Starity

Hujber Feri a Reggeli új mûsorvezetõje

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 05. 13:19 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A hetek óta tartó találgatásoknak vége: hivatalossá vált, hogy Hujber Feri lesz a Reggeli új mûsorvezetõje!

Stohl András januárban döntött úgy, hogy hosszú évek után bizonytalan idõre felhagy a reggeli mûsorvezetéssel. Az õ megüresedett helyére válogattak hosszú heteken át új férfi mûsorvezetõt Szujó Zoli és Csonka Bandi mellé.

- Õszintén bevallom, hogy nagyon izgulok. Bár számtalanszor szerepeltem már az ellenkezõ oldalon, azaz interjúalanyként, de ez most teljesen más érzés lesz. Ahogy bejöttem az RTL Klub székházába, már kollégaként köszöntöttek a stáb tagjai és leendõ mûsorvezetõtársaim is. Jövõ hétfõn kezdek, Horváth Éva oldalán. Az elsõ idõkben biztos, nagyon oda kell rám figyeljen, ráadásul az elsõ napomon a Reggeli fõ témája az Oscar-díj átadás lesz, szóval alapos elõkészületet igényel majd a téma. Az hogy színész vagyok, a mûsorvezetésben szerintem csak elõnyömre válhat, hiszen a váratlan szituációkat, kényes helyzeteket talán könnyebben tudom majd kezelni. Remélem, hogy a nézõk megszeretnek majd ebben az új „szerepben”. – nyiltakozta Hujber Feri, aki nõnapon, azaz március 8-án kezd a Reggeli mûsorvezetõjeként – remélhetõleg a hölgynézõk örömére.
2010. március 05. 14:42 #2
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Jobb, mint a Stohl ^^
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!