Starity

Viaszbábú lesz Robert Pattinsonból

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 03. 15:05 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A londoni Madame Tussauds viaszmúzeum végre megadta magát a rajongói nyomásnak, és így néhány héten belül már Robert Pattinson viaszmása is elkészül.


A híres viaszmúzeumban szinte minden nagy sztár helyet kap, így aztán nem volt kérdéses, hogy elõbb-utóbb Robert is odakerül. A múzeum már majdnem befejezte a szobrot, de még azért bõven folynak a munkálatok, hogy sikerüljön a színész kultikus, kócos haját minél jobban megalkotniuk viaszból. A színész szobrát egyébként azután kezdték el készíteni, hogy több ezren jelezték igényüket egy viasz-Robertre, és a nagy népszerûségének köszönhetõen a sztárt a múzeum VIP termébe fogják elhelyezni, olyan hírességek szobrai mellett, mint Johnny Depp, Brad Pitt vagy Angelina Jolie.

Mindeközben a sztár tovább borzolja a rajongók idegeit azzal, hogy állítólag ismét bevallotta kapcsolatát Kristennel. A Remember Me premierjén ugyanis nem csak, hogy a színésznõ mellett ült és szerelmesen simogatta és puszilgatta, de mikor a Life & Style magazin megkérdezte tõle, milyen érzés az, hogy a barátnõje, Kristen itt van és támogatja, a sztár válasza csupán annyi volt, hogy „nagyon jó”. Hmm, elkerülte a figyelmed a „barátnõ” szó, Robert?
2010. március 03. 15:08 #2
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. March 3. - 15:05)
A londoni Madame Tussauds viaszmúzeum végre megadta magát a rajongói nyomásnak, és így néhány héten belül már Robert Pattinson viaszmása is elkészül.
A híres viaszmúzeumban szinte minden nagy sztár helyet kap, így aztán nem volt kérdéses, hogy elõbb-utóbb Robert is odakerül. A múzeum már majdnem befejezte a szobrot, de még azért bõven folynak a munkálatok, hogy sikerüljön a színész kultikus, kócos haját minél jobban megalkotniuk viaszból. A színész szobrát egyébként azután kezdték el készíteni, hogy több ezren jelezték igényüket egy viasz-Robertre, és a nagy népszerûségének köszönhetõen a sztárt a múzeum VIP termébe fogják elhelyezni, olyan hírességek szobrai mellett, mint Johnny Depp, Brad Pitt vagy Angelina Jolie.

Mindeközben a sztár tovább borzolja a rajongók idegeit azzal, hogy állítólag ismét bevallotta kapcsolatát Kristennel. A Remember Me premierjén ugyanis nem csak, hogy a színésznõ mellett ült és szerelmesen simogatta és puszilgatta, de mikor a Life & Style magazin megkérdezte tõle, milyen érzés az, hogy a barátnõje, Kristen itt van és támogatja, a sztár válasza csupán annyi volt, hogy „nagyon jó”. Hmm, elkerülte a figyelmed a „barátnõ” szó, Robert?


Már vártam hogy mikor kerül oda... esküszöm már az a sok, amilyen szinten sztárolva van, egyébként nem lenne vele semmi gondom...
2010. március 03. 17:18 #3
Zsuvi
Zsuvi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 105893
Offline offline
Gondoltam, hogy egyszer õ is bekerül... biggrin.gif
Bár mint az elõttem lévõ is írta, nekem is ez a túlzott "nagy sztár" szerep nem tetszik, de amúgy nincs gondom vele...smileeee.gif
2010. március 03. 23:57 #4
- törölt felhasználó -    
Eddig így néz ki, meg lehet csodálni... Szerintem 100%-ig hasonlít az arca
http://www.madametussauds.com/London/NewsA...ce/Default.aspx
2010. március 04. 01:04 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(Brittany20 @ 2010. March 3. - 15:08)
Már vártam hogy mikor kerül oda... esküszöm már az a sok, amilyen szinten sztárolva van, egyébként nem lenne vele semmi gondom...

