Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 12. 22:12 #1701
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.12. 22:08)
Meg ez a "szeretem a húgomat és bármit megteszek érte, de mivel unatkozom, szemétkedek vele és pokollá teszem az életét" dolog se nagyon volt érthető.

Logikátlan volt az egész. dry.gif Felsoroltunk itt többezer indokot hogy miért nem lehetne CeCe "A" viszont eddig még nagyon nem láttam olyat, ami amellett szól hogy miért is tehette volna.
Elvégre az egész sztori nagy kérdése az volt hogy miért kínozta a lányokat "A" és pont ez az amire nem kaptunk választ. Pedig engem sokkal jobban érdekelt volna minthogy ki flangált piros kabátban meg ki lökte le Mariont a tetőről. [igaz ezekre se kaptunk értelmes választ] Ugyanis CeCenek és Saranak semmi köze se volt Ariahoz, Monahoz, Spencerhez, Emilyhez és Hannahoz, Alisont pedig állítólag szerette.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96, SmileyZ
2015. augusztus 12. 22:32 #1702
- törölt felhasználó -    
Idézet (Praxinah. @ 2015.08.12. 22:12)
Logikátlan volt az egész. dry.gif Felsoroltunk itt többezer indokot hogy miért nem lehetne CeCe "A" viszont eddig még nagyon nem láttam olyat, ami amellett szól hogy miért is tehette volna.
Elvégre az egész sztori nagy kérdése az volt hogy miért kínozta a lányokat "A" és pont ez az amire nem kaptunk választ. Pedig engem sokkal jobban érdekelt volna minthogy ki flangált piros kabátban meg ki lökte le Mariont a tetőről. [igaz ezekre se kaptunk értelmes választ] Ugyanis CeCenek és Saranak semmi köze se volt Ariahoz, Monahoz, Spencerhez, Emilyhez és Hannahoz, Alisont pedig állítólag szerette.

Volt egy olyan magyarázat, hogy azért tette, mert a lányok örültek annak, hogy Ali eltűnt, és ezért akart bosszút állni rajtuk, csakhogy ezt neki Mona mondta, aki 1) a Radley-ben volt telenyomva drogokkal, 2) felelős volt azért, hogy Ali eltűnt. Mégis milyen ember tart egy ilyen embert megbízható forrásnak?
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. augusztus 12. 22:47 #1703
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.12. 22:32)
Volt egy olyan magyarázat, hogy azért tette, mert a lányok örültek annak, hogy Ali eltűnt, és ezért akart bosszút állni rajtuk, csakhogy ezt neki Mona mondta, aki 1) a Radley-ben volt telenyomva drogokkal, 2) felelős volt azért, hogy Ali eltűnt. Mégis milyen ember tart egy ilyen embert megbízható forrásnak?

Meg ez azért önmagában nem elég indok szerintem. Ahogy említetted Tippinek is több indoka lett volna rá.
Legalább a Saras dolgot meg se próbálták kimagyarázni. Egyszerűen üvölt hogy összecsapott lett a többihez képest.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, SmileyZ
2015. augusztus 12. 22:58 #1704
- törölt felhasználó -    
THINGS THAT DO NOT MAKE SENSE ABOUT THE FINALE

és még ezen kívül van egy csomó más.Most próbálja Marlene beadni,hogy 2 éve kitalálta az egészet.Olvastam egy teóriát,ami azon alapul,hogy Wrent szánta A-nek,de a rajongók gyanakodni kezdtek,ezért összehívta a stábot és újraforgatták az egészet.Őszintén,én kinézem belőle.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, SmileyZ
2015. augusztus 12. 23:31 #1705
- törölt felhasználó -    
Idézet (FashionGirl @ 2015.08.12. 22:58)
THINGS THAT DO NOT MAKE SENSE ABOUT THE FINALE 
és még ezen kívül van egy csomó más.Most próbálja Marlene beadni,hogy 2 éve kitalálta az egészet.Olvastam egy teóriát,ami azon alapul,hogy Wrent szánta A-nek,de a rajongók gyanakodni kezdtek,ezért összehívta a stábot és újraforgatták az egészet.Őszintén,én kinézem belőle.

