogy kezeltesse magát, mert nem lesz jó vége. Az unokatesómnak segített a kezelés, de Lindsay Lohan még a rehabon is drogozott.

Brittany Murphy december 20-án halt meg ami számomra baromi nagy meglepetés volt. Sajnáltam is õt. Ha egy nap azt olvasnám hogy Lindsay Lohan túladagolta magát vagy felvágta az ereit nem lepõdnék meg. De azért a sorsnak van egyfajta humora is. Marilyn Monroe Lindsay Lohan példaképe. Nos õ meghalt túladagolásban.

Szó ami szó az elõbbi hozzászólásom rövid tömör és durva volt, ezért elnézést kérek ,de Lohan baromira fel tud húzni.
2010. január 28. 20:42 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet(Sxsyew @ 2010. January 28. - 20:04)


Brittany Murphy december 20-án halt meg ami számomra baromi nagy meglepetés volt. Sajnáltam is õt.  Ha egy nap azt olvasnám hogy Lindsay Lohan túladagolta magát vagy felvágta az ereit nem lepõdnék meg. De azért a sorsnak van egyfajta humora is. Marilyn Monroe  Lindsay Lohan példaképe. Nos õ meghalt túladagolásban.

Szó ami szó az elõbbi hozzászólásom rövid tömör és durva volt, ezért elnézést kérek ,de Lohan baromira fel tud húzni.

Én azt hiszem, egyetértek veled, és kb semennyire nem tud érdekelni, hogy ki mit gondol rólam... Lindsay úgy él, hogy ha meg is halna, akkor senki nem keresné a miérteket... Speciel (ha már említve lett) amikor megtudtam hogy Brittany Murphy meghalt, egyszerûen csak kitört belõlem a bõgés, napokig rosszul voltam ha akár csak rágondoltam, de ha meglátnék itt pl egy olyan topikot, hogy meghalt Lindsay Lohan, elintézném egy vállrándítással. És ha nem a droggal és most csinálja ki magát, akkor majd szépen "lassan" mással, de szerintem a 40-et már nem fogja megélni, ha így folytatja... cool.gif
2010. január 28. 20:49 #17
- törölt felhasználó -    
Nos igen, ez az ára annak, ha valaki nem tudja kezelni a hírnévvel való hóbelebancot. Csak az a vicces, hogy meg sem próbál tenni ellene.
2010. január 29. 03:02 #18
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Sxsyew @ 2010. January 28. - 20:04)
Az évek során meg ahogyan õk úgy szegény lány is elindult a lejtõn. A szülei szerencsére kikezeltették /elég nagy összegbe került/ és már jól van. Sajnos nem õ az egyetlen a világon.

Ilyenkor mindig egy kérdés vetõdik fel bennem... A szülõk hol vannak ilyenkor? dry.gif Ok, példakép meg minden, de akkor is a szülõk felelõssége, hogy mi lesz a gyerekkel. Tessék már néha ránézni, beszélni 1-2 szót vele legalább... De persze könnyebb bármi/bárki mást hibáztatni. Ha már a gyereknek nincs elég esze, akkor a felnõttnek legyen.
2010. január 29. 11:26 #19
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Van igazság ebben is, de ha valaki nagykorú, az megmondhatja, hogy "anya, apa, felnõttem, ne szóljatok bele az életembe". Ebben az esetben kényszerrel nem vehetnek rá senkit semmire, nem? blush.gif
2010. január 29. 13:35 #20
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Hát, ha annyi idõs lennék és lenne egy nagy lányom, és elkezdené vagdosni magát, akkor én biztos, hogy közbeavatkoznék. Lehet, hogy akkor tiltakozna ellene, de késõbb rájönne, hogy mekkora butaságot akart volna csinálni.
Bár, én eleve nem engedném odáig fajulni a dolgokat, hogy ilyeneken járjon az esze...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!