Starity

Javaslat a felesleges topikok ellen

28 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. április 21. 18:13 #201
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A kérdés lényege az, hogy Freeze milyen oldalt szeretne látni itt? Nyilván többet, mint ami a HQ-n volt. Ez nem is baj.
Egyébként eszembe jutott még valami, bár lehet, hogy hülyeség. blush.gif
A gumiszobát és társait szintén külön fórumba kéne tenni. Legyen egy fórum csak a képeknek, meg lehetne még egy a kibeszéléshez.
Szerintetek? blush.gif
2010. április 21. 18:37 #202
- törölt felhasználó -    
Idézet (inspiredboy @ 2010.04.21. 18:04)
Baby, már 1 hónapja ez megy...  unsure.gif

Ezen felül gondoltam bébi.
2010. április 21. 19:05 #203
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Javasolnék egy oldalt,ahol petíciót lehet írni és gyűjteni a támogatókat. beer.gif

http://www.petitiononline.com/create_petition.html
vagy
http://www.petitionspot.com
2010. április 21. 20:02 #204
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Ha gondoljátok, beteszem az alcímbe, hogy döhöngő... biggrin.gif

Egyébként az itt felsorolt észrevételekkel jobbára egyetértek, de azzal, hogy én egyetértek veletek, még nem jutottatok előrébb. Az tény, és való, hogy lassan egy kezemen meg tudom számolni, mennyi olyan lelkes fórumozó maradt, aki tényleg minőségi képeket pakol fel. Az, hogy az itt megszólalók betartják a szabályokat, az jobbára a korukból (korotokból, és intelligenciátokból) adódik.

Kevés a moderátor. Így van, kevés, és az aki van, az is jobbára munka, vagy tanulás mellett/után tud csak foglalkozni a moderálással. És abban is igazatok van, hogy ami a nem képes részben folyik, az minimum agyrém.

Csak a példa kedvéért írom le: valamelyik nap, úgy délután öt körül ültem le a gépem elé, és jöttem fel az oldalra, és megszokásból, mindig alulról felfelé haladok, így gyakorlatilag egyből a moderátorok topicja volt az első, amit megnéztem, mondom magamnak, nézzük meg, mi történt ma, kell-e valamit javítani. Azt a meglepetést, amit ott láttam, annyi javítanivalót, azt hittem, hogy eldobom az agyam. Mire befejeztem mindent, majdnem nyolc óra volt, és akkor még csak itt jártam, a topicokat meg sem néztem. Kis túlzással három órát azzal szórakoztam el, hogy szemetet takarítottam, amit szűk egy nap alatt alkotott az a néhány iq-harcos. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif

Freeze nevében nem beszélek, van neki beszélőkéje, ha akar, majd reagál, de részemről nekem sem nagyon tetszik, ami itt folyik. Nem a design, vagy az elrendezés zavar, hanem az, hogy lassan az ovi lesz a szint, és ez elkeserítő, pedig én ritkán szoktam panaszkodni, de ennek én sem látom értelmét, hogy annak az időnek, amit itt töltök, lassan a 80%-át azzal töltöm, hogy takarítok, elég siralmasnak érzem.
2010. április 21. 20:41 #205
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2010.04.21. 20:02)
Ha gondoljátok, beteszem az alcímbe, hogy döhöngő...  biggrin.gif 
Egyébként az itt felsorolt észrevételekkel jobbára egyetértek, de azzal, hogy én egyetértek veletek, még nem jutottatok előrébb. Az tény, és való, hogy lassan egy kezemen meg tudom számolni, mennyi olyan lelkes fórumozó maradt, aki tényleg minőségi képeket pakol fel. Az, hogy az itt megszólalók betartják a szabályokat, az jobbára a korukból (korotokból, és intelligenciátokból) adódik.
Kevés a moderátor. Így van, kevés, és az aki van, az is jobbára munka, vagy tanulás mellett/után tud csak foglalkozni a moderálással. És abban is igazatok van, hogy ami a nem képes részben folyik, az minimum agyrém.
Csak a példa kedvéért írom le: valamelyik nap, úgy délután öt körül ültem le a gépem elé, és jöttem fel az oldalra, és megszokásból, mindig alulról felfelé haladok, így gyakorlatilag egyből a moderátorok topicja volt az első, amit megnéztem, mondom magamnak, nézzük meg, mi történt ma, kell-e valamit javítani. Azt a meglepetést, amit ott láttam, annyi javítanivalót, azt hittem, hogy eldobom az agyam. Mire befejeztem mindent, majdnem nyolc óra volt, és akkor még csak itt jártam, a topicokat meg sem néztem. Kis túlzással három órát azzal szórakoztam el, hogy szemetet takarítottam, amit szűk egy nap alatt alkotott az a néhány iq-harcos.  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif 
Freeze nevében nem beszélek, van neki beszélőkéje, ha akar, majd reagál, de részemről nekem sem nagyon tetszik, ami itt folyik. Nem a design, vagy az elrendezés zavar, hanem az, hogy lassan az ovi lesz a szint, és ez elkeserítő, pedig én ritkán szoktam panaszkodni, de ennek én sem látom értelmét, hogy annak az időnek, amit itt töltök, lassan a 80%-át azzal töltöm, hogy takarítok, elég siralmasnak érzem.


