Starity

Szextilalmat hirdetett Capello!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 05. 14:40 #1
- törölt felhasználó -    
A 2010-es dél-afrikai futball-világbajnokság alatt csakis a futballra koncentrálhatnak az angol futball-válogatott játékosai. Szerelmi életet nem élhetnek, feleségükkel, barátnõjükkel legfeljebb csak a mérkõzés utáni napon találkozhatnak.

A 2006-os vb idején még az angol válogatott fõhadiszállásnak közelében, Baden-Badenben állomásozhattak az angol sztárok kedvesei. Dél-Afrikában már nem lóghatnak a futballisták nyakán.

John Terry és Ashley Cole szexbotrányai mindent megváltoztatttak.

„Ha valaki nagyon szeretné, a mérkõzés utáni napon láthatja feleségét“- nyilatkozta a rigorózus szövetségi kapitány Fabio Capello.

„A pályán és azon kívül is viselkednünk kell, türtõztetnünk kell magunkat. Az én feleségem leghamarabb az elõdöntõre érkezik" - tette hozzá Steven Gerrard csapatkapitány-helyettes.

Eddig csak egy futballistafeleség jelezte részvételét a futball-vb-n, Victoria Beckham Fokvárosban, 2000 kilométerre az angol edzõközponttól foglalt szállást...

De sz_r nekik... biggrin.gif
2010. március 05. 14:41 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet(CanDee Sweet @ 2010. March 5. - 14:40)


De sz_r nekik...  biggrin.gif

majd ha lesz idõm, megsajnálom õket rohog.gif _nevet.gif
2010. március 05. 16:57 #3
- törölt felhasználó -    
Nem olyan régen láttam egy tudományos dokumentum sorozatot, ott pont ezt az urban legendet akarta megcáfolni egy profi boxoló, hogy a szex rossz hatással van a teljesítményre. biggrin.gif

És láss csodát, a mért eredményei (amit rögtön egy órával a feleségével eltöltött idõ után csináltak) sokkal jobbak lettek a próba teszteken, mint mikor egy hétig türtõztette magát, sõt az is õt igazolja hogy a tesztoszterin-szint csaknem duplájára nõtt a vérében. biggrin.gif

A mindenbenkülöncködõangolok meg hagy szenvedjenek csak, nem fogok sírni ha kiesnek... taps.gif
2010. március 05. 16:59 #4
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Dirthy @ 2010. March 5. - 16:57)
Nem olyan régen láttam egy tudományos dokumentum sorozatot, ott pont ezt az urban legendet akarta megcáfolni egy profi boxoló, hogy a szex rossz hatással van a teljesítményre. biggrin.gif

És láss csodát, a mért eredményei (amit rögtön egy órával a feleségével eltöltött idõ után csináltak) sokkal jobbak lettek a próba teszteken, mit mikor egy hétig tûrtõztette magát, sõt az is õt igazolja hogy a tesztoszterin-szint csaknem duplájára nõtt a vérében. biggrin.gif

A mindenbenkülöncködõangolok meg hagy szenvedjenek csak, nem fogok sírni ha kiesnek... taps.gif

Igazából a kezük nincs megkötve. biggrin.gif
2010. március 05. 17:03 #5
- törölt felhasználó -    
Óójajj de piszkos vagy.. _nevet.gif

Ezek lassan egy kupival sem érnék be egyszerre.. rolleyes.gif
2010. március 05. 17:36 #6
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
blush.gif Én mindig bírtam az angolokat. Egyébként meg nem olyan visszafogottak, amilyennek mutatják magukat wink.gif
2010. március 05. 17:46 #7
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. March 5. - 17:36)
Egyébként meg nem olyan visszafogottak, amilyennek mutatják magukat  wink.gif

Sejtettem, hogy nem a visszafogottságuk miatt van szextilalom. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!