Starity

Lady GaGának nincs szüksége szexre

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 03. 16:50 #1
- törölt felhasználó -    
Imádjuk Lady GaGa botrányait, ám szerencsére nem csak valami õrültséggel tudja felhívni magára a figyelmet. Azt már eddig is tudtuk, hogy a sztár szingliként is boldog, ám most már kifejezetten arról beszélt, hogy a szex egyáltalán nem olyan fontos!
Miközben az Egyesült Államokban betiltották egyik pikáns magazincímlapját - ugyanis a konzervatív amcsiknak nem tetszik, hogy az túlságosan szexuálisra sikerült - Lady GaGa mindennek nevezhetõ, csak szexmániásnak nem. Az énekesnõ, aki már korábban bevallotta, hogy azért szingli, mert nincs ideje egy kapcsolatra, most arról beszélt, mennyire eltúlozzák az emberek a szex fontosságát!

"Egyedül vagyok, mert nincs idõm. De tudjátok mit? Nincs ezzel semmi baj. Még Lady GaGa is megvan szex nélkül. Nincs szükség szexre ahhoz, hogy szeressenek. A lányoknak pedig azt tudnám mondani, hogy várjanak a szexszel addig, amíg nem találnak maguknak valaki különlegeset. Ha nem ismered eléggé az illetõt, ne feküdj le vele. Manapság teljesen oké ez, fel kell nõnünk.,,

GaGa nem csak a csalódástól szeretné amúgy megvédeni az embereket, de aktívan részt vesz az AIDS elleni harcban is.

"Amikor látom a gyönyörû rajongóimat, akkor érzem csak igazán, hogy mit is jelentenek nekem. Muszáj megvédenem õket, és megtanítanom nekik, hogy szeressék önmagukat. A felvilágosítás a legjobb eszköz az AIDS megelõzésére. Az Egyesült Királyságban például 10 fertõzött nõbõl 6 mindösszesen 13 éves. Hiszek abban, hogy nekünk nõknek tanítanunk kell egymást az ilyen dolgokról.,,

Eddig is szerettem GaGa-t, de ezek után még nagyobbat nõtt a szememben! meghajolo.gif
2010. március 03. 17:07 #2
- törölt felhasználó -    
Én simán kinéztem volna belõle pedig hogy egy nimfo' domina. laugh.gif
(Tök normálisnak tûnik, csak a divatstílusa lóg ki kissé taps.gif)
2010. március 03. 17:13 #3
Zsuvi
Zsuvi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 105893
Offline offline
Idézet(Dirthy @ 2010. March 3. - 17:07)
Én simán kinéztem volna belõle pedig hogy egy nimfo' domina. laugh.gif
(Tök normálisnak tûnik, csak a divatstílusa lóg ki kissé taps.gif)



Ezek után.Hát.Sose voltam nagy fan, a számait meg bírtam.De nagyot nõtt a szememben smileeee.gif beer.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
A stílusa tényleg elég "egyedi" mint írtad...Nekem nem jön be...De ez.Pirospont smileeee.gif
2010. március 04. 17:15 #4
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. March 3. - 16:50)
Az Egyesült Királyságban például 10 fertõzött nõbõl 6 mindösszesen 13 éves.


omg. ohmy.gif Ez nagyon durva.

Egyébként helyes meglátás. beer.gif blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!