Starity

Harry Potter 3D-ben is támad

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. január 28. 16:23 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A Harry Potter készítõi kitalálták, hogyan gombolhatnak le még több pénzt a lelkes rajongókról! Nem elég, hogy a filmsorozat utolsó részét, a Harry Potter és a halál ereklyéit két filmben mutatják be, de már dolgoznak a 3D-s verzión is. Jó ötlet…



Az Avatar óta tudjuk, hogy mennyire menõk a 3D-s és az IMAX-filmek, így aztán számos stúdió nekiállt ilyen mozikban gondolkozni, sõt még régi filmeket is újra bemutatnak, csak hogy a háromdimenziós élményt átélhessük. Na, a Potteresek sem akartak lemaradni errõl a lehetõségrõl, úgyhogy varázslófanok, készülhettek arra, hogy az utolsó (két) filmet háromféleképpen is megnézhetitek majd. 2 film szorozva 3 megtekintési móddal = 6 különbözõ film. Nem rossz, tekintve hogy eredetileg egyrõl volt szó…. Azért reméljük, a látvány mellett a minõségre is gondolnak majd az alkotók…
2010. január 28. 16:44 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. January 28. - 16:23)
Azért reméljük, a látvány mellett a minõségre is gondolnak majd az alkotók…

Itt szokott a probléma elõjönni, a filmet beáldozzák a látványnak. dry.gif De ugye a remény hal meg utoljára, szóval majd meglátjuk...
2010. január 28. 17:04 #3
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. January 28. - 16:44)
Itt szokott a probléma elõjönni, a filmet beáldozzák a látványnak.  dry.gif De ugye a remény hal meg utoljára, szóval majd meglátjuk...

Szerintem David Yates ebben a tekintetben körülményesen fog eljárni. Alapjáraton egy nagyon igényes rendezõ (bár a HP-t nem kifejezetten szeretem tõle), úgyhogy remélem nem csapja össze.
Bár nem tudom mi szükség van erre, én annyira nem vagyok oda ezért a 3D-ért, nekem nem ér meg ennyivel többet, de azért kíváncsi leszek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!