Starity

Zac Efron titkosügynöknek áll

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 28. 16:14 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Zac Efron úgy tûnik a Megint 17-tel végleg befejezte a tinifilmek-, és musicalek gyártását… A vígjáték bemutatása óta ugyanis csak komolyabb hangvételû filmekben szerepelt, most pedig egy akciófilmhez szerzõdött le.



A Fire, azaz Tûz címû film egy újabb képregény-feldolgozás, és egy fõsulis diákról szól, aki bekerül egy különleges CIA-projektbe, aminek célja, hogy megtudják, átlagos polgárokból lehet-e titkosügynököket varázsolni… Pff, hát van egy olyan érzésünk, ez a film se Zac régebbi rajongótáborának készül, de - talán pont ezért - a sztár olyannyira biztos a választásában, hogy nem csak hasizmaival színészi tudásával járul majd hozzá a filmhez, de még a producere is lesz (azaz tömi majd bele rendesen a pénzt, és reméli, hogy a befektetés megtérül…).

A Fire mellett a színész neve most egy Algorithm címû filmmel is kapcsolatba került, amelyrõl mindösszesen annyit tudunk, hogy ugyanaz rendezné, mint aki a Lepattintva címû vígjátékot. Ez már így jobban hangzik, de valahogy ez a cím sem hoz minket lázba. Persze megértjük, hogy ahogy Zac öregedik, szeretne kitörni a tinisztár-skatulyából és elismert színésszé válni, de az alapján, hogy a sztár legutóbbi mozijai jóval szerényebb sikernek örvendhettek, mint a korábbi filmjei, erre nem sok esélyt látunk.
2010. január 28. 16:39 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Hát, nem tudom, mennyire lesz komoly az a Fire címû "akciófilm"... smileeee.gif
2010. január 28. 16:53 #3
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. January 28. - 16:14)
[b]Zac Efron úgy tûnik a Megint 17-tel végleg befejezte a tinifilmek gyártását.
A Fire, azaz Tûz címû film és egy fõsulis diákról szól
ez a film se Zac régebbi rajongótáborának készül

Tekintve, hogy a HSM-es rajongói is öregednek (szerintem) így épp ugyanannak a közönségnek szól a film...Hatalmas kitörés... biggrin.gif

Egyébként a sztori egy picit emlékeztet a Spionfióka címû filmre, csak Richard Grieco nagyon szexi benne drool.gif
2010. január 29. 07:11 #4
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. January 28. - 16:14)
[b]a sztár legutóbbi mozijai jóval szerényebb sikernek örvendhettek, mint a korábbi filmjei, erre nem sok esélyt látunk.


Hát ezt nem igazán mondanám , mert elég nagy siker lett blush.gif

Egyébként szerintem remek lehetõség neki , ezzel is meg fogja találni a célközönséget , én már nagyon kíváncsi vagyok rá laugh.gif laugh.gif wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!