Starity

Twilight saga

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 14. 22:13 #141
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
Kristen Rob-ról

Kristen a legújabb filmje a The Runerways kapcsán adott interjút egy olasz lapnak, melyben két kérdés erejéig megemlítette Robot is.
A filmben megcsókoltad Dakota Faninget.Milyen volt ez a csók Robert Pattinso-hoz képest?
K:Robnak nagyobb a szája.
Szeretnéd végre tisztázni a kapcsolatodat Robert Pattinson-nal?
K:Nem.Csak azt mondhatom, hogy a Twilight révén mindannyian nagyon közel kerültünk egymáshoz, és amit mondhatok rólunk, az leértékeli a kapcsolatainkat.
Szóval azt mondod, hogy csak jó barátok vagytok?
K:Nem,nem azt mondtam




Na akkor ebbõl most szûrjük le hogy mi a helyzet!!!
Szerintetek???
2010. március 14. 23:08 #142
heni10400
heni10400
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.12.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 453
Azonosító: 73966
Offline offline
Idézet(Erzsike15 @ 2010. March 14. - 22:13)
Kristen Rob-ról

Kristen a legújabb filmje a The Runerways kapcsán adott interjút egy olasz lapnak, melyben  két kérdés erejéig megemlítette Robot is.
A filmben megcsókoltad Dakota Faninget.Milyen volt ez a csók Robert Pattinso-hoz képest?
K:Robnak nagyobb a szája.
Szeretnéd végre tisztázni a kapcsolatodat Robert Pattinson-nal?
K:Nem.Csak azt mondhatom, hogy a Twilight révén mindannyian nagyon közel kerültünk egymáshoz, és amit mondhatok rólunk, az leértékeli a kapcsolatainkat.
Szóval azt mondod, hogy csak jó barátok vagytok?
K:Nem,nem azt mondtam
Na akkor ebbõl most szûrjük le hogy mi a helyzet!!!
Szerintetek???



Az hogy ez most már tényleg nevetséges! Majd ha felvállalják egymást akkor kiderül hogy most akkor mi van! Nem értem nekik is miért jó ilyeneket mondani egy riporternek, mert úgy is ebbõl egy nagy szenzáció lesz mi meg itt olvashatjuk ezeket a hülyeségeket! Szóval már annyi cikket láttam (olvastam is néhányat), hogy õszintén szólva már nem érdekel hogy mi van velük hidegen hagy nem tudhatja az ember melyik kacsa és melyik nem! Ez csak az õ magánügyük lenne de õk is adnak a pletykára de ha ez kell nekik akkor hajrá... mad.gif blink.gif mellow.gif
2010. március 14. 23:21 #143
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
Szerintem ha tehették volna már rég felvállalták volna a kapcsolatukat csak nem lehet nekik!!!Amúgy lehet látni a mozdulataikon hogy van köztük valami máshogy is viszonyulnak egymáshoz amikor együtt vannak.Egy film bemutatón vagy akármin!!!
rolleyes.gif rolleyes.gif
2010. március 15. 19:46 #144
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Happy birthday Kellan wub.gif wub.gif
2010. március 15. 19:49 #145
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet (Erzsike15 @ 2010.03.14. 23:21)
Szerintem ha tehették volna már rég felvállalták volna  a kapcsolatukat csak nem lehet nekik!!!Amúgy lehet látni a mozdulataikon hogy van köztük valami máshogy is viszonyulnak  egymáshoz amikor együtt vannak.Egy film bemutatón vagy akármin!!!
rolleyes.gif  rolleyes.gif

szerintem meg azokon a képeken, ahol csókolóznak, Rob olyan furán fogja meg Kristen derekát ohmy.gif szvsz...
2010. március 24. 17:49 #146
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
ROBERT ELHÍVTA KRISTEN-T...

Robert Pattinson (aka Edward Cullen) 'sokszor' elhívta Kristen Stewart-ot (aka Bella Swan) a találkozásuk kezdetén. Robert Pattinson, a 23 éves színész elmondta, hogy sok időbe telt, mire a 'Twilight'-os szereplőtársa elfogadta a romantikus közeledését (?!), mert amikor először találkoztak Kristen-nek még kapcsolata volt.
Robert aztmondta: "Úgygondolom, hogy Kristen lenyűgöző. Már azután dolgozni akartam vele, miután találkoztunk. Nagyon jó volt a kapcsolatunk. Sokszor elhívtam őt, de nem fogadta el őket." és a brit sztár továbbá mesélt a szívtipró státuszáról, elárulta hogy ő mindezt egy kicsit bizarrnak találja, hogy az emberek azóta bomlanak utána, mióta megkapta Edward Cullen szerepét a 'Twilight' filmekben, amelyeknek alapjai a híres, best-seller Stephenie Meyer könyvek.
Elmondta: "Szerencsés vagyok, természetesen. Mondjuk múlt évben, ha elmentem szórakozni meg kellett küzdenem, hogy beszélgessek valakivel. Idén, ugyanúgy nézek ki, ami elég fura, és most úgytűnik, hogy sok ember megváltoztatta, mit is gondol és eldöntötte hogy nagyon szexis vagyok."
"Alapvetően, ha bárki vonzónak akar tűnni, akkor csal Stephenie Meyer-től kell azt hallani, 'Ez a srác vonzó.' És aztán mindenki hisz benne."
2010. március 25. 16:58 #147
Winyocska
Winyocska
visszatérő vendég
 
StátuszA düh egy olyan érzés, amit azok éreznek, akiknek számít valami.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.14.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 35
Azonosító: 90191
Offline offline
A Summit Entertainment a New Moon DVD megjelenésének 1. napján 4 millió dolláros bevételt hozott, ami még a Twilight-énál is több (3,8 millió dollár)!!
A magyar megjelenésről egyenlőre semmit sem tudni, de még a szinkronhangok sem tudnak semmiről^^
2010. március 31. 21:07 #148
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ha valaki jobb helyet talál nekik, akkor legyen szíves helyeztesse át blush.gif meghajolo.gif
2010. április 18. 19:53 #149
- törölt felhasználó -    
szerinetem nagyon összeilenek
2010. április 18. 19:54 #150
Dius 18
Dius 18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.19.
Hozzászólás: 484
Csatolások: 242
Azonosító: 123162
Offline offline
Idézet (Natoviczanna @ 2010.04.18. 19:53)
szerinetem nagyon összeilenek

Egyetértek!
2010. április 21. 16:52 #151
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
ROBSTEN ÚJRA EGY FILMBEN?!

Kristen Stewart és Robert Pattinson újra együtt egy filmben?
Vajon Kristen Stewart (aka Bella) és Robert Pattinson (aka Edward) szerepelhetnek mégegy romantikus filmben együtt? Kevesebb lenne a harapdálás... Lehetséges!
Perez Hilton értesülései szerint a Summit Entertainment filmet szeretne készíteni a NY Times bestselleréből, a 'Men Are From Mars, Women Are From Venus' (Férfiak a Marsról, a Nők a Vénuszról) és ha ezt a filmet olyan 'ismerős'-re akarnák megcsinálni, akkor talán két színész tökéletes lehetne a szerepekre.
A Summit az a cég, amely a 'Twilight' Saga-t is nagy képernyőre vitte, de úgy tűnik a következő film már az utolsó lesz.
Szóval mi lehetne jobb a 'MAFM,WAFV'-nál?
Gondolkozzatok rajta! Arra az időre már StewPatz szabadok lennének, felválallhatnák a kapcsolatukat és már nehézségeik sem adódnának. A sajtó már gondolkozik rajta, hogy hogy szakíthatná szét a párost... És Rob már tud amerikai akcentussal beszélni...
2010. április 25. 11:53 #152
- törölt felhasználó -    
Van aki túlzásba viszi a Twilight szeretetét.... ohmy.gif
És ez csak egy része...
2010. április 25. 12:02 #153
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4442
Csatolások: 9860
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet (IngridGirl @ 2010.04.25. 11:53)
Van aki túlzásba viszi a Twilight szeretetét.... ohmy.gif
És ez csak egy része...