Nincs mese, szankciók kellenek! Súlyos szankciók! mad.gif
2010. április 21. 20:45 #206
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2010.04.21. 20:02)


Na jó, valamit ki kell találni... mellow.gif
2010. április 21. 22:11 #207
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2010.04.21. 20:02)

Csak a példa kedvéért írom le: valamelyik nap, úgy délután öt körül ültem le a gépem elé, és jöttem fel az oldalra, és megszokásból, mindig alulról felfelé haladok, így gyakorlatilag egyből a moderátorok topicja volt az első, amit megnéztem, mondom magamnak, nézzük meg, mi történt ma, kell-e valamit javítani. Azt a meglepetést, amit ott láttam, annyi javítanivalót, azt hittem, hogy eldobom az agyam. Mire befejeztem mindent, majdnem nyolc óra volt, és akkor még csak itt jártam, a topicokat meg sem néztem. Kis túlzással három órát azzal szórakoztam el, hogy szemetet takarítottam, amit szűk egy nap alatt alkotott az a néhány iq-harcos.  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif 


Mostanában én is a moderátorok topicjánál kezdek, hogy előre felkészüljek a borzalmakra. Utána kezdem el megnézni a többi topicot, mert addigra már tudom, hogy mi vár rám. Szörnyen lehangoló, ami mostanában itt folyik. sad.gif Súlyos változtatásokra lenne szükség.

Bevallom, hogy én is hibáztam amikor regisztráltam annak ellenére, hogy elolvastam a szabályzatot, de számomra nem volt egyértelmű, hogy mi számít "felesleges hozzászólásnak". Gondoltam abból nem lehet baj, ha elkezdem megköszöngetni a képeket, mert biztos jól esik annak, aki feltöltötte. Tévedtem. A különbség csak az, hogy engem senki nem figyelmeztetett, hogy nem kéne. Akkor jöttem rá, hogy baj van, amikor megláttam a nevemet a flood topicban és rögtön leálltam, de akkor már késő volt, mert pár órán belül megkaptam a levelet, hogy egy hét büntit érdemlek. A mostaniakat viszont hiába figyelmeztetjük, mert megsértődnek és annál jobban csinálják. Sőt még nekik áll feljebb és minősíthetetlen leveleket küldenek válaszként.

Én támogatom, hogy 1-2 hétig csak nézegethessék a fórumot az új tagok. Eközben sokan eltűnnének, de aki marad az megtanulja mit hogyan kell és talán lesz annyi esze, hogy normális dolgokra használja a fórumot. Nekem használt az eltiltás és ha most kéne összeszednem 50 hsz-t normális dolgokkal tenném. Persze most is sietnék, mert annak idején James Marsters adatlapjáért gyűjtöttem a hsz-eket elképesztő tempóban és ha csak 1 adatlapom lehetne most is az övét tartanám meg. Témákat egyáltalán nem mertem indítani, mert nem tudtam mit hogyan kell és a képfeltöltés se igazán ment, mert nem voltam hozzászokva. Az viszont tuti, hogy a büntetés óta minden apróságra figyelek és nagyon zavar ha ennek ellenére mégis elrontok valamit.
2010. április 21. 22:34 #208
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.04.21. 22:11)

Bevallom, hogy én is hibáztam amikor regisztráltam annak ellenére, hogy elolvastam a szabályzatot, de számomra nem volt egyértelmű, hogy mi számít "felesleges hozzászólásnak". Gondoltam abból nem lehet baj, ha elkezdem megköszöngetni a képeket, mert biztos jól esik annak, aki feltöltötte. Tévedtem. A különbség csak az, hogy engem senki nem figyelmeztetett, hogy nem kéne. Akkor jöttem rá, hogy baj van, amikor megláttam a nevemet a flood topicban és rögtön leálltam, de akkor már késő volt, mert pár órán belül megkaptam a levelet, hogy egy hét büntit érdemlek. A mostaniakat viszont hiába figyelmeztetjük, mert megsértődnek és annál jobban csinálják. Sőt még nekik áll feljebb és minősíthetetlen leveleket küldenek válaszként. 


