Starity

Megan Fox csak két palival feküdt le - egész életében

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 05. 13:27 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Megan Fox röhejes nyilatkozatai az elmúlt hónapokban megtöltötték a lapokat, a színésznõ azonban most bevallotta, hogy egyáltalán nem az a durva szexszimbólum, aminek hiszik. A Transformers sztárja az áprilisi Harper’s Bazaar címlapján látható, a képsorozathoz tartozó interjúban pedig õszintén vall személyisége rejtett jegyeirõl…



„Csak két férfival feküdtem le egész életemben. A gyerekkori szerelmemmel és Briannel. Nem tudok olyan valakivel szexelni, akibe nem vagyok szerelmes, egyszerûn soha nem lennék rá képes. Magától a gondolattól is rosszul vagyok. Még soha nem kerültem olyan helyzetbe, hogy az egyéjszakás kaland lehetõsége felmerült volna bennem.”

Ha ennyire szerény lány, akkor vajon miért csinált úgy éveken át, mintha szexéhes buta baba lenne? A választ õ maga fogalmazta meg:



„Azt bántam meg a leginkább, hogy én magam asszisztáltam a médiának ahhoz, hogy buta rajzfilmfigurát csináljon belõlem. Nem bántam meg, ami történt velem, inkább azt sajnálom, hogy nagyon hülyén kezeltem az egész helyzetet.”

Megan azt is elmondta, hogy új filmjében szilikon bugyit és felsõt visel, mivel már csak a melleit és az alsótestét nem látta az egész világ, és szeretne valamit magának és a szerelmének is megõrizni teste titkaiból…
2010. március 06. 13:05 #2
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Ha jól tudom ebben az interjúban volt az is amikor azt mondta hogy Brian fiára 3 éves korától õ vigyáz.
2010. március 06. 15:24 #3
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Sxsyew @ 2010. March 6. - 13:05)
Ha jól tudom ebben az interjúban volt az is amikor azt mondta hogy Brian fiára 3 éves korától õ vigyáz.


Igen, ebbe volt. De ezt miért is kapcsolódik a témához? biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!