Starity

Iskolai erõszak és bosszú: a Pletykafészek sztárja vall

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. február 11. 13:00 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Miley Cyrustól Robert Pattinsonon át Colin Firthig jópár sztár akad, akit vertek a suliban. Durva, de még a sikeres, gazdag és szép Angelina Jolie is rettegéssel vegyítette a tanulás éveit, Demi Lovato, pedig aki szintén az iskolai erõszak áldozata, tavaly még egy lelki terror ellen buzdító kampány fõ arcaként is bemutatkozott, tehát bizton állíthatjuk, hogy a még a tehetség és a siker sem jelenthet menekülést a durva öklök elõl. Sõt: sokszor éppen azért zaklatnak az osztálytársak, mert többet érhetsz el az életben, mint õk! Máskülönben mivel magyaráznánk mindazt, amin a gyönyörû színésznõ, Michelle Trachtenberg keresztül ment középiskolás évei alatt?


Noha Michelle manipulatív rosszlányt is játszott már a Pletykafészekben, a valóságban éppen õ volt az, akit vertek a suliban. A Complex magazinnak most elképesztõ testi-lelki szenvedéseirõl mesélt - és itt most nem költõi túlzásokról van szó, valóban megdöbbentõ, mi mindent kellett átélni általános iskolában és késõbb, tiniként!

Általános harmadikban egy osztálytársa szándékosan lelökte a lépcsõn, majd miután elesett és alaposan megütötte magát, a lány addig ütlegelte, amíg el nem törte a csuklóját és be nem törte az orrát. A „kedves” osztálytárs ezek után letagadta az egész incidenst, és lazán a tanár szemébe hazudta, hogy Michelle egyszerûen csak megbotlott és elcsúszott. Aztán pár évvel késõbb, amikor hatodikos volt, az egyik lány bezárta a tornatermi öltözõbe és ellopta az összes ruháját, amíg zuhanyzott. Michelle ott állt anyaszült meztelenül a mosdóban, reszketett a hidegtõl és iszonyúan szégyellte magát - közben persze az osztálytársak az ablak alatt álltak, és kajánul röhögtek. Amikor a színésznõ gimis lett, a helyzet javulni látszott, de a nyugalom nem tartott sokáig: az egyik osztálytárs - aki heccbõl azzal menõzött, hogy durván becsiccsantva járt iskolába - egy alkalommal egy vodkás üveget (!) vágott Michelle fejéhez, miután szópárbajba keveredtek és Michelle próbálta õt szép szavakkal meggyõzni igazáról. Ez a lány aztán késõbb is zaklatta Michelle-ünket, voltaképpen az egész középiskolát pokollá téve számára.

Vajon ki ne játszadozna el a gondolattal, hogy bosszút áll azokon az irigyeken, akik egykor mindent megtettek, hogy megalázzák, kisemmizzék és fájdalmat okozzanak neki? Nos, Michelle Trachtenbergnek szerencséje volt, sikerült jó alaposan lejáratnia a csajszit, aki annak idején lelökte a lépcsõrõl. Egy étteremben volt az iskolai találkozó, ahol Michelle is részt vett, és persze itt volt a szánalmas kis lúzer is, aki megkeserítette az életét. Michelle-t természetesen egy csapat paparazzó várta az étterem elõtt, és amikor kijött, a kis senkiházi is követte, nyilván, hogy jópofizzanak egy keveset a „régi szép idõk emlékére”. Michelle azonban nem volt rest, lazán közölte: „bocsi,engem akarnak fotózni, mert tök híres vagyok, viszont az van, hogy nem égetném magam veled, állj el innét…”, majd vígan pózolt a fotósoknak, miközben egykori zaklatója ott állt porig sújtva és senki sem törõdött vele.
2010. február 11. 13:10 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
blink.gif Durva... Szegény lány. sad.gif

A Mercy-ben imádom õt is, nézzétek ti is. smileeee.gif
2010. február 11. 14:41 #3
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8038
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Miley Cyrus??? Én Demi Lovatoról tudtam.

