Starity

Sikerült gyerekbarátra vágni a Titánok harcát

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 18. 22:20 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A Robin Hoodhoz hasonlóan PG-13-as besorolással kerülhet mozikba a Titánok harca, melyben az Avatar főszereplője, bizonyos Sam Worthington kaszabolhat jobbra-balra Perzeusz szerepében.

Amerikában április másodikán, idehaza április 15-én mutatják be A titánok harca (Clash of the Titans) című feldolgozásfilmet. A korszellemnek megfelelően 3D-s mozikban is látható lesz Louis Leterrier (A szállító 2, Hulk 2) filmje, melyet itthon a mozik 97%-ban természetesen szinkronizálva nézhet meg a közönség.

A napokban érkezett meg az amerikai korhatár bizottság filmet besoroló határozata és eszerint viszonylag családbarát lett a végeredmény, PG-13-as korhatárt osztottak ki, ami azt jelenti, hogy 13 év alatt szülői kísérettel lehet megtekinteni. Az MPAA a korhatár meghatározásának indoklásában a fantáziaharcok erőszakosabb jeleneteit emelte ki (mivel nem igaziak a lények, így ez "enyhítő" körülmény volt), pár rémüldözésre okot adó képet, valamint egy rövid, ámde annál érzékibb részt.
2010. március 19. 08:21 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Ütős lett a trailer a zenével, főleg 1.21nél. Mindig visszatekerem. biggrin.gif
2010. március 19. 11:13 #3
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Hm, akkor mindkettőből meg kell majd nézni az Unrated változatot is, ha kiadnak olyat. smileeee.gif A Die Hard 4 is úgy volt az igazi, hogy McClane káromkodhatott végre. biggrin.gif

A trailer tényleg ütős, kiválóan összevágták, remélem, a film is király lesz.
2010. július 27. 23:56 #4
- törölt felhasználó -    
Tényleg ez nagyon jó trailer a zenéje pedig... fantasztikus biggrin.gif "epic"

Megnéztem a filmet, és bárki bármit mond, szerintem jól sikerült biggrin.gif(persze nem 3D-ben)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok