Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 28. 11:24 #1781
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Annyira nem hasonlít az eddigi évadokhoz. Mégis ha megjelenik a rész, rögtön ezt nézem meg, nem a többi sorozatot. rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2016. február 29. 13:25 #1782
KitCat
KitCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 3
Azonosító: 248992
Offline offline
Idézet (Dóra119 @ 2016.02.19. 12:34)
Számomra az az érdekes, hogy azt mondták sokkal durvább lesz az új zaklató, de szinte még nem is láttunk belőle semmit. És Alisonra tényleg olyan ruhákat adnak, amik rendesen kövérítik. Alison amúgy rendesen megváltozott. Nekem még a Spencer-Caleb páros tökre furcsa. Mármint nagyon édesek együtt, de nekem nagyon szokatlan. Bár lehet csak hozzá kell szoknom  blush.gif



Szerintem még csak most kezd beindulni a történet rolleyes.gif Legalábbis jó lenne ha többet mutatna az új "A" abból a sokkal gonoszabb énjéből biggrin.gif
Spencer - Caleb párossal meg az a baj hogy nagyon hamar összegabalyodtak...nem láttunk igazából semmit abból a sok időből amit eddig eltöltöttek és nem tudtuk megszeretni őket... legalábbis Hannaval azért voltak jók mert felvolt építve a kapcsolatuk szépen haladt előre...itt meg pár rész alatt összejöttek és semmi különleges nincs benne.... pedig amikor iszogattak és kiderült hogy kölcsönös a dolog akkor még tetszettek együtt...na meg elég zavaró számomra hogy minden részben látszik Spenceren ahogy még Toby után fut... 110.gif
2016. március 02. 20:20 #1783
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
6x18 - "Burn This" stills (HQ)

5 felhasználónak tetszik: LDreamP, standoffan, SmileyZ, Bessie, duffi
2016. március 06. 18:05 #1784
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
6x19 - "Did You Miss Me?" stills (HQ)

7 felhasználónak tetszik: Cintii, LDreamP, SmileyZ, Bessie, standoffan, ozoli, duffi
2016. március 13. 14:45 #1785
KitCat
KitCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 3
Azonosító: 248992
Offline offline
!!!!SPOILER!!!!










Na mit gondoltok kinek lesz ikertesója? smileeee.gif
2016. március 16. 04:34 #1786
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
kész vagyok. mega_shok.gif ooo.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, funny18
2016. március 16. 16:37 #1787
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.03.16. 04:34)
kész vagyok.  mega_shok.gif  ooo.gif

Én is tongue.gif Annyira éreztem, hogy Elliot-tal valami nem stimmel és bejött. Ezria párosra meg érdemes volt ennyi ideig várnom. Elolvadtam tőlük. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Bessie, SmileyZ
2016. március 16. 17:33 #1788
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett a vége. A többségét lehetett sejteni, de azért volt, amivel megleptek. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, SmileyZ
2016. március 16. 22:01 #1789
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Na ez a rész tényleg jó volt! Most nem is tudok részletesebb véleményt írni, még emésztenem kell ezt a részt.

SPOILERES KÉRDÉS!!444!
Akkor most mi van? Mary Drake az Jessica Dilaurentis, aki egy pszichopata? Vagy most hogy van az a Charles/Charlotte szál? Összekeveredtem teljesen. Am azt annyira tudtam, hogy Elliot egy szemétláda. Valahogy furcsállottam is, hogy elmegy arra a konferenciára. Általában ilyenkor kerülnek elő a pszichopaták. Szegény Ali, komolyan sajnálom.
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. március 16. 23:04 #1790
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.03.16. 22:01)
Na ez a rész tényleg jó volt! Most nem is tudok részletesebb véleményt írni, még emésztenem kell ezt a részt.
SPOILERES KÉRDÉS!!444!
Akkor most mi van? Mary Drake az Jessica Dilaurentis, aki egy pszichopata? Vagy most hogy van az a Charles/Charlotte szál? Összekeveredtem teljesen. Am azt annyira tudtam, hogy Elliot egy szemétláda. Valahogy furcsállottam is, hogy elmegy arra a konferenciára. Általában ilyenkor kerülnek elő a pszichopaták. Szegény Ali, komolyan sajnálom.

