Starity

Újabb halott támadhat fel a Lost 6. évadban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 06. 23:02 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Még egy nagy visszatérõt köszönthetnek nemsokára a Lost 6. évadjának nézõi, azonban mivel a hír spoilernek számít, csak az olvassa tovább, aki biztos abban, hogy nem akar meglepõdni a késõbbiekben.


Már több régen látott és halott szereplõ tért vissza a Lost 6. évadjában (vagy fog visszatérni a hírek szerint), a legújabb Michelle Rodriguez, akinek karakterét, Ana-Luciát, a 2. évadban ölték meg. Rodriguez legutóbb egy 5. évados látomásban tûnt fel és az Entertainment Weekly értesülései szerint a szezon egyik utolsó részében jelenhet meg ismét.

Jelenleg Amerikában a Lost hatodik, egyben befejezõ évadja van adásban, melyben Rodriguez csatlakozhat többi visszatérõhöz,Maggie Grace-hez (Shannon), Harold Perrineau-hoz (Michael), Cynthia Watros-hoz (Libby) és Rebecca Maderhez (Charlotte). Arról, hogy Ana-Lucia milyen formában fog ismét megjelenni, egyelõre nincs információ.
2010. március 06. 23:19 #2
- törölt felhasználó -    
Juhú Ana Lucia & Shannon smileeee.gif
2010. március 06. 23:24 #3
Alessandro11
Alessandro11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.06.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 4
Azonosító: 78940
Offline offline
Hát...
Úgy 4. évad végéig jó volt a sorozat, néztem is, de szerintem már nagyon elszálltak az írók, de mindenkinek más az ízlése... Aki akarja nézze csak. biggrin.gif laugh.gif
2010. március 07. 01:58 #4
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Naná, hogy nézem biggrin.gif Utolsó évad, és minden kiderül. A szigetrõl, a füst szörnyrõl ... smileeee.gif Kíváncsi vagyok a végére smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!