A különbség csak az, hogy jelen esetben Te sikeresen értelmezted a figyelmeztetést, és azóta semmi olyat nem tettél, amiért járna bármilyen büntetés. Az, hogy véletlenül rossz helyre sikerül egy témát megnyitni, az legyen a legnagyobb gondod. Meg a moderátoroknak is.

Egyébként van még ebben a topicban olyan hozzászóló, akit helyretett a megfelelő időben kioszott 30 napos kitiltás a hqp-ről. Megnevezni természetesen nem fogom, csak ha hozzájárul, de a büntetése után érdekes módon tud normálisan viselkedni.
2010. április 21. 22:45 #209
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2010.04.21. 22:34)
Egyébként van még ebben a topicban olyan hozzászóló, akit helyretett a megfelelő időben kioszott 30 napos kitiltás a hqp-ről. Megnevezni természetesen nem fogom, csak ha hozzájárul, de a büntetése után érdekes módon tud normálisan viselkedni.


khmm... csak nem én lennék az? blush.gif biggrin.gif
2010. április 21. 22:59 #210
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (hanita @ 2010.04.21. 22:45)
khmm... csak nem én lennék az? blush.gif  biggrin.gif


Nem, nem rád gondoltam, sőt most így hirtelen nem is emlékszem, hogy téged is "jutalmaztalak-e" harminc napos kitiltással... think.gif
2010. április 21. 23:41 #211
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2010.04.21. 22:59)
Nem, nem rád gondoltam, sőt most így hirtelen nem is emlékszem, hogy téged is "jutalmaztalak-e" harminc napos kitiltással... think.gif


Tényleg igazad van, nem te voltál, hanem egy másik modi, és azt hiszem nekem "csak" 1 hét kitiltás volt blush.gif
2010. április 22. 07:48 #212
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2010.04.21. 22:34)
Megnevezni természetesen nem fogom, csak ha hozzájárul, de a büntetése után érdekes módon tud normálisan viselkedni.


Nevezzük nevén a kölköt: inspiredboy laugh.gif
2010. április 22. 12:14 #213
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Hát, a moderátorok felháborodását teljes mértékben megértem. Én is általában körbenézek, sokszor megnézek olyan topicot, amelyik sztárt nem is szeretem, és a képfeltöltés helyett a linkeket másolgatom a Moderátorok topicjába, hogy ide - oda kéne helyezni, törölni stb...

Az 1-2 hétig csak nézegetési idő az nem rossz ötlet. smileeee.gif
2010. április 22. 23:48 #214
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany20 @ 2010.04.22. 12:14)
Hát, a moderátorok felháborodását teljes mértékben megértem. Én is általában körbenézek, sokszor megnézek olyan topicot, amelyik sztárt nem is szeretem, és a képfeltöltés helyett a linkeket másolgatom a Moderátorok topicjába, hogy ide - oda kéne helyezni, törölni stb...
Az 1-2 hétig csak nézegetési idő az nem rossz ötlet.  smileeee.gif