De nagyon rémes dolog, ha ilyet csinálnak egy emberrel. Szegény lány sad.gif
2010. február 11. 15:07 #4
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4442
Csatolások: 9860
Azonosító: 105388
Offline offline
Miley-n én is meglepõdtem. blink.gif
Szegény Michelle, ezt a testi-leki terrort átélni nem egy kellemes dolog sad.gif
2010. február 11. 15:18 #5
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Te jó ég hogy miken mehetett keresztûl. A testi bántalmazást azt még csak kiheveri az ember. De egy ilyen lelki terrort?
Nagy mázlija van hogy híresség lett belõle.
2010. február 11. 15:21 #6
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Mileyrõl én sem tudtam és nem is gondoltam volna, hisz elég hamar befutott és nagyon híres lett.
Viszont ezek a dolgok durvák, bárkivel is történik.
2010. február 12. 22:00 #7
mézecske
mézecske
visszatérő vendég
 
Státusz*Miley fan.^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.14.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 3
Azonosító: 87330
Offline offline
Ez tényleg nagyon durva. Mileyról tudtam, mert olvasom a könyvét és leírt néhány dolgot, hogy miket csináltak vele még mielõtt Hannah Montana lett volna..:S
2010. február 12. 22:06 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet(mézecske @ 2010. February 12. - 22:00)
Ez tényleg nagyon durva. Mileyról tudtam, mert olvasom a könyvét és leírt néhány dolgot, hogy miket csináltak vele még mielõtt Hannah Montana lett volna..:S

Én nem hallottam róla, esetleg tudnál mondani pár dolgot?

Nem lepõdöm meg, hihetetlenül gonoszak tudnak egymással lenni a "gyerekek" (mnodom én, én is gyerek vagyok laugh.gif ), tapasztalatból tudom. Nagyon sajnálom Michelle-t, imádom heart.gif De a többiekkel is szörnyû amiket mûveltek.
2010. február 21. 14:23 #9
mézecske
mézecske
visszatérő vendég
 
Státusz*Miley fan.^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.14.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 3
Azonosító: 87330
Offline offline
Idézet(QueenB @ 2010. February 12. - 22:06)
Én nem hallottam róla, esetleg tudnál mondani pár dolgot?

Nem lepõdöm meg, hihetetlenül gonoszak tudnak egymással lenni a "gyerekek" (mnodom én, én is gyerek vagyok laugh.gif ), tapasztalatból tudom. Nagyon sajnálom Michelle-t, imádom heart.gif De a többiekkel is szörnyû amiket mûveltek.



Pl. az egyik órája elõtt belökték a zuhanyzóba és bezárták. Szegény dörömbölt, hogy engedjék ki, de õk elmentek órára. És megfenyegették, hogyha másnap bemegy az ebédlõbe akkor ellátják a baját.. sad.gif
2010. február 21. 14:32 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet(mézecske @ 2010. February 21. - 14:23)
Pl. az egyik órája elõtt belökték a zuhanyzóba és bezárták. Szegény dörömbölt, hogy engedjék ki, de õk elmentek órára. És megfenyegették, hogyha másnap bemegy az ebédlõbe akkor ellátják a baját..  sad.gif

ohmy.gif Hihetetlen miket tudnak mûvelni...szegény sad.gif De szerencsére már vége, és valószínûleg õ sokkal többre viszi/vitte, mint azok akik ilyet tettek valaha is fogják.
2010. február 21. 22:52 #11
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Régen és most is történnek ilyen dolgok. Sajnos. De mit tehetne bárki ezek ellen? dry.gif
Kapnak egy kis ejnye-bejnyét? Vagy lesz egy akta a rendõrségen? sad.gif
2010. február 21. 23:11 #12
Vega
Vega
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 177
Offline offline
Nagyon durván ki van színezve ez a cikk az interjúban leírtakhoz képest. Vagy nem tud rendesen angolul aki írta, vagy simán nem volt neki elég izgalmas/meghökkentõ/durva/szenzációhajhász Michelle sztorija.

Nem mintha ez szokatlan lenne, de ezt az interjút véletlenül olvastam, így feltûnt...
2011. június 26. 23:14 #13
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
Idézet (mézecske @ 2010.02.21. 14:23)
Pl. az egyik órája elõtt belökték a zuhanyzóba és bezárták. Szegény dörömbölt, hogy engedjék ki, de õk elmentek órára. És megfenyegették, hogyha másnap bemegy az ebédlõbe akkor ellátják a baját..  sad.gif

én azt is olvastam, hogy az egészet azért csinálták, mert az apja akkor már sikeres volt és Miley meg már filmekbe jelentkezett és ezért utálták..
amúgy Michelle helyébe én is így tettem volna meghajolo.gif
2011. június 26. 23:23 #14
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Ezt nem értem, mért kell azért megverni mert sikeresebb az életben? Ha összeszednék magukat akkor még belőlük is lehet valami. Most ezért nem kell megverni a másikat. Szánalmas az emberiség, tisztelet a kivételnek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!