Akkor fehéren hogy mások kedvét ne rontsuk el wink.gif Angolom nem a legjobb de én hajnalban ezt láttam:
Srácok tehát készülnek a nagy találkára A-val. Elhitették, hogy Hanna ölte meg Cecet. Annál a nyomi panziónál készültek a nagy leleplezésre. Volt fotó, meg miegymás. Elméletileg Hanna egy olyan szobában volt, ahonnan nem volt se ki, se belépés.
A régi nagy szerelmek ugye összejöttek, volt Ezria, Haleb, Spoby. Veronica megnyerte a választást. Spoby páros plusz Mona rohog.gif kiderítette, hogy a Radleyben élt egy Mary Drake nevű nő, akinek Charles volt az anyja, és adoptálta a gyerekét a szabadon élő Jessicának. Most nem vagyok benne biztos hogy az is benne volt hogy Jessicának adoptálták. Hajnalban nem pont ez tűnt fel. Mindjárt megnézem mégegyszer és majd ez is a helyére kerül. blush.gif
Alinek látomásai voltak halott (zombi?) anyjáról, és Wildenről. wtf.gif Elég gyakran úgyhogy Ali bevonult egy diliházba. rohog.gif
A nagy leleplezés nem jött össze, Hanna eltűnt és a végén annyit láttunk, hogy vérzik a szája, és a testét húzzák a templomban. Láttuk Maryt, majd azt hogy a halott Wildenből ugyebár Eliott lett. Mary ugyebár azt mondta hogy megbosszulták Charlotte-ot.

Én már csak arra lennék kíváncsi mit kavar Sara?
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, CandUs, Vans
2016. március 17. 13:44 #1791
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
SPOILERES!!!!

Ez a rész....fúú,ez nagyon jó volt. laugh.gif Akartam róla egy nagyobb véleményt írni,de maradjunk abban,hogy szerintem remek rész volt,mindennel megvagyok elégedve,a vége meg...hát nagyot néztem. laugh.gif Bár volt amire számítottam...Eliottal kapcsolatban pl sejtettem azért,hogy ez van. blush.gif A legjobban a részben Hanna-nak és Calebnek örültem. heart.gif Olyan jó lenne ha újra összejönnének.Meg Spencer és Toby is,meg aztán az Aria és Ezra rész...az olyan szép volt. heart.gif Kíváncsian várom a folytatást. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2016. március 17. 14:54 #1792
KitCat
KitCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 3
Azonosító: 248992
Offline offline
Spoiler!


Nem tudom ki hogy van vele, de lehetett volna nagyobb odafigyeléssel is. Arra gondolok , hogy Caleb reggel még Spencer mellett ébredt erre lazán megcsókolja Hannat . Talán annyi is elég lett volna ha csak magához öleli mert így nekem ez erős volt.
Ezria meg oké szuper jelenet volt na de egyből az ágyba?? Azt hittem megállnak egy v két csóknál ha már Aria foglalt. Persze a heves érzelmek stb....de a sorozat nem túl jó példát mutat ezzel a mindenki mindenkivel dologgal.
5 felhasználónak tetszik: go_nino, Bessie, CandUs, adriienn96, KataCullen
2016. március 17. 15:53 #1793
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem kell ehhez nagyobb odafigyelés, pont azért volt hihető mert ők Hanna-Caleb, Aria-Ezra azért évekig szerelmesek voltak egymásba. Ilyen érzelem nem múlik el teljesen. Hiába jött új pasas, a lányok mégsem tudták teljesen elengedni régi szerelmüket.
Hogy Hanna hogy fogja túl élni kérdéses, de nyilván túléli. Csak attól tartok, hogy cicaharc lesz Spencer és Hanna között calebért. rolleyes.gif Azt nagyon nem kéne erőltetni. habár tuti lesz egy kis konfliktus ebből. Amúgy ha Spencert nézzük, mindig elég érdekes pasikat választ. rohog.gif
Nekem a bajom a sorozattal, a következetlenség. Kitalálnak egy teóriát És úgy haladnak hogy azt bebizonyítsák. Nem gondolnak végig minden lehetőséget. Főleg olyan ellenféllel, mint A. Akikből nem volt hiány az évek alatt ugyebár. Ott van Mona pl. Őt is legtöbbször mellőzik, de ő volt az egyik legkeményebb ellenfelük, mégis ahelyett hogy segítséget kérnének tőle, megbeszélnék, vagy szemmel tartanák, inkább mellőzik. 110.gif Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy az évek alatt mennyi furfanggal tett a lányok alá. Ugyanígy segíthetne nekik is de neeeeeem. 110.gif
4 felhasználónak tetszik: go_nino, KitCat, CandUs, SmileyZ
2016. március 17. 16:46 #1794
KitCat
KitCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 3
Azonosító: 248992
Offline offline
Az is erdekes volt amikor Spencer Calebnek: Szeretlek.
Erre caleb??? Haha 110.gif mad.gif sad.gif reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ, adriienn96, CandUs
2016. március 18. 11:34 #1795
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.03.17. 15:53)
Amúgy ha Spencert nézzük, mindig elég érdekes pasikat választ. rohog.gif 


Erre mondta Melissa,hogy Spencer mindig is szerette elszedni a portékát más kosarából. rohog.gif

Idézet (Bessie @ 2016.03.17. 15:53)
 
