Starity

Hobbit film: egyelőre törölve

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 31. 12:28 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Mégsem kezdődik el júniustól a várva-várt A hobbit forgatása, egyelőre úgy tűnik, hogy legalább az év végéig elhúzódnak a film előkészületei.

Januárban még az a hír járta, hogy a nyár első hónapjában megkezdődhetnek Új-Zélandon A hobbit című film munkálatai, amely A Gyűrűk-ura előzményeit dolgozza majd fel. A legendás trilógia rendezője, Peter Jackson ezúttal producerként felel a forgatásokért, míg a rendezéssel Guillermo Del Toro-t bízta meg.

Az előreláthatólag 14 hónapig tartó forgatás minden bizonnyal hollywoodi léptékkel mérve is elképesztően drága lesz, s az alkotók a CGI technika aktív jelenlétére (3D-s animáció), valamint a felvételeket követő, legalább egy évnyi utómunkára is számítanak.

Ám, hogy egyáltalán mikor kezdődhet A hobbit forgatása, egyelőre bizonytalan. A filmet gyártó Metro-Goldwyn-Mayer ugyanis a hírek szerint eladó, márpedig, egy leendő vevő nem biztos, hogy örülne, ha egy ilyen költséges, és már megkezdett beruházást is át kellene vennie a vásárlás keretében. Így valószínű, hogy amíg a tulajdonjogok nem rendeződnek, A hobbit film is tolódik, elképzelhető, hogy akár az év végéig sem kezdődnek el a munkálatok.

Ami a szereposztást illeti, Ian McKellen, Cate Blanchett és Hugo Weaving már biztosan részt vesz a szuperprodukcióban, a többi karakterről azonban egyelőre nincs biztos info. Bár James McAvoy rendszeresen felmerül különféle spekulációkban, de feltehetőleg a stáb még nem teljes, hisz a szereplőválogatás csak decemberben kezdődött.
2010. március 31. 14:43 #2
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Remélem azér nem tolódik el nagyon, én már nagyon kíváncsi vagyok! sad.gif unsure.gif
2010. március 31. 18:33 #3
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Cate Blanchett nevén picit meglepődtem (nem azért, mert rossz színésznő, vagy mert nem kedvelem), mert a könyvre visszaemlékezve sehogy sem jut eszembe, hogy Galadriel mikor szerepelt benne? Vagy most nem őt fogja játszani? Na mindegy, még van rá idő, mert nem kell jövő héten moziba menni miatta (sajnos). smileeee.gif
2010. március 31. 18:37 #4
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (otyg @ 2010.03.31. 18:33)
Cate Blanchett nevén picit meglepődtem (nem azért, mert rossz színésznő, vagy mert nem kedvelem), mert a könyvre visszaemlékezve sehogy sem jut eszembe, hogy Galadriel mikor szerepelt benne? Vagy most nem őt fogja játszani? Na mindegy, még van rá idő, mert nem kell jövő héten moziba menni miatta (sajnos). smileeee.gif

A Hobbitot sajnos nem olvastam, úgyhogy erre nem tudok sajnos mit mondani. Csak a Gyűrűk ura könyvek vannak meg. blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok