Starity

Twilight saga

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 09. 14:40 #121
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
'TWILIGHT'-MENTES ARANYMÁLNA

A ‘New Moon’ megmenekült a málnácskáktól!
Ahogy korábban megírtam nektek Robert Pattinson-t (aka Edward Cullen), Kristen Stewart-ot (aka Bella Swan), Taylor Lautner-t (aka Jacob Black), Melissa Rosenberg (a forgatókönyvíró) és a 'New Moon' sok-sok kategóriában jelölték az idei Aranymálna Díjátadón (Razzie Awards).
Ahogy eddig is értesültünk róla, nos a Málnák nem éppen olyan díjak amelyek elismernek egy-egy filmet vagy színészt... És most végre megkönnyebbülhetünk, mert az Oscar (március 7.) elõtti este rendezték meg a 2010-es Aranymálnát - a hollywoodi Burnsdall Gallery Filmszínházban, és a 'New Moon', a színészek és a forgatókönyvíró Rosenberg nem váltotta díjra a jelölését!

Éljen, éljen!

Igaz én a jelölések miértjét sem értettem...
2010. március 09. 14:47 #122
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez olyan érdekes, mint Sandra Bullock esete. Oscarra (legjobb színésznõ) és Aranymálnára is jelölik. Errõl ennyit biggrin.gif Ja és mindkettõ jelölést megnyerte. Nem csodás? biggrin.gif _nevet.gif
2010. március 09. 18:36 #123
Angel1
Angel1
visszatérő vendég
 
Státuszsalalalalasalala
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.02.
Hozzászólás: 274
Csatolások: 195
Azonosító: 109042
Offline offline



Pattinson és Stewart mégsem egy pár?


Bár a nemzetközi bulvársajtó hónapok óta arról cikkez, hogy az Alkonyat filmek fõszereplõi Robert Pattinson és Kristen Stewart nem csak a filmvásznon alkotnak egy párt, a fiatal színészek ez idáig tagadták kapcsolatukat.

Ezt megerõsítendõ, Stewart egyedül érkezett, Robert Pattinson új, Remember me címû filmjének New York-i premierjére hétfõ este.

Amíg Pattinson a film nõi fõszereplõje, Emilie de Ravin társaságában pózolt a fotósok kamerái elõtt, Stewart-ot kicsivel mögöttük egyedül fényképezték.

Kérdés tehát, hogy a fiatalok még mindig a vámpírrománc pr kampányának részeként tagadják le kapcsolatukat, vagy valóban nincs köztük több barátságnál? Mindenestre az Access Hollywood tudósítója szerint a hétfõi díszvetítésen semmi jelét nem adták annak, hogy a filmvásznon kívül is egymáshoz tartoznának.

A Remembe me egyébként Allen Coulter rendezõ, új romantikus drámája, akit eddig elsõsorban TV-s munkái révén ismerhettünk. Õ bábáskodott például a Szex és New York több epizódja mellett, de a Maffiózók sorozat jó néhány része is a nevéhez köthetõ. A film két szeretõ viszontagságos életérõl szól, s a fõbb szerepekben Pattinson és de Ravine mellett Pierce Brosnan és Chris Cooper is feltûnik. Az ígéretes mozi hazai premiere áprilisra várható.
2010. március 09. 19:01 #124
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Idézet(Angel1 @ 2010. March 9. - 18:36)
Pattinson és Stewart mégsem egy pár?


dry.gif kezd unalmas lenni.... ez engem a virágtépkedésre emlékeztet: szeret, nem szeret, szeret?, nem szeret!....
2010. március 10. 15:59 #125
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Bár még semmi biztosat nem tudunk a negyedik Twilight-saga részrõl, a Breaking Dawnról, azért a pletykák persze már régóta mennek az utolsó vámpíros filmmel kapcsolatban. Amíg az, hogy az igencsak hosszú történetet lehet, hogy egy helyett két részben mesélik majd el, nem igazán zavar senkit, a film 3 dimenziós verziója ellen már több Twilight-sztár is kifakadt!

Ugyan a 3D-s filmek egyre népszerûbbek mostanában, azért a Twilight színészei még meglehetõsen idegenkednek tõle. Robert Pattinson például nem is érti az egész õrületet!

"Ez a 3D-s dolog összezavar. Még nem láttam az Avatart vagy más 3D-s filmet. De az ötlet maga… Emlékszem, amikor gyerek voltam láttam néhány ilyen filmet, és az összestõl fájt a fejem."

Kellan Lutz is hasonlóképpen gondolkozik:

"A 3D-tõl fáj a szemem. Bár az Avatar 3D-ben és IMAX-ban is csodás volt, de azért nem hiszem, hogy szeretnék egy fél-vámpír babát 3D-ben látni. Vannak olyan jelenetek, amiket egyszerûen nem akarok 3D-ben megnézni."

Ám nem csak a film nagy sztárjai, de a kevésbé fontos szereplõk, mint a Bella barátnõjét játszó - amúgy Oscarra jelölt - Anna Kendrick sem biztos abban, hogy a Breaking Dawnt 3D-ben is el kéne elkészíteni.

"Nem vagyok biztos ebben az egészben. De persze a készítõk engem nem kérdeznek majd meg errõl… "
2010. március 10. 16:04 #126
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
én se tudom hogy mi ez a nagy 3D-s örület...oké hogy jól néz ki, de hátrányai is vannak...az Avatar 3D-s változata után nekem is fájt a fejem sad.gif
2010. március 10. 16:06 #127
heni10400
heni10400
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.12.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 453
Azonosító: 73966
Offline offline
Szerintem se kell 3D! oké hogy pá filmet így csinálnak de azért lássuk be elég fárasztó lesz végigülni a 4. twilight részt önmagában is hogyha már 2 filmre akarják osztani nem hogy még 3Dbe készítsék.. Sztem ez hülyeség.. blink.gif
2010. március 10. 16:12 #128
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4442
Csatolások: 9860
Azonosító: 105388
Offline offline
Egyetértek beer.gif
Minek mindent 3D-ben? Tényleg jó, meg szép, de egy kicsit túl sok (legalábbis nekem biggrin.gif )
2010. március 10. 19:09 #129
- törölt felhasználó -    
Idézet(heni10400 @ 2010. March 10. - 16:06)
Szerintem se kell 3D! oké hogy pá filmet így csinálnak de azért lássuk be elég fárasztó lesz végigülni a 4. twilight részt önmagában is hogyha már 2 filmre akarják osztani nem hogy még 3Dbe készítsék.. Sztem ez hülyeség.. blink.gif

Ha sikerül jól megfogni a sztorit - és mondjuk ha Hardwicke rendezné biggrin.gif - akkor nem lenne kínszenvedés, ha meg valaki így gondolja, az régen rossz, akkor minek ül be? mellow.gif wink.gif
Amúgy mi a frásznak a 3D? Ha lesz is, én tuti simába nézem meg (ha lehet, mert egy 3D-s filmet se láttam még blush.gif ), szóval menjen csak simába, úgy a jó biggrin.gif
2010. március 10. 19:18 #130
heni10400
heni10400
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.12.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 453
Azonosító: 73966
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2010. March 10. - 19:09)
Ha sikerül jól megfogni a sztorit - és mondjuk ha Hardwicke rendezné biggrin.gif  - akkor nem lenne kínszenvedés, ha meg valaki így gondolja, az régen rossz, akkor minek ül be? mellow.gif  wink.gif
Amúgy mi a frásznak a 3D? Ha lesz is, én tuti simába nézem meg (ha lehet, mert egy 3D-s filmet se láttam még blush.gif ), szóval menjen csak simába, úgy a jó biggrin.gif



Khm nem kínszenvedést írtam hanem azt hogy fárasztó lenne biggrin.gif De igen nagyon sok függ a rendezõtõl is ez így van! smileeee.gif Amúgy én már nagyon várom és találtam egy rövid Eclipse elõzetest ha jól sejtem akkor ez az amit várutunk : http://www.youtube.com/watch?v=k33DEEI-15c...player_embedded
2010. március 10. 19:28 #131
b0bs0n
b0bs0n
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.21.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 526
Azonosító: 52957
Offline offline
"Ez a 3D-s dolog összezavar. Még nem láttam az Avatart vagy más 3D-s filmet. De az ötlet maga… Emlékszem, amikor gyerek voltam láttam néhány ilyen filmet, és az összestõl fájt a fejem."