Nekem a bajom a sorozattal, a következetlenség. Kitalálnak egy teóriát És úgy haladnak hogy azt bebizonyítsák. Nem gondolnak végig minden lehetőséget. Főleg olyan ellenféllel, mint A. Akikből nem volt hiány az évek alatt ugyebár. Ott van Mona pl. Őt is legtöbbször mellőzik, de ő volt az egyik legkeményebb ellenfelük, mégis ahelyett hogy segítséget kérnének tőle, megbeszélnék, vagy szemmel tartanák, inkább mellőzik. 110.gif Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy az évek alatt mennyi furfanggal tett a lányok alá. Ugyanígy segíthetne nekik is de neeeeeem. 110.gif


Mondjuk az tuti,hogy van itt annyi kérdés amire biztos sosem kapunk választ.Erről ugye írt is valaki cikket,hogy mennyi kérdést lehetne feltenni az írónőnek.Szerintem már felére ő maga sem emlékszik. rolleyes.gif Monával kapcsolatban teljesen igazad van.Ha valaki,hát ő rengeteget tudna nekik segíteni,ehelyett mindig csak elzavarják.Oké,hogy nem akarnak (vagy nem tudnak) benne bízni,ha valaki engem akarna tönkretenni én sem bíznék benne,de hogy ennyi eszük nincs azért...gáz.Pedig Mona egyedül hamarabb megoldaná a dolgokat mint ők 4-en 5-en együtt.Plusz a pasijaik... rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: go_nino, CandUs, House Of Wax, Bessie
2016. március 18. 16:19 #1796
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2016.03.18. 11:34)
Erre mondta Melissa,hogy Spencer mindig is szerette elszedni a portékát más kosarából.  rohog.gif 
Mondjuk az tuti,hogy van itt annyi kérdés amire biztos sosem kapunk választ.Erről ugye írt is valaki cikket,hogy mennyi kérdést lehetne feltenni az írónőnek.Szerintem már felére ő maga sem emlékszik. rolleyes.gif Monával kapcsolatban teljesen igazad van.Ha valaki,hát ő rengeteget tudna nekik segíteni,ehelyett mindig csak elzavarják.Oké,hogy nem akarnak (vagy nem tudnak) benne bízni,ha valaki engem akarna tönkretenni én sem bíznék benne,de hogy ennyi eszük nincs azért...gáz.Pedig Mona egyedül hamarabb megoldaná a dolgokat mint ők 4-en 5-en együtt.Plusz a pasijaik...  rohog.gif

Hogy is szól a mondás? Tartsd közel a barátaidat. Az ellenségeidet még közelebb rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, CandUs
2016. március 25. 21:56 #1797
- törölt felhasználó -    
Idézet (KitCat @ 2016.03.17. 14:54)
Spoiler!
Nem tudom ki hogy van vele, de lehetett volna nagyobb odafigyeléssel is. Arra gondolok , hogy Caleb reggel még Spencer mellett ébredt erre lazán megcsókolja Hannat . Talán annyi is elég lett volna ha csak magához öleli mert így nekem ez erős volt. 
Ezria meg oké szuper jelenet volt na de egyből az ágyba?? Azt hittem megállnak egy v két csóknál ha már Aria foglalt. Persze a heves érzelmek stb....de a sorozat nem túl jó példát mutat ezzel a mindenki mindenkivel dologgal.


Szia!
Szerintem egyenesen felháborító (és undorító) volt Ezra és Aria jelenete, kapcsolata meg úgy minden. De hát nincs mit tenni. Nagyon sok az Ezria fan és muszáj volt valami szupcsi dolgot mutatni a rajongóknak.
1 felhasználónak tetszik: Vans
2016. március 25. 23:17 #1798
Vans
Vans
game on
 
Státuszdon't say a word while we dance with the devil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.05.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 368
Azonosító: 249432
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2016.03.25. 21:56)
Szia!
Szerintem egyenesen felháborító (és undorító) volt Ezra és Aria jelenete, kapcsolata meg úgy minden. De hát nincs mit tenni. Nagyon sok az Ezria fan és muszáj volt valami szupcsi dolgot mutatni a rajongóknak.

Egyetértek. Sose voltam Ezria rajongó, de tényleg nem mutat jó példát ez, hogy Ezria és Haleb is "visszatért".
2 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96
2016. április 04. 19:24 #1799
KitCat
KitCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 3
Azonosító: 248992
Offline offline
Szerintem amúgy nem fer! Esély se nagyon volt rá hogy caleb és spencer kapcsolatát megszerethessük mert nem mutattak abból nagyon semmit mikor együtt töltötték az időt.
Hannaval meg annyi mindent megéltek hogy mindenki a halebert lazad szinte maguk a szineszek is .
Azt viszont nem ertem hogy a sok kozossegi oldalon miert nem kereste meg calebet vagy spenceren keresztul. Ha szerette lett volna ra mod hogy megtalalja ot es tisztazzak.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, adriienn96
2016. június 04. 12:18 #1800
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
7X01 - TICK-TOCK, BITCHES promotional photos wub.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Bessie, SmileyZ
94 oldal 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!