Köszi az eddigieket!
Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)
2010. április 23. 17:01
#21
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
Az az érdekes, hogy eddig igazából nem is tűnt fel nekem, hogy Lucy milyen kis szexi csajszi lett. Eddig ő nálam a cukorfalat, aranyos, elbűvölő kategória volt, de ezek a képek készek!
Remélem nagyon gyorsan rálelsz majd HQ formátumban is.
Köszi az eddigieket!
Köszi az eddigieket!
2010. április 23. 17:06
#23
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (soma10 @ 2010.04.23. 17:01)
Az az érdekes, hogy eddig igazából nem is tűnt fel nekem, hogy Lucy milyen kis szexi csajszi lett. Eddig ő nálam a cukorfalat, aranyos, elbűvölő kategória volt, de ezek a képek készek!
Remélem nagyon gyorsan rálelsz majd HQ formátumban is.
Köszi az eddigieket!

Köszi az eddigieket!
Igyekszem, én is örülnék a HQ méretű képeknek. Mind Lucy és Ash is nagy kedvencem. Rendesen kikupálódtak az utóbbi évben
2010. április 24. 22:30
#24
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
Brittany által feltetett képek HQ minőségben, és én le is stoppolnám még egyszer Lucy-t, remélem, ezentúl csak minél rövidebb szoknyában láthatom majd bármilyen fotózásról is legyen szó!
1 felhasználónak tetszik:
katie993
2010. április 25. 12:54
#25
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Oh Soma! Köszönet értük! Eszelős jóóó képek lettek. Nekem Ash a favorit. De Troian is szuperul néz ki. Lucy meg csodás. Tényleg igazi nő lett.
Shay is csinos remélem jó szerepe lesz.
2010. április 25. 13:54
#26
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
Ashley-t igazán még egy filmben sem láttam, úgy hogy majd e szerepe alapján fogom megítélni, és mint sok más színésznők esetében lehetséges, hogy villámgyorsan ott lesz a TOP10-ben nálam is!
Lucy az Lucy... őt nem lehet nem szeretni, hasonlóan Selenához!
2010. április 30. 12:09
#28
|
|
Nesquik |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.15. Hozzászólás: 576 Csatolások: 10896 Azonosító: 66298 offline
|
itt van a Poszter HQ-ban
vagy mégsem, mert bár kiírja, hogy feltöltötte a képet, nem jelenítni meg... bocsi
pontosan ezért nem tudom lecserélni Shay képét az adatlapján...
vagy mégsem, mert bár kiírja, hogy feltöltötte a képet, nem jelenítni meg... bocsi
pontosan ezért nem tudom lecserélni Shay képét az adatlapján...
2010. május 17. 12:07
#30
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Új promok
1 felhasználónak tetszik:
tothbianka
2010. május 17. 12:20
#32
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
+ néhány Still és 2 Behind The Scenes kép Lucyról
7 felhasználónak tetszik:
funny18,
tothbianka,
Coco Selly,
SmileyZ,
nightfever,
kiskepikeh,
Galexa93
2010. május 17. 12:59
#34
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (soma10 @ 2010.05.17. 12:57)
Külön köszönet a Lucy-s extra képekért! Főleg az utolsó előtti táblás kép valami iszonyat cukorfalat Lucy!

Eszembe jutottál mikor töltöttem fel őket... reméltem, hogy tetszeni fognak
2010. május 17. 13:08
#35
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
Idézet (Brittany20 @ 2010.05.17. 12:59)
Eszembe jutottál mikor töltöttem fel őket... reméltem, hogy tetszeni fognak 
Köszönöm még egyszer! Szerintem ő róla bármilyen kép jöhet, lassan az a kategória lesz ő is nálam, mint most Selena.
Nagyon várom már ezt a sorozatot, nem is néztem meg direkt egy promót sem, mert félek, hogy már most esetleg csalódnék a sorozatban, pedig Lucy és egy kicsit Ashley miatt is nagyon kívánom, hogy minimum legyen olyan kikapcsolódást nyújtó sorozat számomra, mint a Gossip Girl!
2010. június 01. 17:27
#36
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
Pár promókép Lucy és Holly Marie szereplésével, majd a moderátorokkal hozzátetetem Holly Marie Combs adatlapját is ehhez a sorozathoz.
A képeket elnézve, nem tudtam eldönteni, hogy Lucy vagy Holly Marie a cukorfalatabb kettőjük közül?
A képeket elnézve, nem tudtam eldönteni, hogy Lucy vagy Holly Marie a cukorfalatabb kettőjük közül?
2010. június 02. 01:48
#37
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Fúú, úgy várom már ezt a sorozatot, biztos nagyon jó lesz.
Lucy olyan szép és Holly újra feltűnik, ez a legjobb hír. Nagyon jók ezek a képek, meg a videók.
2010. június 10. 19:58
#38
|
|
soma10Megszállott Selena, Troian, illetve Orphan Black-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.20. Hozzászólás: 1075 Csatolások: 4721 Azonosító: 2282 offline
|
Én megnéztem az első részt, és nekem bejövős a sorozat. Alapötlet jó, zene jó, Lucy és Holly Marie aranyos!
Kicsit nekem olyan érzésem volt, mintha egy Gossip Girl+Született feleség mixet néznék, leöntve misztikummal. Nyári sorozatnak pont jó lesz.
Kicsit nekem olyan érzésem volt, mintha egy Gossip Girl+Született feleség mixet néznék, leöntve misztikummal. Nyári sorozatnak pont jó lesz.
2010. június 10. 20:38
#39
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Holly nem változott semmit a Charmed utolsó évada óta...
1 felhasználónak tetszik:
nicol bellox
2010. június 11. 00:47
#40
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (soma10 @ 2010.06.10. 19:58)
Én megnéztem az első részt, és nekem bejövős a sorozat. Alapötlet jó, zene jó, Lucy és Holly Marie aranyos!
Kicsit nekem olyan érzésem volt, mintha egy Gossip Girl+Született feleség mixet néznék, leöntve misztikummal. Nyári sorozatnak pont jó lesz.

Kicsit nekem olyan érzésem volt, mintha egy Gossip Girl+Született feleség mixet néznék, leöntve misztikummal. Nyári sorozatnak pont jó lesz.
Detto ugyanezt akartam írni.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline




