Biztos vagyok benne, hogy a leadott verzió nem az eredetileg kitalált változat. Először is, egészen a 6. évad közepéig senkiben fel sem merült, hogy A lány. A lányok többször is látták, Emily verekedett is vele, és azt azért meg tudod állapítani testfelépítés és mozgás alapján, hogy valaki férfi vagy nő. CeCe alakja egyáltalán nem férfias, se a mozgása. Másodszor az epizódok végén levő A momentumokból lehet következtetni A szokásaira és személyiségére, márpedig azok nem illenek CeCere. Vagyis CeCe biztos, hogy nem az eredeti A. Nem tudom, tervezik-e, hogy lesz még egy A, de hogy nem CeCe az, akit már az eleje óta mutogatnak, az tuti.
3 felhasználónak tetszik: katussnagy, CandUs, SmileyZ
2015. augusztus 12. 23:44 #1706
- törölt felhasználó -    
Idézet (FashionGirl @ 2015.08.12. 22:58)
THINGS THAT DO NOT MAKE SENSE ABOUT THE FINALE 
és még ezen kívül van egy csomó más.Most próbálja Marlene beadni,hogy 2 éve kitalálta az egészet.Olvastam egy teóriát,ami azon alapul,hogy Wrent szánta A-nek,de a rajongók gyanakodni kezdtek,ezért összehívta a stábot és újraforgatták az egészet.Őszintén,én kinézem belőle.

Pls. Szerintem még egy hónapja se találta ki. Ha tényleg ez lett volna az eredeti terv akkor a Babaházban a bálon nem egy férfias ember jelenik meg és a transzneműség dolgot se vonják bele. Csak hát már minden férfi karaktert elhasznált, Lucason kívül, de ő róla üvölt hogy nem DiLaurentis valamint Clarkon meg Lorenzon kívül, de ők meg a bőrszínük miatt nem lehettek. Wildent meg nem hozhatta vissza, elvégre láttuk a holttestét, Alison is csak azért került vissza, mert nem láttuk halottan.
Ja és NE próbálják beadni azt hogy valaki 2 év alatt annyira áttud változni nővé hogy a saját öccsének is vonzó legyen.
Meg elkezdi Twitteren hogy köszöni a pozitív visszajelzéseket. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, blackcoffee, SmileyZ
2015. augusztus 12. 23:44 #1707
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Kétlem, hogy eredetileg Wrent akarták A-nak, de a kiszivárgás miatt választották tudjukkit. Nem, ezeket a részeket már rég leforgatták, nem az utolsó percekben kapkodtak. Sok-sok logikai bukfenc van, de igazából az az egyik legzavaróbb számomra, hogy 6 év alatt ritkán hittem, hogy A lány. Nem véletlen. Ha visszanézitek a részeket simán lehet látni, hogy férfias alakja van. És senki ne jöjjön azzal, hogy oylan rucikat hord A, ami elrejti a nemiségét. Valószínűleg egy nagy csavar miatt gondolhatta Marlene hogy ez jó ötlet lesz. Nem beszélve arról, hogy utáltam ezt az egész szájbarágós dolgot. És Vanessa sem jól alakította a karakterét. Egyszerűen hiteltelen volt, akárcsak Sarát alakító színésznő. Azt hittem Sashától nincs rosszabb színésznő, de tévedtem. Cece és Sara az. Vagyis az őket alakító színésznők. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: katussnagy, CandUs, Blackheart.com
2015. augusztus 12. 23:47 #1708
- törölt felhasználó -    
Na jó,én nem térek magamhoz.Kezdeném is a véleményem ami SPOILERT tartalmaz.
Nem hiszem el,hogy CeCe A,nem,ez értelmetlen.Eleve akkor miért nem emlegették lányként az elejétől.Az egy dolog hogy ő lenne redcoat.És Sara redcoatnak?Miért?Mindenki látta a babaházban,és szörnyű állapotban volt,ezt nem lehet csak úgy megjátszani.És ha CeCe eredetileg fiú volt,akkor nem nézhet ki ilyen tökéletesen és csinosan,még a hangjából és a vonásaiból sem látszik egy kicsit sem,hogy fiú lett volna.És olyan fiatalon még nem is végezhetnek nemátalakitó műtétet.És láthattuk Charlest a babaházban,egyáltalán nem nézett ki nőnek.Vicces volt amikor CeCet olyan ártatlannak adták elő.A elmebeteg,agressziv,és nem vetemedik el semmitől.CeCe meg a kis meséjével és cuki pofijával olyan normálisan nézett ki.Ez a csaj nem kinozhatta a lányokat éveken keresztül,egyszerűen nem lenne rá képes.A babaházban nagyon beteg dolgokat művelt A,CeCenek még indoka sincs erre.Ezek meg lekakilják az egészet és kitalálnak egy logikátlan sztorit.CeCe tökéletes lett volna Redcoatnak.Én A-nak el tudtam volna képzelni és most jön a még el nem mesélt teóriám,ami sajnos nem igaz...Lucast.Igen,lehet,hogy ez is hülyeség,de talán logikusabb.Meg lett volna rá az indoka,hiszen Ali folyton terrorizálta,és ezt a lányokon bosszúlta volna meg,mert sosem védték meg.Alit pedig utálhatná,mert1.terrorizálta,és2.őt szerette a család,és Lucastb még csak fel sem nevelték.Tekintettel arra,hogy miken ment keresztül,simán megőrülhetett,pláne hogy a saját huga művelte ezt vele.Lehetett volna az a sztori,hogy Ali anyukája nem küldte el őt a Radleybe igazából,hanem örökbe adta,és egy másik gyerek volt helyette.Pl. Bethany Young.Ez megmagyarázná a két ruhát,és azt,hogy miért látogatta meg őt.Bethany lehetett volna Lucas családlának a gyereke,és Miss D jópénzért elcserélte,hogy mentse a fiát.Lucas barna haját és szemét pdeig legetett volna azzal magyarázni,hogy Jason ikertestvére,és az apjától örökölte.Tammin mondta is,hogy valakinek van egy ikertestvére,szóval ez ki lenne pipálva.És hogy a régi képeken miért volt szőke haja meg kék szeme?Egyszerűen kereshettek volna egy más gyereket a szerepre.Nem az kéne legyen a sztori,hogy A szereti Alit.A-nak utálnia kéne Alit,hiszen nem tette volna ezt vele,ha szeretné.Lucas van olyan okos,hogy ezt az egész bosszúhadjáratot kitervelje,még indoka is lenne,hogy megölje Alit,mert akkor végetvetne a zaklatásának és átvehetné a helyét a családban.CeCe pedig segitett volna neki.pl mert elmebetegnek született,irigykedik Alire,amiért ő a suli sztárja,mert több barátja van mint neki,vagy akár kegyetlenül ellopta tőle élete szerelmét,ezért segit Lucasnak.
Na jó,ez volt a teóriám,amit kegyetlenül leromboltak,és értelmetlen volt megosztanom,mert már úgysem lehet belőle semmit,de kit érdekel,nagyon irhatnékom volt
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 13. 00:01 #1709
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2015.08.12. 23:44)
Kétlem, hogy eredetileg Wrent akarták A-nak, de a kiszivárgás miatt választották tudjukkit. Nem, ezeket a részeket már rég leforgatták, nem az utolsó percekben kapkodtak. Sok-sok logikai bukfenc van, de igazából az az egyik legzavaróbb számomra, hogy 6 év alatt ritkán hittem, hogy A lány. Nem véletlen. Ha visszanézitek a részeket simán lehet látni, hogy férfias alakja van. És senki ne jöjjön azzal, hogy oylan rucikat hord A, ami elrejti a nemiségét. Valószínűleg egy nagy csavar miatt gondolhatta Marlene hogy ez jó ötlet lesz. Nem beszélve arról, hogy utáltam ezt az egész szájbarágós dolgot. És Vanessa sem jól alakította a karakterét. Egyszerűen hiteltelen volt, akárcsak Sarát alakító színésznő. Azt hittem Sashától nincs rosszabb színésznő, de tévedtem. Cece és Sara az. Vagyis az őket alakító színésznők. rohog.gif