nekem dettó ugyan ez volt megan fox biggrin.gif most meg elvagyok vele laugh.gif najó, visszatérve robhoz, mivel én nem olvasom el azt, hogy egy nap hányszor szívott el egy slukkot, ezért én nem érzem úgy, hogy sztárolva van biggrin.gif tongue.gif
amúgy szerintem kicsit túlzás h máris viaszbaba lesz, nem akarok negatív lenni, de 10 év múlva ki tudja hol lesz, a twilight-sorozat egy dolog, de ha ezen felül nem lesz nagy dobása, akkor õ is ilyen idénysztár.. :/
2010. március 04. 01:12 #6
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
na már a csapból (akarom mondani a viaszból) is Pattinson folyik dry.gif dry.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: inspiredboy
2010. március 04. 09:18 #7
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2010. March 4. - 01:04)
nekem dettó ugyan ez volt megan fox biggrin.gif  most meg elvagyok vele laugh.gif  najó, visszatérve robhoz, mivel én nem olvasom el azt, hogy egy nap hányszor szívott el egy slukkot, ezért én nem érzem úgy, hogy sztárolva van biggrin.gif  tongue.gif
amúgy szerintem kicsit túlzás h máris viaszbaba lesz, nem akarok negatív lenni, de 10 év múlva ki tudja hol lesz, a twilight-sorozat egy dolog, de ha ezen felül nem lesz nagy dobása, akkor õ is ilyen idénysztár.. :/


Már én se szoktam elolvasni a róla szóló pletykákat (mármint Robról) de így is mindig feltûnik a neve valahol. Ugyanez a gondolatmenet futott át rajtam is mint a te fejedbe, hogy a Twilight-on kívül még nem sokat tett le az asztalra, és egyelõre ki tudja hol lesz még sok - sok év múlva... ezért tartom "sok"-nak hogy bekerül a múzeumba.
2010. március 04. 13:41 #8
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. March 4. - 09:18)
Már én se szoktam elolvasni a róla szóló pletykákat (mármint Robról) de így is mindig feltûnik a neve valahol. Ugyanez a gondolatmenet futott át rajtam is mint a te fejedbe, hogy a Twilight-on kívül még nem sokat tett le az asztalra, és egyelõre ki tudja hol lesz még sok - sok év múlva... ezért tartom "sok"-nak hogy bekerül a múzeumba.

Ha lecseng a láz és azon kívül nem lesz sikere, akkor a viaszbábúja maximum porosodni fog valahol a raktárban. smileeee.gif biggrin.gif
2010. március 04. 14:15 #9
- törölt felhasználó -    
Ki nem sz..ja le, hogy Robert Pattinsonról mit mintáznak meg hova teszik? dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Balu, kylie.m
2010. március 04. 14:27 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. March 4. - 14:15)
Ki nem sz..ja le, hogy Robert Pattinsonról mit mintáznak meg hova teszik?  dry.gif


same here.
( <3 Jennás avatarod thumbsup.gif )
2010. március 04. 14:36 #11
kylie.m
kylie.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 301
Azonosító: 41685
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. March 4. - 14:15)
Ki nem sz..ja le, hogy Robert Pattinsonról mit mintáznak meg hova teszik?  dry.gif


egyet értek
2010. március 04. 14:46 #12
Nicole56
Nicole56
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.10.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 28
Azonosító: 41014
Offline offline
Nem tudom, nekem a Remember Me sem tûnik rossznak, de majd meglátjuk... biggrin.gif Állítólag nagyot alakított benne blink.gif
2010. március 04. 14:52 #13
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5216
Csatolások: 18506
Azonosító: 16930
Offline offline


Ez felháborító...... Nem tudok erre mást mondani....
2010. március 04. 15:21 #14
- törölt felhasználó -    
Vincent készíti el? biggrin.gif
user posted image

Bocsi rohog.gif
2010. március 04. 15:23 #15
matessz
matessz
 
Státusznem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.09.
Hozzászólás: 1014
Csatolások: 22
Azonosító: 95461
Offline offline
Szuper 110.gif Jó neki lol2.gif
2010. március 04. 15:58 #16
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Idézet(norbbika @ 2010. March 4. - 16:21)
Vincent készíti el? biggrin.gif
user posted image

Bocsi rohog.gif

ez jó _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2010. március 04. 16:02 #17
- törölt felhasználó -    
Viasztestek II.
hamarosan a mozikban! rohog.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!