Én is sokszor frászt kapok, ha kis candid képet tesznek fel, meg ömlesztve, ami van... brrr. Én eltiltanám őket nemhogy a fórumról, hanem a számítógéptől is. biggrin.gif
2010. április 23. 08:16 #215
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
thumbsup.gif beer.gif jó és nagyon aktuális ez a téma. Nekem van 1 nagyon jó ötletem. Tegnap délután a másik HDD-n, az XP-met töltöttem be. Aztán ott Firefoxba nyitva van a sulyokg.hu oldal is. Aztán ott a problémák miatt, kb. márciusban új szabályzat lett. A szabályzat jött be az oldalon. Talán nem is tudtam volna, mást csinálni ott addig (persze nem vagyok már benne biztos), még a szabályzatot el nem fogadtam. Itt is az kellene, hogy összeírni rendesen a szabályzatot, az oldal használatának alapvető ismertetését. Aztán egyik nap megoldani utána, hogy bárki aki belép az oldara, a szabályzatot lássa maga előtt. Aztán elolvassa remélem, bejelöli hogy elfogadta, tovább lép. Aztán az oldal alapvető használati leírása, aztán elolvassa remélem, bejelöli hogy elfogadta, tovább lép, és használhatja az oldalt. Persze elfogadás előtt, nem tudná használni az oldalt. Ha más lapon is nyitva volt, azt meg lefrissíti. Ennyit szerintem a régi tagok is kibírnak. Ha új regisztrál az meg ott is fogadja el ezeket, + ha a regisztrációt e-mailben meg kell erősítenie, ott is el kellene fogadni, illetve az első belépése után is el kellene fogadni. Akár az is lehetne, hogy tényleg végig kelljen olvasni, hogy nem lehetne gyorsan az aljára görgetni, hanem kb. annyi idő alatt, amennyi kb. kell a végigolvasásához. + lehetne biztonsági kérdés továbblépés előtt, hogy pl. "Biztosan végigolvastad, és elfogadod?"
2010. április 23. 10:18 #216
RuMsZeSz
RuMsZeSz
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.07.22.
Hozzászólás: 1669
Csatolások: 20827
Azonosító: 35303
Offline offline
Szerintem nem büntetni kéne a zöldfülűeket, hanem inkább megtanítani őket az oldal helyes használatára, az alapvető netikettre. Büntetéssel, kitiltással nem sokra megyünk, ha a másnap regisztráló új tag ugyanabba a hibába esik bele, mint az előző nap regisztrált társa. Egyértelmű leírások, rövidített fórumszabályzat kell. Illetve a már említett korlátozások. Na meg persze idegrendszer és türelem se árt. blush.gif biggrin.gif
2010. április 23. 10:34 #217
- törölt felhasználó -    
Idézet (RuMsZeSz @ 2010.04.23. 10:18)
Szerintem nem büntetni kéne a zöldfülűeket, hanem inkább megtanítani őket az oldal helyes használatára, az alapvető netikettre. Büntetéssel, kitiltással nem sokra megyünk, ha a másnap regisztráló új tag ugyanabba a hibába esik bele, mint az előző nap regisztrált társa. Egyértelmű leírások, rövidített fórumszabályzat kell. Illetve a már említett korlátozások.  Na meg persze idegrendszer és türelem se árt.  blush.gif  biggrin.gif

Sokan írtuk, hogy szóltunk neki, ezt ne így, azt oda tedd és normálisa hangon, de olyankor el lettünk küldve a franyákba és még nekik állt feljebb, hogy izé meg hogy jövünk mi ehhez. dry.gif
2010. április 23. 10:45 #218
RuMsZeSz
RuMsZeSz
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.07.22.
Hozzászólás: 1669
Csatolások: 20827
Azonosító: 35303
Offline offline
Erre csak azt tudom mondani, hogy fegyvertelennel ne vívj szellemi párbajt! biggrin.gif Felesleges leállni idiótákkal vitatkozni, főleg az interneten. smileeee.gif
2010. április 23. 10:58 #219
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem veszekszik senki, csak tényleg idegesítő a dolog, hogy az ember jótanácsot szeretne adni, erre egy 10 éves meg azt hiszi, hogy ő az okosabb, meg tapasztaltabb. mellow.gif
Én egyébként már úgy vagyok vele, nem szólok senkinek, kivéve ha segítséget kér. Ha rosszul csinál valamit megírom a modik topicjába, ott majd elintézik. Egy gyerek miatt nem fogom magam felhúzni. rolleyes.gif
2010. április 23. 11:00 #220
RuMsZeSz
RuMsZeSz
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.07.22.
Hozzászólás: 1669
Csatolások: 20827
Azonosító: 35303
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.04.23. 10:58)
Nem veszekszik senki, csak tényleg idegesítő a dolog, hogy az ember jótanácsot szeretne adni, erre egy 10 éves meg azt hiszi, hogy ő az okosabb, meg tapasztaltabb.  mellow.gif 
Én egyébként már úgy vagyok vele, nem szólok senkinek, kivéve ha segítséget kér. Ha rosszul csinál valamit megírom a modik topicjába, ott majd elintézik. Egy gyerek miatt nem fogom magam felhúzni.  rolleyes.gif

beer.gif
28 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!