Amennyire én megismertem MK munkásságát, kinézem belőle, hogy leforgatott 4-5 alternatív befejezést különböző gyanúsítottakkal. Felőlem egyébként nyugodtan lehet CeCe A, de olyan hányaveti, mindennek ellentmondó sztorit agyaltak ki hozzá, hogy az már fáj. Azzal sincs baj, ha sokkolni akarták volna a fanokat, de az ilyesmi csak akkor üt, ha van mögötte logika, és a néző a felfedés után össze tudja rakni a képet és a homlokára csaphat, hogy jé, tényleg! Ehhez CeCe tök légbőlkapott, mivel nem lehetett összefüggésbe hozni szinte semmivel.
4 felhasználónak tetszik: CandUs, blackcoffee, SmileyZ, Bessie
2015. augusztus 13. 00:04 #1710
- törölt felhasználó -    
CeCe a Babaházig elment volna egy középkategóriás "A"-nak, de utána nem tudom mit akartak már vele... A kissrác aki a szülinapos videókon van 13 év körül van és ne akarják bemagyarázni hogy valaki egy-két év alatt teljesen nemet tud váltani és még ennyire szép is lesz. A Babaház idején szerintem MK-nak fogalma se volt mit akar, elvégre a Babaház egy döntő pillanata volt a PLL-nek erre kiderült hogy valójában még csak jelentősége se volt.
2015. augusztus 13. 01:33 #1711
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Végre sikerült megnéznem az új részt. Egyetértek az előttem szólókkal ez egy bazi nagy hülyeség volt, csak rámondták valakire, nesze, szeresd hülye gyerek.
SPOILER:
Akkor most az elején ki volt "A"? Mert Mona még egy időben kajtatott Ali után, aztán meg hirtelen már fenyegető üzeneteket küldözget neki, mindenhol ott van és mindet tud (a lányok sok éves titkait, amiről nem beszélnek)? Meg ne már, hogy CeCe csak úgy (valami egészen szokatlan módon) eljut Monához, kifaggatja, és ez úgy senkinek nem tűnik fel. És Mona történetei alapján pedig csak úgy át tudja venni az "A"- játékot, egyszerűen. Good job. rohog.gif
Ennél még a Dollhouse-os rész is jobban tetszett, pedig arra az epizódra rendesen ni voltam akadva.
Én ettől az álszentségétől is kiborultam, mert hát végülis miért hibáztatnánk szegény CeCe-t, hiszen csak három hétig zaklatta a lányokat, levágta Aria haját, összevérezte Spencert és egymás ellen úszította őket. Peace and love. dry.gif
Ja, és köszönjük PLL hivatalos odala a jó kis spoilert! Egész nap direkt kerültem a Facebookot, az Instagramot, a Twittert meg kb. az összes közösségi oldalt. Erre hirtelen feltűnik az a hülye kép. -.-
Azt hiszem én is belefogok a forgatókönyvírásba, úgy látszik sokan vevők a logikátlan történetekre. (pl. a Gossip girl és mostmár ez is)
Nekem Aria a tökéletes "A"
2 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96
2015. augusztus 13. 01:36 #1712
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
A kedvencemet nem is említettem. biggrin.gif
Régen a lányok akármiről beszéltek, arról "A" mindig tudott, a terveiket megakadályozta. Ahhoz képest kedvencünk mintha mostanság kicsit elkényelmesedett volna, a lányok nyugodtan szövögetik a terveiket Spencerék nappalijában, "A" tisztes távolból figyeli őket. Hát nem aranyos? rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: katussnagy, CandUs, idone, SmileyZ, adriienn96, Bessie
2015. augusztus 13. 08:44 #1713
- törölt felhasználó -    
Szerintem az volt a baj, hogy túl sok szállal dolgoztak az írók, és mivel menetközben nem varrták el a felesleggé válókat, ahogy a dél-amerikai telenovellaírók szokták, elfelejtettek közben egy jópárat, ezért jól összegubancolódtak a végére. Ebből már nem sok folytatás viszi ki őket.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, SmileyZ
2015. augusztus 13. 09:49 #1714
Xelly
Xelly
♥.bubu. ♥
 
