Starity

Arany Málna 2010:Transformers,G. I. Joe és az Alkonyat is az esélyes

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 07. 12:46 #41
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(prézli @ 2010. March 7. - 12:02)
Az évtized legrosszabb színésze:
Eddie Murphy (12 jelölés, 3 gyõzelem olyan filmekkel, mint a Pluto Nash, az Én, a kém, a Seholország, Az üresfejû, a Norbit vagy a Showtime)

Sok hülyeség van a listában, de ez fõleg az... omg.gif
2010. március 07. 13:04 #42
jaguar
jaguar
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.09.
Hozzászólás: 1271
Csatolások: 3012
Azonosító: 25529
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. March 7. - 12:46)
Sok hülyeség van a listában, de ez fõleg az... omg.gif



Egyetértünk. Rob Scheider sokkal jobban rászolgált erre; és Murphy csinált valamit (Dream Girls)

Mint Transformer fan (nem a film inkább a képregények) remélem ez felébreszti Bay-t hogy mekkora boorzalmat csinált. Nálam jobban kevesen várták a kettõt; azóta se tudtam teljesen ujranézni. Volt egy két jó jelenet (Nyitó; Optimusz halála pl.) de azon túl egy rémesen összecsapott film volt. És mivel lesz 3. remélem Bay tudomásul veszi; nem árt ha van forgatókönyv és JÓ történet is; plusz inkább kevesebbet akkarjon (minden téren) markolni; jobban jár....
2010. március 07. 13:24 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet(prézli @ 2010. March 7. - 12:02)

Az évtized legrosszabb színésze:
Eddie Murphy (12 jelölés, 3 gyõzelem olyan filmekkel, mint a Pluto Nash, az Én, a kém, a Seholország, Az üresfejû, a Norbit vagy a Showtime)



A Norbit hosszú idõk után az elsõ EM-film amin szívbõl tudtam kacarászni, szóval ez nem túl igazságos... mellow.gif
2010. március 07. 14:33 #44
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Szerintem a Transformers 2 is jó lett. Nem annyira, mint az elsõ, de én élveztem. smileeee.gif
2010. március 08. 13:35 #45
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Necros @ 2010. March 7. - 14:33)
Szerintem a Transformers 2 is jó lett. Nem annyira, mint az elsõ, de én élveztem. smileeee.gif


Nekem is tetszett a TRansformers 2. részre, és nem csak Megan miatt. Szerintem jó kis film lett az. Nem tudom mire fel ez a nagy arany málna osztogatás szegény Michaelnek. Ennél sokkal borzasztóbb filmek jöttek ki 2009-ben... na mindegy.

Eddie Murphy neve olvasásánál én is felháborodtam egy kicsit. Sandra Bullocknál meg majdnem leestem a székrõl. Vicces, hogy megkapta az Oscart és ezt is. Tud valamit a csaj biggrin.gif:D:D:D
2010. március 08. 13:53 #46
b0bs0n
b0bs0n
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.21.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 526
Azonosító: 52957
Offline offline
igen Sandra Bullock biztos elfelejtette hogy kell színészkedni 1 hónapra, utána pedig tökéletes alakítást hozott a Blind Side-ban...
ezt az Arany Málnát is szerintem legalább annyira beszívva/lõve/baszva döntik el mint az Oscar-t

ja még most az jutott eszembe hogy néztem a Transformers 2-t audiokommentárral, és annyira vicces volt hallgatni a 2 forgatókönyvírót (3an hozták össze csak õ nem volt ott a kommentárnál) ahogy ilyen szuperlatívuszokban beszéltek a scriptrõl mintha egy Inglorious Basterds-et adtak volna ki a kezük közül biggrin.gif de tényleg mikor õk beszélnek akkor minden mondat úgy kezdõdik hogy "it was very hard to write this scene...blahblah"

szóval igen a forgatókönyv tényleg borzasztó lett, de nekem tetszett a látvány/zene/Megan (biggrin.gif) szóval bármikor újra tudnám nézni
2010. március 09. 00:12 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet(Brittany20 @ 2010. March 8. - 14:35)
Nekem is tetszett a TRansformers 2. részre, és nem csak Megan miatt. Szerintem jó kis film lett az. Nem tudom mire fel ez a nagy arany málna osztogatás szegény Michaelnek. Ennél sokkal borzasztóbb filmek jöttek ki 2009-ben... na mindegy.

Eddie Murphy neve olvasásánál én is felháborodtam egy kicsit. Sandra Bullocknál meg majdnem leestem a székrõl. Vicces, hogy megkapta az Oscart és ezt is. Tud valamit a csaj biggrin.gif:D:D:D


Egyetértek... Sandra Bullock nagyon is jó színésznõ, attól mert "szõke nõt" kell alakítson, az még nem jelenti azt hogy rossz színésznõ. Nem érdemelte meg az aranymálnát, de mind1 mert megnyerte az aranyszobrot tongue.gif biggrin.gif
Elég furcsa volt az ez évi Oszkár, teli meglepetéssel, csak úgy "szórták" a kis szobrocskákat.
2010. március 09. 20:50 #48
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Szerintem azért Bay nem érdemelte meg ezt a szobrot, meg úgy az egész film... sokkal rosszabbak is voltak...
Siennát sem értem... attól hogy a szerepe kábé semmilyen volt, még nem rossz színésznõ, csak mást nem nagyon lehetett kihozni belõle.
Az All About Steve-et nem láttam, szóval nem tudom megvédeni Sandrát/ vagy helyeselni a jelölést illetõen laugh.gif , de mondjuk Bradley Cooperrel valahogy tényleg nem illenek össze, még a vásznon se nagyon...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!