ROFL, ezt most így komolyan? biggrin.gif:D
2010. március 10. 19:31 #132
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8038
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Neeee már megint Alkonyat? Hát, 3D-ben nekem sem kéne biggrin.gif
2010. március 10. 20:09 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet(heni10400 @ 2010. March 10. - 19:18)
Khm nem kínszenvedést írtam hanem azt hogy fárasztó lenne biggrin.gif  De igen nagyon sok függ a rendezõtõl is ez így van! smileeee.gif Amúgy én már nagyon várom és találtam egy rövid Eclipse elõzetest ha jól sejtem akkor ez az amit várutunk : http://www.youtube.com/watch?v=k33DEEI-15c...player_embedded

Hát, ha csak Edward szemét nézem, akkor már jó, nem az a gusztustalan bíborpiros biggrin.gif Egyébként jobbak a színek, ez most olyan valósághû, de hát sajnos nem csak ezen múlik, szóval reménykedem hogy nem lesz úgy elcseszve mint a New Moon biggrin.gif
2010. március 10. 20:16 #134
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2010. March 10. - 20:09)
Hát, ha csak Edward szemét nézem, akkor már jó, nem az a gusztustalan bíborpiros biggrin.gif  Egyébként jobbak a színek, ez most olyan valósághû, de hát sajnos nem csak ezen múlik, szóval reménykedem hogy nem lesz úgy elcseszve mint a New Moon biggrin.gif

Remélem a valósághû színek nem arra esõ célzás volt, hogy a New Moon-ban nem voltak azok... Nekem inkább az Twilight tûnt elég nyominak. Minden kék és zöld volt, azért ez s/nem valami valósághû.
2010. március 10. 20:22 #135
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Szerintem nem azért nem kell 3D, mert rosszak a mellékhatásai, hanem egyszerûen tök felesleges a Twilight Sagába...
2010. március 10. 20:27 #136
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(heni10400 @ 2010. March 10. - 19:18)
Khm nem kínszenvedést írtam hanem azt hogy fárasztó lenne biggrin.gif  De igen nagyon sok függ a rendezõtõl is ez így van! smileeee.gif Amúgy én már nagyon várom és találtam egy rövid Eclipse elõzetest ha jól sejtem akkor ez az amit várutunk : http://www.youtube.com/watch?v=k33DEEI-15c...player_embedded

azt hiszem, megint túl lesz dramatizálva... úgy mint a Twilight... a könyv messze nincs tele ennyi világfájdalommal. Edward jó arc papíron!!! laugh.gif
3D pazarlás lenne az Alkonyatra. nem hiszem, hogy lenne olyan jelenet, amit 3D nélkül fele olyan jól lehetne csak visszaadni. a 3D helyett inkább a karakterek megfelelõ megírására koncentráljanak. nem legyenek ilyen búvalbéleltek... blink.gif
2010. március 10. 20:32 #137
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
maximum az hogy 3D-be nézve a vámpírfogakat úgy látod mintha le akarná harapni a fejed biggrin.gif
2010. március 10. 20:41 #138
- törölt felhasználó -    
Idézet(bajer @ 2010. March 10. - 20:16)
Remélem a valósághû színek nem arra esõ célzás volt, hogy a New Moon-ban nem voltak azok... Nekem inkább az Twilight tûnt elég nyominak. Minden kék és zöld volt, azért ez s/nem valami valósághû.

Részben arra céloztam, nekem nem jött be, nagy volt a kontraszt a két film között. Bár alapjárat jók voltak a meleg barnás színek, de nekem a vámpírok szemei szúrták az enyémet, az nagyon nem tetszett. De ez csak a képhatás, szerintem az egészet elcseszték :/ Nem mennék bele most a részletekbe hogy nekem mért nem tetszett, ha gondolod msnen.. wink.gif biggrin.gif
2010. március 11. 22:22 #139
Angiretro
Angiretro
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.09.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 3
Azonosító: 82885
Offline offline
http://www.youtube.com/watch?v=S2HIda5wSVU...player_embedded

Annyira, de annyira jó!!! Gyönyörû jelenetek! Imádom! wub.gif

NÉZZÉTEK!
2010. március 13. 00:17 #140
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Robert Pattinsont rendszeresen megverték

Robert Pattinson nem volt épp az iskola ásza tinédzserkorában. Nagyképûsége miatt komoly közutálatnak is örvendett…

Az Alkonyat címû filmekkel sztárrá lett brit színész London nyugati kerületében, a The Harrodian School-ban töltötte diákéveit. Amelyekre úgy gondol vissza, mint egy rémálomra. Akkor persze úgy élte meg, hogy az egész világ összeesküdött ellene. Ma már, érettebb fejjel, másképp értelmezi az õt ért támadásokat.

Tini évei elején kezdett el foglalkozni a színjátszással, és bizony szeretett is úgy viselkedni, még a suliban is, mint ha igazi sztár lenne. Ez a nagyképû viselkedés azonban nem sok gyereknek tetszett, így a verbális inzultusok mellett gyakorta tettleg is bántalmazták Pattinsont iskolatársai.

A tinik bálványa, ha tehette, kerülte a bunyókat, mert a most 23 esztendõs R-Patz már akkor sem különösebben kedvelte az erõszakot…
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!