Státusz........♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.12.
Hozzászólás: 2323
Csatolások: 120
Azonosító: 143141
Offline offline
Nekem akárki akármit mond szerintem eddig a legjobb -A Mona volt. Neki oka is volt és annak a sztorinak értelme is volt csak kár volt őt olyan hamar kilőni, és nagyon remélem hogy az 5 éves ugrás után őt is látjuk még, mert az önfeláldozó akciója után nagyon megkedveltem. wink.gif És bennem még mindig nem hal meg a remény hogy drága írónőnk meggondolja magát és félrevezetésnek szánta az egészet és kapunk egy BIG'A'-t aki végrebeleillik a képbe.
De a végén mikor Sara áll a sírnál szerintetek kit temettek el? Cecet? Gondolom ha meghalt volna Ali nem vidámkodott volna a sorozat végén. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, CandUs
2015. augusztus 13. 11:00 #1715
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
SPOILER!
Személy szerint, én nekem nincs bajom azzal, hogy CeCe lett A. Jó, az elején én is csalódott voltam, hiszen 5 éve vártam már erre és tény, hogy nagyobb csattanóra számítottam, de a rész végére már teljesen megbarátkoztam a dologgal és tetszett is. Örülök, hogy nem Wren lett A, mert akkor én csalódott lettem volna nagyon.. dry.gif Hiába mondtam mindenkinek, hogy nem Wren lesz.. senki nem hitt nekem. biggrin.gif
Cece indítékait valahol meglehet érteni.. néha ugyan kissé zavaros volt a dolog, de szerintem egész jól megoldották. Habár a transznemű dolgon kicsit kiégtem. biggrin.gif Főleg, mikor hajnali kettőkor komás fejjel néztem élőben. Le is fordultam a székről, mikor Cece megfordult. xD