Jesszus ohmy.gif és lehet, h 2-3 év múlva meg nem fogja szeretni...
2010. április 25. 12:04 #154
Ever
Ever
тнє ρяєтту яє¢кℓєѕѕ gιяℓ ™
 
StátuszVégre egy rendezett kedvenc sztárok sorrend, új képek, új avatar.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.10.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 104
Azonosító: 111989
Offline offline
Atya ég! Ez durva
2010. április 28. 19:15 #155
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Meghalok. Már nyalni is lehet őket. _nevet.gif _nevet.gif
2010. május 09. 16:22 #156
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
jacob és isabella - a top nevek

A 'Twilight' hatással volt a 2009-es legkedveltebb babanevekre!
A 'Twilight' nem csak a folytatásokról híres. A film iheletet ad az újdoonsült szülőknek is.
A Social Security Administration hírei alapján, az Isabella (Kristen Stewart Bellájának teljes neve) megelőzte az Emma nevet a 2009-es legkedveltebb babaneves listán. A fiúknál a Jacob (Taylor Lautner farkasa) áll a lista élén.
Egy kicsit több, mint 22,000 kislány született 2009-ben Isabella névvel, őket követte az Emma, Olivia, Sophia és Ava, írta az AP. Közel 21,000 kisfiú lett Jacob, aztán Ethan, Michael, Alexander és William.
Mi? Senki sem Team Edward?
Az Edward név a 137. helyen végzett és 11 helyet ugrott a tavalyi évben, de a Cullen név ugrott a legnagyobbat, 297 helyet és a 485. helyen végzett.


kristen top10-es idézete

Kristen Stewart (aka Bella) szerepel a PEOPLE által összeállított TOP10-es legjobb celeb-beszólások listán!

"Az emberek azt mondják, hogy mindig szerencsétlen vagyok. Ez nem az, hogy szerencsétlen vagyok, ez csak olyan mintha valaki üvöltözne nekem."
– Kristen Stewart, a paparazzókról és a vörösszőnyeges démonairól.
2010. május 10. 18:13 #157
Angiretro
Angiretro
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.09.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 3
Azonosító: 82885
Offline offline
http://starity.hu/forum/topik/154613-the-twilight-saga-breaking-dawn-hajnalhasadas-elorendelheto/oldal...ldal/1/#p683030

Nézzétek meg! Igazi fanoknak érdemes ezekről tudni! smileeee.gif
2010. május 12. 15:21 #158
Erzsike15
Erzsike15
(L)Robsten (L)
 
Státuszhttps://www.facebook.com/kristenstewarthungarianfans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 1793
Csatolások: 3823
Azonosító: 97814
Offline offline
színészcsere a 'breaking dawn'-ban?

