Starity

Luxustáskák megszállottja a fiatal színésznő

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 18. 15:35 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Ashley Tisdale, a High School Musical szereplője teljesen oda van a márkás táskákért. A szőkeség vagyonokat költ arra, hogy a legújabb és legkülönlegesebb darabokat is beszerezze magának. Pár év alatt rengeteg pénzt költött már táskákra, és úgy érzi mégis kevéssel rendelkezik.
Ashley ráadásul úgy tűnik a Louis Vuitton táskák megszállottja, ami nem kis kiadást jelent a lánynak. A luxus táskák egyik legkedveltebb márkája igencsak húzós anyagi kiadásokkal jár egy-egy új kollekció megjelenése után.

Tisdale kisasszony nem csak magát, de még kutyusát is ezzel a luxusmárkával kényezteti. A sztár imádja a kutyáit, és mindenhová magával viszi őket, ezért szüksége volt egy kutyatáskára is. Mi is lehetne már ez is mint Louis Vuitton?
2010. március 18. 15:36 #2
- törölt felhasználó -    
Nem csoda, hogy imádja a LV táskákat én is megveszek értük, a különbség csak az, hogy ő meg is tudja magának venni reklamalo.gif dry.gif
2010. március 18. 15:37 #3
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Idézet (QueenB @ 2010.03.18. 15:36)
Nem csoda, hogy imádja a LV táskákat én is megveszek értük, a különbség csak az, hogy ő meg is tudja magának venni  reklamalo.gif  dry.gif

Hát igen... ha lenne rá pénzem én is biztos vennék
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!