Összességében nekem nagyon tetszett és lehet ezzel egyedül vagyok, de ez van. smileeee.gif Cece a harmadik évad óta a(z) (egyik) kedvenc karakterem és őszintén ledöbbentem, amikor kiderült egész végig a kedvencem volt A.. blink.gif Olvastam teóriákat, ahol Cece-t gyanúsították és ilyen transznemű dolgokat hoztak fel, de nem akartam elhinni... biggrin.gif

10/10.. Imádom ezt az évadot.
2015. augusztus 13. 11:25 #1716
willkoy
willkoy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.01.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 3539
Azonosító: 168274
Offline offline
new stills w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, idone
2015. augusztus 13. 12:53 #1717
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Sokan írtátok, hogy remélitek, hogy ez csak valami elterelő hadművelet, és hogy a valódi Über A az csak még most jön. Hát én őszinte leszek, nekem már az is mindegy, hogy Cece A -bár a sok logikai idiótaság mellett nem tudok elmenni- de szerintem már annyira felesleges lenne még egy Uber A. Elég volt a kicsi, közepes nagy A-kből -komolyan mint valami mozi menü. Én most érzem azt, hogy ez a sorozat nagyon elfáradt... Itt lenne már az ideje tényleg egy kaszának, pedig régen nagyon imádtam, de pontosan ugyanarra a sorsa fordult, mint a Gossip Girl. Ott is a sok keverés-kavarásból egy olyan véget hoztak ki, ami igazából vicc a köbön.

És az meg, hogy MK most mentegeti magát, hogy ő már két éve is ezt tervezte, kb. olyan, mint halottnak a csók. Messziről visít a részről, hogy egy sebtében összerakott tákolmány.
1 felhasználónak tetszik: adriienn96
2015. augusztus 13. 13:19 #1718
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2015.08.13. 12:53)
Sokan írtátok, hogy remélitek, hogy ez csak valami elterelő hadművelet, és hogy a valódi Über A az csak még most jön. Hát én őszinte leszek, nekem már az is mindegy, hogy Cece A -bár a sok logikai idiótaság mellett nem tudok elmenni- de szerintem már annyira felesleges lenne még egy Uber A. Elég volt a kicsi, közepes nagy A-kből -komolyan mint valami mozi menü. Én most érzem azt, hogy ez a sorozat nagyon elfáradt... Itt lenne már az ideje tényleg egy kaszának, pedig régen nagyon imádtam, de pontosan ugyanarra a sorsa fordult, mint a Gossip Girl. Ott is a sok keverés-kavarásból egy olyan véget hoztak ki, ami igazából vicc a köbön.
És az meg, hogy MK most mentegeti magát, hogy ő már két éve is ezt tervezte, kb. olyan, mint halottnak a csók. Messziről visít a részről, hogy egy sebtében összerakott tákolmány.

Pedig lesz még 7. évad is. Nem tudom, hogy az időugrás mennyit fog segíteni a történeten. Igazából ezt a maradék 30 epizódot inkább szentelhetnék a szálak elvarrásának, minthogy újabb sületlenségeket hozzanak be. MK nagyon nem gondolta át ezt a CeCe-s koncepciót, kivéve persze, ha akar rajta még egyet csavarni azzal, hogy valójában ő mégsem Charles, hanem Bethany Young (ami amúgy százszor értelmesebb lenne).
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, CandUs
2015. augusztus 13. 16:32 #1719
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Lehet, hogy eredetileg Wren-t akarták A-nak, de azért ez a videó eléggé érdekes:
https://www.youtube.com/watch?v=XIv54Zr5G5o&list=LL8krGYGkLMIuPgaEsNAPqlQ&index=1

Tényleg olyan mintha már évek óta ezt tervezték.. Eléggé sok nyom, bizonyíték van abban a videóban. >< De lehet csak én gondolom így.
2015. augusztus 13. 17:16 #1720
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
http://ashleybenson.gportal.hu/gindex.php?pg=36225604&postid=1259565

Itt van néhány megválaszolatlan kérdésre válasz. smileeee.gif Nem sok, de legalább megtudtuk, ki ölte meg Garretet.
Csak azt nem értem, hogyha CeCe temette el az anyját, miért a Hastings udvarba ásta el? rohog.gif
94 oldal 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!