Színészcsere várható az Alkonyat 5-ben?!
A stúdió valószínűleg két részre fogja szedni a negyedik Alkonyat-könyvből készült filmet. A gondot csak az okozza, hogy egy ötödik részre nem írt alá szerződést a szereplőgárda, és a megnövekedett igényeket nem feltétlenül teljesíti a Summit.
Régóta járja az a pletyka, hogy az Alkonyat-sorozat utolsó regényét a Summit Entertainment két részben vinné vászonra, ami érthető, hiszen ez a bevétel duplázását is jelentené. Azonban a Hajnalhasadás alapján készülő esetleges ötödik résszel kapcsolatban akadhatnak problémák.
Miközben a negyedik részt rendező Bill Condon két epizódra írt alá és Stephenie Meyer is benne lenne a duplázásban, addig a színészek az Alkonyat előtt csak négy filmre szóló szerződést kötöttek, mely szerint mindegyik filmre előre meghatározott, jelenlegi sztárpotenciáljukhoz képest alacsony összeget kaptak. Egy ötödik rész tehát a színészek igényei miatt mindenképp jóval magasabb költségvetéssel bírna.
A három főszereplő, Kristen Stewart, Robert Pattinson és Taylor Lautner gond nélkül meg fogja kapni a hatalmas fizetésemelést, velük a tárgyalások jól haladnak, és Peter Facinelli, valamint Billy Burke is vissza fog térni, mint Edward, illetve Bella édesapja. A gond a többi Cullennel van, Kellan Lutz-szal és Ashley Greene-nel, akik minimum tízszer annyit akarnak kapni, mint amennyit a Summit az Alkonyat 5-ért ajánlott nekik. És mivel a stúdió nem valószínű, hogy hagyni fogja magát, ezért elképzelhető, hogy ismét színészcserére kerül sor a vámpíros sorozatban. Ez persze nem lenne idegen a készítőktől, hiszen Rachelle Lefevre karakterét, Victoriát a harmadik részben már Bryce Dallas Howard fogja alakítani.
A 37 millió dolláros első részt követően az Újhold 50, míg a Napfogyatkozás 65 millió dollárba került, így a stúdió, hogy csökkentse a költségeket, fontolgatja, hogy a 4-5. részt már nem Vancouverben, hanem Louisiana államban fogja készíteni.


4 milliót akar lutz&greene!

Nem meglepő, hogy 'pénzproblémák' adódtak az utolsó és negyedik 'Twilight' könyv a 'Breaking Dawn', két filmes elkészítésénél. (A színészek négyre szerződtek. De ebből öt film lesz.)
De ki gondolta volna, hogy a mellékszereplők 'lázadnak' fel, és nem maguk a nagy sztárok... Ahogy először a The Hollywood Reporter is megírta Ashley Greene-nel (aka Alice) és Kellan Lutz-cal (aka Emmett) akadnak problémák - akik közös ügynökkel dolgoznak, miközben Kristen Stewart (aka Bella), Robert Pattinson (aka Edward) és Taylor Lautner (aka Jake) már közel állnak ahhoz, hogy leszerződjenek mindkét filmre. Bill Condon a rendező már ezt megtette.
Greene-nek és Lutz-nal igazából nincs nagy szerepe. Greene alakítja Alice Cullen-t, Edward Cullen jövőbe látó testvérét és Bella legjobb barátnőjét a Cullen családból. Lutz alakítja Emmett Cullen-t az idősebb Cullen-testvért, és valljuk be az ő szerepe igen kicsi. Jelenleg a források elmondták az EW.com-nak, hogy mindketten $4 milliót kérnek az utolsó két filmért (4 millió/film, azaz kettő az 8 millió dollár). A források aztmondják hogy Nikki Reed (aka Rosalie) visszalépett a 'lázadásból', és aláírta a szerződését $750,000 és $1 millió közti összeggel filmenként. Ennyit ajánlott a Summit a szereplőknek. (Rathbone (aka Jasper) helyzete még nem tisztázott.)
A stúdió megtagadta, hogy ezekkel a tárgyalásokkal kapcsolatban nyilatkozzon. De a források elmondták az EW.com-nak, hogy Greene és Lutz úgy gondolják, hogy ők is sokat résztvesznek promóciós eseményeken, sok-sok órát töltenek a forgatásokon és megérdemelnek közel annyit, mint a főszereplők. Egy forrás aztmondta, hogy Greene és Lutz csak egy milliót vagy egy kicsit többet akar egy-egy filmért.
2010. május 22. 19:25 #159
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
erről a képről ez a kis szólás jutott eszembe biggrin.gif (amúgy hatalmas Twilight Saga fan vagyok heart.gif)
Bella: I know what you are. Edward: Say it. Bella: Gay.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!